Neonato Puro recenze sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicki007
Povídálka 32 příspěvků 18.03.19 09:28
Neonato Puro recenze sporťák

Ahoj holky. Prosím je tu některá, která má Neonato Puro? Byly by k tomu kočárku nějaké aktuální recenze? Uvažujeme nad Neonato moc se nám líbí, jen nevím, zdá se mi docela malinký. Prcek se narodí v srpnu, tzn. Že letos budeme vozit tak 7-8 měsíců v hluboké korbičce, pak sporťák přes léto, ale příští rok přes zimu bude mít rok a půl a nevím, jestli se mi tam ještě s tím fusakem vleze. :-) vím, že to je individuální, že každé dítě je jinak velké, ale prosím o nějaké zprávičky k tomuto kočárku. Popř. Jestli víte o nějakém podobném a třeba lepším? :srdce:

Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 18.03.19 11:26

Neda mi ale musim …nemam ho nicmene…koupila jsem si mutsy igo a to proto ze kdyz sem mela neonato v ruce tak je to proste a jednoduse viklajici se hrkacka. Kolecka se o sebe zasekavaji,vsechno je uvolnene,vikla se,mela jsem pocit ze to potrebuju na asi 30 mistech poradne utahnout a jinde radeji prilepit natvrdo k sobe. Byla to takova hracka spis. Uplne na me z toho cisela jen pekna vizaz ale kvalita vyroby hadr. Krasnej fakt je ale kdyz jsem ho citila v tukach tak bylo jasny ze tohle ani na panenky. Naopak ta mutsyna je prave stabilni pevny kus kocarku,uplne jine pojezdeni.

Váš příspěvek
Reklama