Neobvyklé zpoždění 12 dní a test negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
22.5.22 23:28

Neobvyklé zpoždění 12 dní a test negativní

Ahoj holky,

Dnes mám již 12. den zpožděnou ms. Nikdy jsem tak dlouhé zpoždění neměla, max 1-2 dny, cyklus vždy pravidelný. Občas mě pobolívá v podbřišku, jako kdyby měla přijít ms, ale ta bolest je hodně slabá. Občas mě tam jenom tak jako píchne. Poslední dobou se každý den ráno budím “zbourana” absolutne neschopná ničeho a obcas je mi i na zvracení. Zároveň jsem dost citlivá na pachy, které mi dříve nevadily a chodim dost často na malou. Myslela jsem si, ze bych mohla být tehu, ale měla jsem pouze slabou čárku na prvním testu a to po limitu, jinak všechny ostatní testy, které jsem dělala ob den bych považovala za negativní. Dělala jsem asi 3 dny zpět naposledy a to digi clear blue a nevydržela jsem do rana, takže jsem dělala hned odpo, co jsem přišla domu a byl negativni. Měla jste to některá stejně a byla tehu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
23.5.22 01:28

Ahoj myslím si ze kdyby jsi byla tehotna a měla 12 dni opožděný cyklus tak by to test už měl ukázat. Být tebou tak si raději zajdu na gyndu. Mě vynechaval cyklus napr. Kvůli stresu a samo se mi to potom srovnalo. Ale kamarádce se takhle vynechal cyklus zanedbala to cysta ji praskla a musela okamžitě na sál. Muže to byt jen drobnost ale zasla bych tam urcite ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
23.5.22 06:59

Muzes bejt v klidu, tehotna nejsi. Az na to prestanes myslet, prijde MS. Kdybys byla tehotna, tak bych mela 12 dní po MS pozitivni vsechny testy a bylo by uplne jedno v jakou dobu bys je delala. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat