Neodbytný expřítel

Anonymní
19.9.20 17:25

Neodbytny ex přítel

Zdravím.
Před týdnem jsem se rozešla s přítelem. A teď mi tady už přes půl hodiny zpívá pod oknem. Je mi trapně za něj. Říkala jsem mu ať jde pryč, že zpíváním ani jinak si mě zpátky nezíská. A on tam pořád stojí a zpívá zamilované písničky… Tohle nemá obdoby.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18518
19.9.20 17:31
@Anonymní píše:
Zdravím.
Před týdnem jsem se rozešla s přítelem. A teď mi tady už přes půl hodiny zpívá pod oknem. Je mi trapně za něj. Říkala jsem mu ať jde pryč, že zpíváním ani jinak si mě zpátky nezíská. A on tam pořád stojí a zpívá zamilované písničky… Tohle nemá obdoby.

Trapak. Natocila bych ho, pak otevrela okno a rekla mu, ze jestli toho okamzite nenecha, das to na FB :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14907
19.9.20 17:32

No tak zavři okno a ignoruj ho…on ho za chvíli někdo poleje kýblem vody…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5253
19.9.20 17:47

A jakej ma rozsah a repertoar :mrgreen:?
Hod sem playlist, at se chudina pobavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
19.9.20 18:24

Vezmi si sluchatka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
19.9.20 18:25

Zavolej na nej " Cesko ma talent", treba z neho jeste neco bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
19.9.20 18:28

Však on na něj po 22 hod. někdo zavolá policii. Vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 18:51
@akavi píše:
Však on na něj po 22 hod. někdo zavolá policii. Vydrž.

Tak stalking myslím není jen pronásledování na internetu, ale i v reálném světě. Pokud někdo bude bezdůvodně před mým domem a tam navíc zpívat, jen za účelem, že chce navázat kontakt, který já nechci, tak na to jde volat policie i ve dne. Nejde jen o rušení nočního klidu, nikdo nemá právo druhého takto pronásledovat.

Asi bych ho vyzval, ať odejde, vše nahrával kamerou, aby tu byl i důkaz. Protože při příjezdu policie může tvrdit, že právě přišel. Případně si přibral svědka z domu. Zazvonit na zvonek může, ale setrvávat tam a takto obtěžovat ne. To zazvonění může udělat jednou, ne tam chodit každý den, pokud to já nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
19.9.20 19:02
@Náhodný host píše:
Tak stalking myslím není jen pronásledování na internetu, ale i v reálném světě. Pokud někdo bude bezdůvodně před mým domem a tam navíc zpívat, jen za účelem, že chce navázat kontakt, který já nechci, tak na to jde volat policie i ve dne. Nejde jen o rušení nočního klidu, nikdo nemá právo druhého takto pronásledovat.Asi bych ho vyzval, ať odejde, vše nahrával kamerou, aby tu byl i důkaz. Protože při příjezdu policie může tvrdit, že právě přišel. Případně si přibral svědka z domu. Zazvonit na zvonek může, ale setrvávat tam a takto obtěžovat ne. To zazvonění může udělat jednou, ne tam chodit každý den, pokud to já nechci.

„Stalking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp.“
Tam asi bude trochu průšvih ve slovu „opakovaným“, jestli ještě nic takového neudělal. Ale jestli zpívá, tak by to možná šlo našroubovat na nepovolenou veřejnou hudební produkci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 19:40

@akavi Ano, nesplňuje to přesně ten popis, je to ale nevhodné chování, vynucování kontaktu a svým způsobem sledování. Chybí tu opakované, ale ani jednorázově nemůže někdo pár hodin někomu zpívat pod oknem.

Čistě prakticky, mělo by jít zavolat republikovou nebo městskou policii a nechat člověka napomenout, možná by dostal i pokutu. K soudu by to dávat nešlo, ale byl by zadokumentován první incident obtěžování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
19.9.20 19:52
@Náhodný host píše:
@akavi Ano, nesplňuje to přesně ten popis, je to ale nevhodné chování, vynucování kontaktu a svým způsobem sledování. Chybí tu opakované, ale ani jednorázově nemůže někdo pár hodin někomu zpívat pod oknem.Čistě prakticky, mělo by jít zavolat republikovou nebo městskou policii a nechat člověka napomenout, možná by dostal i pokutu. K soudu by to dávat nešlo, ale byl by zadokumentován první incident obtěžování.

Pokud zpívá na veřejném prostranství, tak to nejspíš PČR ani řešit nebude. Ale zkusit to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.9.20 20:16

Jéj, vy jste drsňačky, holky :mrgreen: Mně to přijde sladké, i když je to teda dost nevyžádaná romantika, když o něj už nemáš zájem. Pokud ti neleze vyloženě do baráku a nějak tě neobtěžuje, neřešila bych to. Však ho to přestane bavit, nikdo nevydrží zpívat donekonečna… :nevim: Samozřejmě pokud by tě nějak více obtěžoval, řešila bych to, ale tohle mi přijde spíš úsměvné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902
19.9.20 20:22

Nahraj ho a pošli mu to s dovětkem - Takhle trapně vypadáš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3759
20.9.20 07:08
@Anonymní píše:
Zdravím.

Jestli falesne, tak uz ho zahy nekdo setre nebo poleje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama