Neomezený tarif u Vodafonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 13.10.14 17:08
Neomezený tarif u Vodafonu

Od loňského jara mám neomezený tarif u Vodafonu za 690 Kč. Minulý týden mi volali z Vodafonu, že mi můžou nabídnout prodloužení smlouvy na dva roky (stará přitom běží až do příštího jara) za stávajících podmínek, které příští jaro už nemůžou garantovat. Opáčila jsem, jestli právě pak nebudou nabídky výhodnější. Prý že ne, že mě teď oslovují proto, že příští jaro to bude končit spoustě lidí (byl to tenkrát ten boom neomezených tarifů), tak to vyřizují průběžně. To se mi samozřejmě nezdá, mám strach, že si mě chtějí uvázat na další dva roky za podmínek, které už příští rok nebudou tak výhodné. Máte prosím někdo přehled, jak se do budoucna budou ceny těchto tarifů vyvíjet? Podotýkám, že od Vodafonu odcházet nechci. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ukulina
Extra třída :D 14696 příspěvků 13.10.14 17:12

Byl to opravdu Vodafone nebo nějaký zprostředkovatel? Často mi volají zprostředkovatelé, kteří se představí „Vodafone, T-Mobile“… To bych si zkontrolovala a pokud nevíš, zavolala na Vodafone sama.

Tunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 13.10.14 17:12

Nevím, jestli se nepletu, ale smlouva by měla být prodlužovaná pořád za těch stejných podmínek, jaké jsou v té první smlouvě, a to automaticky.

Lenule213
Extra třída :D 11560 příspěvků 13.10.14 17:13

@AliTad ja sice prehled nemam, ale mam stejny tarif a nikdo nevolal..zatim.Ale ja bych to na dalsi dva roky nepodepsala.

mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 13.10.14 17:24

@AliTad já bych to zkontrolovala na Vodafonu, nemají přece smlouvy :nevim: leda by SIS vzala telefon

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 13.10.14 17:28

Na neomezené volání smlouvy jsou. A myslím, že opravdu od V. byla, chtěla po mě číslo do samoobsluhy a věděla, dokdy moje smlouva trvá.

Tunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 13.10.14 17:29

@AliTad Pročti důkladně smlouvu a obchodní podmínky, třeba to tam vyčteš.

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 13.10.14 17:42

@AliTad ta cena není žádná hitparáda. Navíc, i pokud to podepíšeš teď (mohou udělat nabídku i 6 měsíců před ukončením smlouvy), tak Ti těch nových 24 měsíců začne nabíhat až po skončení původní smlouvy. Však si projdi toto forum, možná Ti to pomůže. http://forum.mobilmania.cz/

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 20:05

@AliTad ze stejného důvodu jsem s nimi teď, po 13cti letech, ukončila spolupráci.. protože nemůžou garantovat podmínky a smlouva je tak vtipně daná, že Ti nezaručuje stávající podmínky, které máš. Takže to změní, zdraží atd :pocitac:

Tunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 13.10.14 20:27

@martina.se Fakt? Teda, co tady o tom Vodafonu poslední dobou čtu, tak se divím, že ty lidi u nich ještě jsou.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 20:32
@RadkaCh píše:
@martina.se Fakt? Teda, co tady o tom Vodafonu poslední dobou čtu, tak se divím, že ty lidi u nich ještě jsou.

já je ještě nedávno obhajovala, ovšem po tom, co předvedli, mají u mě útrum.. 13 let a nejsou schopný mi ani nastavit tarif, ještě hnusný jednání.. no přecházim, už mam vše vyřízeno, čekám na konec období :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 00:11

@AliTad Mam neomezeny tarif od Vodafonu za 525,–
Chtela jsem odejit (na oko, chtela jsem vydirat ;) ), ukecavali a nabidli toto.
Vzala jsem.
Radim nasad taktiku a vydirej.

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 14.10.14 08:15

@martina.se kampak jsi šla? Řeším teď to samé, jenom u jiného operátora. U VF jsem byla 10 let, pak na 2 roky změna a teď zatím ještě váhám.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.10.14 14:15
@Nirrti píše:
@martina.se kampak jsi šla? Řeším teď to samé, jenom u jiného operátora. U VF jsem byla 10 let, pak na 2 roky změna a teď zatím ještě váhám.

ještě pořád nejsem rozhodnutá.. váhám na tarifem od čezu :think:

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 14.10.14 14:21

@martina.se hmm, a to jdeš podle jejich tarifů na netu nebo máš nějakou konkretní nabídku? V čí síti jsou?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >