Neoholené podpaží?

4
29.9.20 15:08

Neoholené podpaží?

Ahoj dámy,

snad nevadí, že jsem muž ale jdu si sem pro radu.

Na vysvětlenou. Jsem rozvedený, 35 let, jedno dítě. Našel jsem si teď nově partnerku, které je 31, je vdova už přes rok a také má jedno dítě. Říkejme ji třeba Iva.
Jsme spolu zatím krátce. Randíme cca měsíc, ale vzhledem k dětem a minulosti na to nechci úplně tlačit. Zatím se tedy tak oťukáváme a trávíme společně i s dětma čas. Intimního zatím nic neproběhlo. Jen nějaká ta pusa. Vlastně jsem ji zatím neviděl nahou ani v plavkách. Ale je nám spolu fajn a i dětem.

No a proč jsem tady. Při jednom společném odpoledni měla Iva tričko s velmi krátkými rukávy. A když zvedla ruce, tak jsem si všiml chloupků v podpaží. Nebylo to žádné týdení strniště, ale zase na druhou stranu ani žádný příšerný chomáč chlupů. Přiznám se, že mě to celkem zarazilo. Iva je jinak velmi pěkná, atraktivní. Vždy voní, upravené vlasy a pěkné oblečení. Rozhodně to není nějaká divoženka. Ani snad nějaká bio eko feministka :-D

Ale co s tím teď? Jak ji to nějak taktně naznačit?
Jako na jednu stranu nechci být za idiota, který by kvůli takové blbosti chtěl přijít o třeba super vztah na zbytek života. Na druhou stranu zase z toho úplně odvázaný nejsem a pokud bychom šli někam třeba do bazénu, tak bych se asi styděl. Asi by mi trvalo si na to zvyknout.

Jaký na to máte názor? Mám zkoušet něco říci nebo raději taktně mlčet?
Nebo to je jako dneska v módě a mám si zvykat?

Děkuji za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2599
29.9.20 15:17

Někomu rostou chloupky rychle, třeba prostě jen nebyla pár dní oholená, i když se normálně holí. Asi bych z toho hned nic nevyvozovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15922
29.9.20 15:17

Milý Aleši…jak to říct…jsi ko.kot :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17084
29.9.20 15:18

Jestli posuzuješ ženskou podle pár centimetrů chloupků, tak potěš koště…Vážně by jsi se styděl kvůli něčemu naprosto přirozenýmu? A ty jsi oholený od uší dolů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 15:19

Takže jsi potkal super ženskou (podle svých slov), hned jsi ji představil dětem a teď řešíš pár chloupků???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
29.9.20 15:21
@Ales85 píše:
Ahoj dámy,

snad nevadí, že jsem muž ale jdu si sem pro radu.

Na vysvětlenou. Jsem rozvedený, 35 let, jedno dítě. Našel jsem si teď nově partnerku, které je 31, je vdova už přes rok a také má jedno dítě. Říkejme ji třeba Iva.
Jsme spolu zatím krátce. Randíme cca měsíc, ale vzhledem k dětem a minulosti na to nechci úplně tlačit. Zatím se tedy tak oťukáváme a trávíme společně i s dětma čas. Intimního zatím nic neproběhlo. Jen nějaká ta pusa. Vlastně jsem ji zatím neviděl nahou ani v plavkách. Ale je nám spolu fajn a i dětem.

No a proč jsem tady. Při jednom společném odpoledni měla Iva tričko s velmi krátkými rukávy. A když zvedla ruce, tak jsem si všiml chloupků v podpaží. Nebylo to žádné týdení strniště, ale zase na druhou stranu ani žádný příšerný chomáč chlupů. Přiznám se, že mě to celkem zarazilo. Iva je jinak velmi pěkná, atraktivní. Vždy voní, upravené vlasy a pěkné oblečení. Rozhodně to není nějaká divoženka. Ani snad nějaká bio eko feministka :-D

Ale co s tím teď? Jak ji to nějak taktně naznačit?
Jako na jednu stranu nechci být za idiota, který by kvůli takové blbosti chtěl přijít o třeba super vztah na zbytek života. Na druhou stranu zase z toho úplně odvázaný nejsem a pokud bychom šli někam třeba do bazénu, tak bych se asi styděl. Asi by mi trvalo si na to zvyknout.

Jaký na to máte názor? Mám zkoušet něco říci nebo raději taktně mlčet?
Nebo to je jako dneska v módě a mám si zvykat?

Děkuji za názor.

A co budeš dělat, až na tebe skočí bobr z kalhotek :zed: :mrgreen: :mrgreen: bobři jsou nebezpeční, jsou případy, kdy agresivní bobr překousne ostrými zuby krční nebo stehenní tepnu a napadený vykrvaci. Nic bych neriskoval a hned se rozešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11876
29.9.20 15:22

@Ales85 Hmmmmm, a co budes delat, az zjistis, jak vypada tam „dole“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
29.9.20 15:25

Ty by ses styděl za chlupy své partnerky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15922
@Janli píše:
Jestli posuzuješ ženskou podle pár centimetrů chloupků, tak potěš koště…Vážně by jsi se styděl kvůli něčemu naprosto přirozenýmu? A ty jsi oholený od uší dolů?

Aleš je typ, co si holí péro, aby vypadalo větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18509

Tak záleží, jestli byla neoholená jednou nebo tak prostě chodí normálně. Asi bych počkala na vhodnou chvíli a zeptala se, ať víš, co čekat i na jiných místech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
29.9.20 15:28

A když ti tady někdo napíše, že je to v módě, tak se za ni přestaneš stydět? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
29.9.20 15:28

No, to je opravdu tragedie. Jsou dny, kdy se na holeni proste vybodnu, tak holt mam jezaty nohy a spol, copak to je nejaka povinnost, furt bejt nahladko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
29.9.20 15:30

@Ales85 základ kazdeho uspesneho vztahu je dobra komunikacia. pri vhodnej prilezitosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.9.20 15:31

Aby bylo jasno. Pro ty co mě tady nazívají ko. kotem a podobně. Nechci se s ní rozcházet. Ono ale zase na sruhou stranu ani nic pořádně nezačalo. Rozhodně bych se ale nerozcházel kvůli chloupkům, ať jsou kdekoli.

Nevím teda jak vy, co tady píšete, že nejsem normální, tak já jsem za posledních x let svého života, co chodím k vodě, do bazénů, saun atd. snad nikdy neviděl mladší ženu pod 40, která by měla chloupky v podpaží. Proto jsem byl zaskočen.

A co bude dole je překvapení a proti bobrům nic nemám a ani se jich nebojim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5383
29.9.20 15:31

Třeba se holí jen když má důvod a počítá s tím, že se bude svlikat před někým jiným, než před sebou.. A pokud ne, tak si jí třeba oholis sám, uděláš z toho erotickou predehru :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama