Neonatologie Motol hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 18:39
Neonatologie Motol hospitalizace

Mate nekdo zkusenost? Zitra tam jedem na hospitalizaci, tak by me zajimalo jak to tam chodi 8o

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 03.01.17 18:48

Zkušenost mám a jen tu nejlepší. V Motole jsem i rodila, dcerka podstoupila operaci hned po narození. Byla jsem s ní na samostatném pokoji. Pan primář Černý je hrozně milý sympatický lékař, budete v nejlepších rukách. Hodně štěstí.

xammy
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 03.01.17 19:04

Byli jsme tam se synem hospitalizovani hned po jeho narozeni, take jsme meli samostatny pokoj, pristup lekaru i sestricek byl perfektni, byla jsem tam moc spokojena.

xammy
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 03.01.17 19:04

Edit 2× vlozeno

Anonymka67
Nováček 6 příspěvků 03.01.17 20:45

No to by byla parada! Holky a co sebou?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 03.01.17 21:15

@Anonymka67 Na miminko jsem neměla vlastního nic, všechno jsem dostala, co bylo třeba. Měla jsem tam hlad. Na jídlo se chodí do jídelny, která je v bludišti chodeb - ale to se doptáš - případně v přízemí je takové malé miniměstečko, kde je restaurace, obchody, lékárna a tak - tam případně koupíš nejnutnější. Kafe na chodbě se dá pít. Internet je za peníze, doporučuji mobilní internet, pokud budeš brát notebook.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >