Neobvykle slabá menstruace, můžu být v tom?

Anonymní
29.1.21 20:29

Neobvykle slabá menstruace, můžu být v tom?

Ahoj, tuto středu 27.1. se mi měla dostavit menstruace. V pondělí navečer jsem ale začala špinit, v úterý středu a ve čtvrtek jsem měla velmi slabou menstruaci, že by mi na den stačila tak intimka/dvě… Obvykle ji mívám tak středně silnou, dneska jsem měla lehce něco ráno a teď zas nic. Takže ještě k tomu místo obvyklých šesti dnů trvala tak 4. S přítelem spolu spíme bez jakékoliv ochrany a delší dobu tomu necháváme volný průběh. Myslíte, že bych mohla být v tom? Přece jen, jasný příznak těhotenství je vynechání, ale toto se mi nikdy nestalo… Navíc, ta krev nebyla ani úplně krev ale bylo to spíš silnější špinění.. Takže mi to docela vrtá hlavou. :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1771
29.1.21 20:33

Kdyz ti menstruace nestaci jako potvrzeni, ze tehotenstvi neni, tak doporucuju koupit test, jestli u vas nejsou dm apod, lekarny, tak do pondeli to pocka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
29.1.21 20:40

Já jsem měla ovulaci pár dní před menstruací a ta pak byla velmi slabá, těhotná jsem byla, ale věděla jsem, že mám ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
29.1.21 20:57

Není lepsi nez zakladat diskuze zkusit test? Jestli jsi tehotna budes vedet do minuty a nebude ti vrtat hlavou nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
29.1.21 21:56

Zrovna dneska jsem řešila to samý. Už víc jak týden před ms mi bylo prostě divně - takový pocit chřipky bez rymy a kašle (měla. jsem to v 1. tehotenstvi). Mě se naopak ms dostavila v terminu, slaba a kratší než obvykle. Včera skončila a stale mi je divně, tak jsem si dneska koupila TT pro jistotu. Byl negativni, takže neřeším…No a tim jsem chtěla říct, ať si udeláš test a nemusíš se ptát na diskusích :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
30.1.21 18:08

Znáš těhotenský test? To je takový papírek, který počůráš a okamžitě ti ukáže výsledek. Stojí kolem 30Kč a mají ho v každé lékárně, nebo větším obchoďáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat