Reklama

(Ne)odhodlaná najít si milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 23:42
(Ne)odhodlana najit si milence

Stale to zvazuji. Moralne uz jsem si to vyresila, ale bojim se AIDS. Kdyby nebylo toho, uz bych ho mela, takhle to stale oddaluji,napr.az zhubnu, az si fakt overim, ze muj parner jsa unaven z prace na, sex dlabe atd. nechci zbytek zivota stravit bez sexu nebo s jeho minimem. partnerovi je skoro 46.
A je to jako z cigeretama, kdyby to nebylo nezdravy, banim jako. tovarna.
Asi jsem si o tom milenci chtela pokecat, radu nevim, napada me jen prezervativ.ale co oralni sex? Takze sex klasika a oral, jinej ne.
Dekuju, ze anonym

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24342 příspěvků 16.03.18 23:55

Tak na testy ne? ;)

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 16.03.18 23:56

Nepíšeš kolik je tobě. Každopádně si o tom s ním zkus promluvit. Třeba se tím vše vyřeší.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25284 příspěvků 16.03.18 23:58

:roll: sim Tě s tímhle přístupem si to dej do pořádku doma..

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 17.03.18 00:00

Mno asi takhle, budeš dělat „všechno“ strašně správně, naplánovaně, sterilně a pak stejně pokud to bude tvůj osud tak tě přejede tramvaj, trolejbus, autobus, metro (dosaď si, co jezdí v tvé metropoli:)zkrátka pokud to máš vyřešené, použij kondom a při delším vztahu bych se já nebála požádat o testy a hotovo…žiješ jen jednou a stejně naše kroky řídí Bůh ať si kdo chce myslí co chce 8)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 17.03.18 00:41
@Anonymní píše:
Stale to zvazuji. Moralne uz jsem si to vyresila, ale bojim se AIDS. Kdyby nebylo toho, uz bych ho mela, takhle to stale oddaluji,napr.az zhubnu, az si fakt overim, ze muj parner jsa unaven z prace na, sex dlabe atd. nechci zbytek zivota stravit bez sexu nebo s jeho minimem. partnerovi je skoro 46.
Asi jsem si o tom milenci chtela pokecat, radu nevim, napada me jen prezervativ.ale co oralni sex? Takze sex klasika a oral, jinej ne.
Dekuju, ze anonym

Zkus panice, ten tě nenakazí ničím.

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 17.03.18 00:56
@Anonymní píše:
Dekuju, ze anonym

Jaká je vaše představa o milenci? Jaký typ muže by to měl být - sám zadaný nebo spíše mladíček, který si hledá starší ženu… Jaký by měl ideálně být vztah mezi vámi (čistě sex, kamarádi a sex, vášeň a romantika, něžnosti a láska…). Kolik času byste tomu chtěla věnovat, jak často s ním dovádět… Hledáte milence čistě do postele nebo i na společně trávený čas, výlety, dopisování si a podobně? A vůbec představujete si spíše jednoho muže jako milence nebo byste, nebýt obav z chorob, preferovala větší množství mužů na krátkodobé zálety?

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 17.03.18 01:12
@Božislava píše:
Zkus panice, ten tě nenakazí ničím.

Ukáže průkaz panice jo? haha to JE, jistota…blbost musí si srovnat svoje priority, víru v sebe a cestu životem…i stokrát pro..šukaný chlap může být ten pravý, ale bude to vůle boží…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 06:04

Hele asi takhle. Je to jak s zenskyma. Kdyz chlapoj nedavaj kazdej se pak fusuje ze se nemuze „prece divut“ ze si to nasel jinde. Na to same maji pravo inzeny, kdyzuzi nechteji davat.
U nas s muzem je to to same. Jemu je 40 a me 30. Uz vic jak rok mu staci sex max 2× do mesice a to mi byl schopny rict, ze kdyby mel trojku chtel by casteji. Nakoupila semmar sec pomucek, kosilky, podvasky a zabere to jen jednou. Pak se v tom muzu promenadovat a zas nechce. Uz sem mu rikala milionkrat ze aspon jednou do tydne, ze mu koupim i pilule. A on se mi vytlemi ze divna sem jakdyz chci vic jak.2× do mesice. Uz sem mu nekolikrat rekla ze pokud se nezacne snazit najdu si milence. On se opet tlemi. Veti tomu ze to myslim jako srandu ale ja uz o tom fakt dost uvazuju. Nechci uz byt zbytek zivota bez sexu. Kdyz uz na to teda skoci tak je pul minutova akce, kde ho ani nezajima aby myslel na me a je rad ze to ma za sebou! :cert:
Ja se fak stazila ale on. s tim.nic delat nemini ale ja uz ano :zed:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4068 příspěvků 17.03.18 07:19
@Anonymní píše:
Dekuju, ze anonym

Promiň, ale tahle obava mě upřímně rozesmála :D Jasně, je to hrozná nemoc, ale pravděpodobnost, že se nakazíš je menší, než že vyhraješ ve Sportce :jazyk: Z 10 miliónů lidí je zde nakaženo max pár tisíc a to ještě především z rizikové gay komunity a uživatelů drog. Z těch si snad vybírat nebudeš, ne? :D Plus pravděpodobnost přenosu při klasickém pohlavním styku nebo orálu je taky jedna ku několik set až několik tisíc… Mnohem větší pravděpodobnost máš, že ti při chůzi na ulici spadne na hlavu ze střechy taška nebo utržený balkon :jazyk:

Spíš už, když už, je větší hrozba, resp. větší pravděpodobnost nákazy „klasickými“ pohlavními nemocemi - kapavka, syfilis. Ale i tam to rozšíření není kdovíjak velké a lze to velmi efektivně eliminovat výběrem milence, úplně stejně jako kdybys vybírala partnera.

Máš tu x chlapů, co to mají s ženskou doma stejně jako ty, sex max. na svátek republiky a na vánoce, a co by rádi přesně jen takovou „kamarádku“ jako jsi ty. Co s takovým riskuješ? Úplně to samé co riskuje on s tebou. Můžete si ty obavy sdělit a jít předem na testy ;) A že na začátku použijete kondom považuji za samozřejmost, no a když se ukáže, že jste si oba vybrali dobře a že si můžete věřit, ho můžete zahodit :mavam:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 17.03.18 07:31
@Mirka Dušínová píše:
Mno asi takhle, budeš dělat „všechno“ strašně správně, naplánovaně, sterilně a pak stejně pokud to bude tvůj osud tak tě přejede tramvaj, trolejbus, autobus, metro (dosaď si, co jezdí v tvé metropoli:)zkrátka pokud to máš vyřešené, použij kondom a při delším vztahu bych se já nebála požádat o testy a hotovo…žiješ jen jednou a stejně naše kroky řídí Bůh ať si kdo chce myslí co chce 8)

Skvělý způsob, jak si obhájit naprosto cokoliv :nevim: Naše kroky řídí někdo jiný. Prošlo by to třeba i soudu? :mrgreen:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 17.03.18 07:33
@Hroznej puberťák píše:
Promiň, ale tahle obava mě upřímně rozesmála :D Jasně, je to hrozná nemoc, ale pravděpodobnost, že se nakazíš je menší, než že vyhraješ ve Sportce :jazyk: Z 10 miliónů lidí je zde nakaženo max pár tisíc a to ještě především z rizikové gay komunity a uživatelů drog. Z těch si snad vybírat nebudeš, ne? :D Plus pravděpodobnost přenosu při klasickém pohlavním styku nebo orálu je taky jedna ku několik set až několik tisíc… Mnohem větší pravděpodobnost máš, že ti při chůzi na ulici spadne na hlavu ze střechy taška nebo utržený balkon :jazyk:

Spíš už, když už, je větší hrozba, resp. větší pravděpodobnost nákazy „klasickými“ pohlavními nemocemi - kapavka, syfilis. Ale i tam to rozšíření není kdovíjak velké a lze to velmi efektivně eliminovat výběrem milence, úplně stejně jako kdybys vybírala partnera.

Máš tu x chlapů, co to mají s ženskou doma stejně jako ty, sex max. na svátek republiky a na vánoce, a co by rádi přesně jen takovou „kamarádku“ jako jsi ty. Co s takovým riskuješ? Úplně to samé co riskuje on s tebou. Můžete si ty obavy sdělit a jít předem na testy ;) A že na začátku použijete kondom považuji za samozřejmost, no a když se ukáže, že jste si oba vybrali dobře a že si můžete věřit, ho můžete zahodit :mavam:

Na co kondom? Co se má stát, to se stane! A žádný kondom na tom nic nezmění :mrgreen:

Černá vdova
Echt Kelišová 8489 příspěvků 17.03.18 07:38
@Hroznej puberťák píše:

Máš tu x chlapů, co to mají s ženskou doma stejně jako ty, sex max. na svátek republiky a na vánoce, a co by rádi přesně jen takovou „kamarádku“ jako jsi ty. Co s takovým riskuješ? Úplně to samé co riskuje on s tebou. Můžete si ty obavy sdělit a jít předem na testy ;) A že na začátku použijete kondom považuji za samozřejmost, no a když se ukáže, že jste si oba vybrali dobře a že si můžete věřit, ho můžete zahodit :mavam:

Zkus to říct těm nakaženým, že si měli raději vsadit Sportku :roll:.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47769 příspěvků 17.03.18 08:52
@Anonymní píše:
Dekuju, ze anonym

orál taky s kondomem.

Ale třeba tě uklidní, že na Aids už v současný době nejspíš nezhyneš. :think:
Nebo si vyvěsit inzerát do transfuzní stanice, tam ti ho budou pravidelně kontrolovat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47769 příspěvků 17.03.18 08:58
@Černá vdova píše:
Zkus to říct těm nakaženým, že si měli raději vsadit Sportku :roll:.
@TrueIsFalse píše:
Skvělý způsob, jak si obhájit naprosto cokoliv :nevim: Naše kroky řídí někdo jiný. Prošlo by to třeba i soudu? :mrgreen:

jestli by prošlo u soudu, že s milencem nepoužívala kondom? myslím, že jo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama