Neodpovídající velikost gestačního váčku

Anonymní
6.2.20 12:51

neodpovídající velikost gestačního váčku

Dobrý den, potřebuji si ověřit, že naděje opravdu umírá poslední. :( Neplánovaně jsem otěhotněla. I když neplánovaně jsme za to šťastní, jelikož přítel má malou plodnost. Poslední MS byla 18.12.2019 a s největší pravděpodobnosti k oplodnění došlo 27.12.2019. U doktorky 22.1. potvrzeno těhotenství 5tt a z krve hCG 568. Další týden 27.1. jsem začala lehce špinit hned na druhý den jsem byla u doktorky, kde už byl vidět gestační váček 4mm. Dostala jsem cyclo3fort na zastavení a na udržení gynprodyl. Teď kontrola 4.2. kdy gestační váček (stále prázdný) měl pouhých 6,8mm. Za týden na kontrolu, pokud se nezvetí, tak revize. Doktorka říkala, že by tomu šanci dala. Špiním stále lehce zhruba na jednu intimku denně. Samozřejmě se snažím stále věřit, ale moc tomu nedávám. Přisuzuji to mladšímu těhotenství než dle dr, ale těžko říct, jestli si to jen nenalhávám. Moc děkuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
619
6.2.20 12:54

Tak když víš že došlo k oplodnění pravděpodobně 27.12., tak asi mladší nebude… Pokud to tak bylo tak to moc dobře nevypadá, za dva tydny to moc neporostlo. Měla jsem to podobne, jen mi rostl prázdný vacek. Leda by mohlo dojít k otěhotnění pozděj, ale to víš jen ty jestli je to možné… hodně štěstí!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.20 13:03

Dobrý den, měli by Vám vzít hcg po 2 dnech aby bylo vidět jak stoupá. Jinak na 7tt je prázdný váček 6mm opravdu nic moc :( Já jsem bohužel toto řešila minulé těhotenství, kde byla malá šance do 8tt a pak jsem šla na potrat, bylo to afetální vejce (jenom prázdný gestační váček). Ale četla jsem spoustu diskuzí kde to i dopadlo dobře, pokud to může být mladší těhotenství tak by se něco objevit mohlo. Přeji hodně štěstí, držte se :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1990
6.2.20 13:06

Obávám se, že to nedopadne dobře, když víš datum oplodnění (Tedy pravděpodobné).. Mne taky v 7.tt byl prázdný gestační váček a musela jsem na revizi. No, ale uvidíš sama příští týden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.2.20 13:35

@Barbboraaa Já tomu teda úplně nerozumím, jak se ty týdny teda počítají. Doktorka mi ten 5tt toho 22.1. počítala od poslední MS. Kdybych to počítala od toho “pravděpodobného početí” 27.12. tak je to tím pádem mladší a vychází to teď na konec 5tt? Jsem z toho jelen :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6235
6.2.20 13:36
@rozi0807 píše:
@Barbboraaa Já tomu teda úplně nerozumím, jak se ty týdny teda počítají. Doktorka mi ten 5tt toho 22.1. počítala od poslední MS. Kdybych to počítala od toho “pravděpodobného početí” 27.12. tak je to tím pádem mladší a vychází to teď na konec 5tt? Jsem z toho jelen :roll:

Od začátku MS. Respektive doba od ovulace + 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6235
6.2.20 13:38

Pokud jsi toho 22.1. měla tak vysoké hCG, tak to opravdu odpovídá tomu 5tt. O týden později jsi byla již v 6tt, proto už byl vidět i ten gestační váček. U mladšího těhotenství by to tak nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
6.2.20 14:02

Bohužel, prosperující těhotenství to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat