Reklama

Neonatologie Středočeský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 23.12.16 10:15
Neonatologie Středočeský kraj

Ahoj holky. :mavam:
Poradíte ve které porodnici, se dá rodit už ve 34 týdnu? Kde mají dobrou neonatologii?
Koukala jsem, že Kladenská rodí od 32 týdne - bohužel moje zkušenosti nejsou moc dobré. :roll:
Budu ráda za každou zkušenost. :kytka:

Reklama

Reakce:

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 23.12.16 10:27

@HandulkaK Maminka má výborné zkušenosti s neonatologií v Hořovicích :)

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 23.12.16 10:28

Ahoj, ja jsem rodila Na Bulovce a byli tam moc mili :kytka:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 23.12.16 10:31

@BonnieD Ta je od bás 70 km. :lol:

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 23.12.16 11:25

@HandulkaK No jo, tak leda konkretizuj místo, ať ti i ostatní nepíšou to, co máš moc daleko :-)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 23.12.16 11:37

@BonnieD
Nejblíž máme Kladno, Mělník. :)

medunka23
Kelišová 6750 příspěvků 23.12.16 12:25

No nejlepší neonatologii mají v podolí, ta je bezkonkurenční

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 10.01.17 11:56

@HandulkaK Osobně jsem byla v Kladně spokojená - porod v roce 2015. S neona­tologií naštěstí osobní zkušenost nemám, ale mají dobré recenze a i to byl důvod, proč jsem nerodila ve Slaném, kde v případě potíží převáží mimčo do Kladna, anebo do Prahy.
Pořád se v Kladně zlepšují, tak třeba Tvoje špatná zkušenost je z dřívější doby.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 10.01.17 11:58

@Bonulinka zkusenosti jsou z konce roku 2016. :nevim:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 10.01.17 11:59

@Bonulinka ale samozrejme na blbce. muzes narazit kdekoliv. :)

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 10.01.17 12:04

@HandulkaK Teda a to jsem myslela, že je to tam pořád lepší a lepší. Je pravda, že na blbce se dá narazit všude. Mě tedy ženské varovaly před MUDr. Nováčkem. Naštěstí jsem ho ani nepotkala. Přeji hodně štěstí, ať vše probíhá podle vašich představ, ať už to bude kdekoliv ;).

zejazeja
Závislačka 3077 příspěvků 10.01.17 12:16

@HandulkaK no tak v tom případě Motol. Dětská neonatologie je tam výborná! ARO, JIP i JIRP jsou opravdu super. Pokud dobře chápu, že chceš opravdu neonatolgii a ne klasické poporodní oddělení? Sestry i doktoři na neonatologii opravdu fajn, empatičtí, příjemní, nemohu jinak než pochválit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama