Neočkovaná a těhotenská cvičení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 23:15

Neočkovaná a těhotenská cvičení

Jsem v 15.tt do práce za chvíli nebudu chodit a ráda bych chodila alespoň na těhotenské cvičení či občas do bazénu. Nejsem očkovaná a ani se očkovat nechci. Certifikát o prodělání covidu mi skončil v srpnu, asi kvůli přirozeným protilátkám nemám šanci se nakazit, byť jsem to zkoušela. Vy co nejste očkované- chodíte někam? Pokud ano, musely jste od pondělí skončit? Nevztahuje se na těhotenské kurzy a těhotné nějaká výjimka? Myslíte, že by mi někdo z lékařů napsal kontraindikaci k očkování kvůli těhotenství abych si občas mohla jít alespoň zaplavat? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
23.11.21 23:21

A proč nebudeš chodit do práce? Jinak ne, těhotenství není kontraindikace, takže ti to doktor nenapíše. Pokud se teď aktuální opatření pro neočkované vztahují i na aktivity, tak máš smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11967
23.11.21 23:45

Těhotné se ockuji takže ti žádnou výjimku doktor nenapíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
24.11.21 00:15

Ne, obcas cvicim jogu pred pocitacem a pripadam si i tak jako uplne plnohodnotnej clovek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
24.11.21 00:32

Bez se oockovat nebo sed doma na zadku… a btw je spousta uz studii proc je pro tehotny jen dobre se nechat naockovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
24.11.21 02:10
@Anonymní píše:
Jsem v 15.tt do práce za chvíli nebudu chodit a ráda bych chodila alespoň na těhotenské cvičení či občas do bazénu. Nejsem očkovaná a ani se očkovat nechci. Certifikát o prodělání covidu mi skončil v srpnu, asi kvůli přirozeným protilátkám nemám šanci se nakazit, byť jsem to zkoušela. Vy co nejste očkované- chodíte někam? Pokud ano, musely jste od pondělí skončit? Nevztahuje se na těhotenské kurzy a těhotné nějaká výjimka? Myslíte, že by mi někdo z lékařů napsal kontraindikaci k očkování kvůli těhotenství abych si občas mohla jít alespoň zaplavat? Děkuji za odpovědi

Zbytečně to komplikuješ. Kup si bazén a plav doma. :palec:

Prostě návštěva bazénu má svá pravidla. Buď je respektuj, nebo tam nechoď. To bych si taky mohla říct, že chci všechno zadarmo, protože mě placení ohrožuje potenciální chudobou, a tak je děsně nefér, že to po mně někdo chce a nutí mě dělat něco, co nechci a omezuje mi tak osobní svobodu. :)

BTW, jen tak pro zajímavost: Jak přesně jsi se zkoušela nakazit? To jsi jako vypila půl deci slin nakaženého? Nebo jsi půl hodiny někde seděla a nechala jsi si nakašlat do různých otvorů? Nebo jsi usilovně nasávala kapénky? Nebo jsi podmázla laboratoř a pokoutně vykoupila použité pozitivní testy a šup s nima dovnitř? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2408
24.11.21 03:11

Ne, výjimka se na tebe nevztahuje. Cvič doma, je dobré, že víš už dopředu, kdy nebudeš chodit do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39647
24.11.21 06:23

Prostě jako neockovana nesmíš na cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
24.11.21 06:36

Ne žádná výjimka se na to nevztahuje. Už chodit nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
24.11.21 06:51

Chodila jsem dokud se mohlo, teď už bohužel, žádné výjimky nejsou, taky jsem těhotná a neočkována. Ale teď jsem rada, ze jsem spíše doma, když vidím tu situaci. Zkus se podívat na on-line kurzy, ja chodila na jógu, ta je pro těhotné ideální. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
24.11.21 06:53

Žádná výjimka není, buď se naočkuj, těhotenství není kontraindikace, nebo budeš sedět doma no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18766
24.11.21 07:12

To je super, že víš, od kdy nebudeš chodit do práce. A ne, těhotenství neni kontraindikace. Tak budeš doma, nebo chodit na procházky ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
24.11.21 07:24

Přesně. Kámoška je těhotná, první dávku dostala ještě když to ani netušila, druhou ji posunuli na nějaký 16tt. Nic se nestalo, miminko roste, všechna vyšetření v pořádku. Je ráda, manžel očkovaný také a snaží se zbytečně nikam nelozit, když to není nutné. Tak když se očkovat nechceš, tak nikam nechoď. Žádná výjimka se na tebe nevztahuje. Já jsem očko a omezila jsem veškeré kontakty, protože vidím, co se kolem děje. Nevadí mi to. Ono trošku odpovědnosti nikomu neuškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
24.11.21 07:28

Taky jsem se šla očkovat, protože chci chodit na plavání i nějaká cvičení. Je potřeba k tomu očkování dohledat všechny odborné informace a né jen číst nějaké bláboly, co si lidi předávájí ve zprávách. To jen tak k tomu, že se nechceš očkovat.
Jinak máš prostě smůlu. Jsou určena nějaká pravidla a bohužel je neobkakáš. Ono stejně když platí teď už jen PCR testy (nebo jak to je), tak jich za měsíc taky nemáš tolik a na výsledky čekáš kdo ví jak dlouho. Ještě k tomu budeš pozitivní a bude tě případně čekat 14 denní karanténa. Já bych si s tím nezahrávala, ten virus si teď hledá hlavně ty, kteří ho neměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4468
24.11.21 07:35
@Anonymní píše:

to jsi docela střelec, že se vědomě chceš nechat nakazit v těhotenství.
A jinak ne, teď si jako neočkovaná nezaplaveš. A těhotenství není důvod, že se nemůžeš očkovat. Takže prostě máš smůlu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat