Reklama

Neonatologie Motol hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:39
Neonatologie Motol hospitalizace

Mate nekdo zkusenost? Zitra tam jedem na hospitalizaci, tak by me zajimalo jak to tam chodi 8o

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18088 příspěvků 03.01.17 18:48

Zkušenost mám a jen tu nejlepší. V Motole jsem i rodila, dcerka podstoupila operaci hned po narození. Byla jsem s ní na samostatném pokoji. Pan primář Černý je hrozně milý sympatický lékař, budete v nejlepších rukách. Hodně štěstí.

xammy
Kecalka 440 příspěvků 03.01.17 19:04

Byli jsme tam se synem hospitalizovani hned po jeho narozeni, take jsme meli samostatny pokoj, pristup lekaru i sestricek byl perfektni, byla jsem tam moc spokojena.

xammy
Kecalka 440 příspěvků 03.01.17 19:04

Edit 2× vlozeno

Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 20:45

No to by byla parada! Holky a co sebou?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18088 příspěvků 03.01.17 21:15

@Anonymka67 Na miminko jsem neměla vlastního nic, všechno jsem dostala, co bylo třeba. Měla jsem tam hlad. Na jídlo se chodí do jídelny, která je v bludišti chodeb - ale to se doptáš - případně v přízemí je takové malé miniměstečko, kde je restaurace, obchody, lékárna a tak - tam případně koupíš nejnutnější. Kafe na chodbě se dá pít. Internet je za peníze, doporučuji mobilní internet, pokud budeš brát notebook.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama