Jaké jsou neobvyklé příznaky těhotenství?

140
8.7.21 15:08

Neobvyklé příznaky těhotenství

Ahoj holky,

zajímalo by mě, jaké neobvyklé a ne příliš profláklé příznaky jste měly, co vás překvapilo? :)

Za mě v den očekávané MS uprostřed noci asi minutové silné křeče v břiše, pigmentové skvrny v obličeji (s porodem zmizely) a hned na začátku bolest 1 kyčle (taky až do porodu).

Co vy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
354
8.7.21 16:09

Já měla při orgasmu bolesti a tak jsem se dozvěděla, že jsem v tom když jsem si to hledala na netu :) a taky jsem při smrkani měla na kapesniku trošku krve a to jsem taky četla že může téct v těhotenství :lol:.. Párkrát jsem měla migrénu ale zase jsem ani jednou nezvracela. Žádná nevolnost, nic.. A bolest prsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
8.7.21 16:44

Muj prvni priznak byl obr opar na rtu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.7.21 16:44

Ahoj holky, menstruaci mam dostat 27.7. s pritelem se snazime o mimi a tyden zpatky me bolely prsa, ted me boli docela dost bradavky, mela jsem takovy tvarohovy vytok, ale celkem dost…nikdy se mi to nedelo bolest v podbrisku a bolest v krizi, neni to furt v kuse. Testy stale negativni. Merim si teplotu tak nevim. Mam vykyvy nalad…ma to taky nekdo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
8.7.21 16:45

Nejvíc mě doslova rozšvihává příšerná kyseloželezitá pachuť v ústech.. Nejde se toho nijak zbavit… Potom mě zarazilo smrkani krve a pak naprostá neschopnost se k ničemu dokopat… Jinak klasika, příšerná únava, bolest prsou a bradavek, pálení žáhy, navalování při každé příležitosti… Jo a všechno mi padá z ruk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
9.7.21 14:47

Já jsem narážela do věcí… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
9.7.21 15:28
@Anett.taa píše:
Já jsem narážela do věcí… :mrgreen:

Cože?? :mrgreen: :lol: :mrgreen: :palec:… Joo těhotenství je krásná věc prý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
14.7.21 06:58

Chuť kovu v ustech, jakobych cumlala mince, to bylo cely 1.trimestr.
Citliva na pachy, v obchode jsem kuprikladu ucitila kolegyni jeste nez vesla do prodejny-to bylo temer od 4tt. Vsechno divne pachlo.
Nehorazna chut jist křen syrovy.
Sexualni apetit.
Lekala jsem se kdyz jen nekdo zvysil hlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat