Neočko, co s dítětem? Pracovat musím :-)

1209
24.11.15 23:43

Neočko, co s dítětem? Pracovat musím :-)

Ahoj všem :) Zajímá mě, jak to řešíte nebo budete řešit s s neočkovanými dětmi. Dcera má skoro rok, mám ten nejkratší rodičák, takže ve dvou letech půjde do soukromé školky. Jelikož máme hypotéku, do práce musím. Teď by to až takový problém nebyl, soukromou školku finančně utáhneme. Ale budme chtít druhé dítě a s mateřskou a pak s rodičákem už bychom to finančně nezvládli. Vím, můžu mít dceru doma, ale chtěla bych, aby byla mezi dětma a do školky chodila. Tak by mě zajímalo, jak to máte vyřešeno vy se dvěma neočkovanými dětmi. Nejlepší by samozřejmě bylo pracovat z domu, ale absolutně nevím, co bych měla dělat :) Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
24.11.15 23:52

Tak si poridit deti s takovym odstupem, aby to starsi pak uz slo do skoly? S tim ze zatim treba davat bokem na skolku, aby ten odstup nemusel byt uplne sestilety, ale treba jen 4-5 roku? :nevim:
Akorat teda nikdy nevis, jestli dite nebude mit odklad, tudiz asi radeji sestilety a jeste mit zalohu na pripadny rok odkladu…

Jen teda aby pak nezmenili legislativu a nechteli ocko i na ZS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
24.11.15 23:58

Po nás tedy chtěli potvrzení o očkování i v soukromé školce. Já tedy ale očkuji, takže mě to nevadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
25.11.15 00:01

Ty jo, tak to nevím. Chceme děti tak tři roky od sebe :think: Jako prakticky je to vymyslene dobre… Ale spise uvazuju nad nejakou praci z domu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
25.11.15 00:01

Chodit do práce tak dlouho, abys vydělala na soukromou školku pro starší dceru až do jejích 6 ti let. A podle toho se zařídit s dalším těhotenstvím. Lepší rada asi není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
25.11.15 00:02

@Verunka.T Já už jsem našla školku, kde to nevyžadují. Záleží, jestli je ta školka závislá na dotacích od státu nebo opravdu vyloženě soukromá, kdy si může „dělat co chce“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
25.11.15 00:02

No tak myslím, že se to tady zase semele. Promiň zakladatelko, ale když si se rozhodla děti neočkovat ani tím základním očkováním, tak si s tím musela počítat ne? Více se raději ani nevyjadřuji neb by mě tady moderní neočkující rodiče ukamenovali.

Příspěvek upraven 25.11.15 v 00:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
25.11.15 00:03

@MisaHanuska A já myslela, že někdo obejví Ameriku a poradí mi něco jiného :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
25.11.15 00:03

A práce z domu. Můžeš něco tvořit, pokud ti to jde, provozovat nějaký internetový obchod nebo psát. Nebo prostě hledat zaměstnavatele, který ti umožní pracovat z domova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.11.15 00:04

No, uprimne - mit doma novorozence a starsi neockovane dite ve skolce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
25.11.15 00:05

@hanča74 Neboj nesemele, ono možná ti super mlecí jsou už v peřinách :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
25.11.15 00:07

@hanča74 Rozhodla nebo ne, o tom tady diskuzi nevedu. Máme z určitých zdravotních důvodů odloženo a i když malou „uschopní“, nevěřím, že ze dne na den pominou ty důvody proč jsme neměli očkovat. Ale to je na jinou diskuzi a rýpalisti ať rýpou ;) Já chci diskutovat s lidmi, kteří to mají podobně :nevim:

Příspěvek upraven 25.11.15 v 00:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746

Dle mého názoru budeme ještě všichni rádi za očkování, díky přílivu emigrantů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
@MisaHanuska
@MisaHanuska píše:
@hanča74 Neboj nesemele, ono možná ti super mlecí jsou už v peřinách :mrgreen:

no tak se to semele hned ráno. V tuhle hodinu už moc diskuzí nepřibývá., takže se tahle moc dolu neposune :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
25.11.15 00:10

@Star007 já rozhodně nerýpu, je to každého věc, proto píšu, že se nevyjadřuji. Já jdu třeba s prckem zítra poprvé do soukromé školky a tam na očkování trvají. Sama jsem měla 4 roky dětské centrum a kolikrát se rodiče ptali zda jsou děti očkované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama