Neonatologie Brno Bohunice

12
18.11.19 19:15

Neonatologie Brno Bohunice

Ahojte, nemate nekdo zkusenosti s presunem na pokoj pro maminky s detmi, ktere jsou v inkubatoru/vyhrivanem luzku na neonatologii v Bohunicich? Jak funguje rezim pro maminky a jejich pripadne navstevy? Muzou za nimi nebo ostatni mohou jen k detem, ale ne k mamince, kdyz ona uz hospitalizovana neni a je na tom hostitelskem pokoji? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1102
18.11.19 19:42

Naopak. Za tebou navstevy muzou v dobe navstev. Ty muzes opustit i po dohode na kratkou dobu i nemocnici (treba do kampusu zabehnout). Ty sama muzes ditko navstevovat v casy urcene (5× denne myslim). Za ditkem v dobe navstev od 14h do 17 muzes jen ty, tatinek, popr. prarodice na chvilku. Zadne davy navstev k miminku ale nepusti.

Mela jsem syna v Bohunicich mesic v inkubatoru, tri tydny jsem za nim jezdila z domu, tyden jsem pak byla na hostinskem pokoji.

Nevyhoda je, ze na hostinaku ti sice daji jidlo, ale treba caj uz musis mit vlastni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.11.19 20:25

No i v inkubatoru kdyz budou tu zustanu, mam tu dve… chci za nimi chodit kojit, kdyz to pujde… a kdyz pak jste byla na tom hostinskem pokoji, tak uz predpokladam maly v inkubatoru nebyl a vy jste ho mela na tom pokoji a predpokladam se o nej starala tam dokud nenabral potrebna kika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
18.11.19 23:34

@Sisilka jj, na hostinskem byl uz se mnou. Domu nas propouštěli s vahou 2020g :) ja jsem z Brna a maly byl opravdu maly (1200g). Denne jsem vozila odsate mleko a byla u inkubatoru ty tri hodiny denne behem navstev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.11.19 10:51

No u nas ma ta mensi 1310, takze podobne. A to za mesic pribral z 1200 na 2020?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
19.11.19 13:30

@Sisilka mesic a pet dnu. Bylo to pres Vanoce, tak jsem asi dodavala kvalitni mleko. :) Vsichni mi tehdy radili dojizdet z domu, ze pres Vanoce to budu vic psychicky v pohode. Bylo to tezke, ale je fakt, ze po cisari jsem si doma odpocinula, v klidu odsavala a kazdy den do Bohunic. Uteklo to. Preju, at miminka pribiraji. Nebojte se, utece to a za chvili budete doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.11.19 19:19

Tak to pribral teda opravdu paradne! A jeste se zeptam, v brozure na pokoji jsem nasla, ze se za ten hostinsky pokoj plati, ale nikde v ceniku to neni a ani o tom nikdo nemluvil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
19.11.19 19:34

@Sisilka ja nic neplatila a nevim, ze by nekdo kdy platil. Plati se jen za nadstandard. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama