Neonatologie Motol hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:39
Neonatologie Motol hospitalizace

Mate nekdo zkusenost? Zitra tam jedem na hospitalizaci, tak by me zajimalo jak to tam chodi 8o

Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 03.01.17 18:48

Zkušenost mám a jen tu nejlepší. V Motole jsem i rodila, dcerka podstoupila operaci hned po narození. Byla jsem s ní na samostatném pokoji. Pan primář Černý je hrozně milý sympatický lékař, budete v nejlepších rukách. Hodně štěstí.

xammy
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 03.01.17 19:04

Byli jsme tam se synem hospitalizovani hned po jeho narozeni, take jsme meli samostatny pokoj, pristup lekaru i sestricek byl perfektni, byla jsem tam moc spokojena.

xammy
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 03.01.17 19:04

Edit 2× vlozeno

Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 20:45

No to by byla parada! Holky a co sebou?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 03.01.17 21:15

@Anonymka67 Na miminko jsem neměla vlastního nic, všechno jsem dostala, co bylo třeba. Měla jsem tam hlad. Na jídlo se chodí do jídelny, která je v bludišti chodeb - ale to se doptáš - případně v přízemí je takové malé miniměstečko, kde je restaurace, obchody, lékárna a tak - tam případně koupíš nejnutnější. Kafe na chodbě se dá pít. Internet je za peníze, doporučuji mobilní internet, pokud budeš brát notebook.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >