Neonatologie Středočeský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 10:15
Neonatologie Středočeský kraj

Ahoj holky. :mavam:
Poradíte ve které porodnici, se dá rodit už ve 34 týdnu? Kde mají dobrou neonatologii?
Koukala jsem, že Kladenská rodí od 32 týdne - bohužel moje zkušenosti nejsou moc dobré. :roll:
Budu ráda za každou zkušenost. :kytka:

Reakce:
BonnieD
Kecalka 432 příspěvků 23.12.16 10:27

@HandulkaK Maminka má výborné zkušenosti s neonatologií v Hořovicích :)

Lada84
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 23.12.16 10:28

Ahoj, ja jsem rodila Na Bulovce a byli tam moc mili :kytka:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 10:31

@BonnieD Ta je od bás 70 km. :lol:

BonnieD
Kecalka 432 příspěvků 23.12.16 11:25

@HandulkaK No jo, tak leda konkretizuj místo, ať ti i ostatní nepíšou to, co máš moc daleko :-)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 11:37

@BonnieD
Nejblíž máme Kladno, Mělník. :)

medunka23
Kelišová 7317 příspěvků 23.12.16 12:25

No nejlepší neonatologii mají v podolí, ta je bezkonkurenční

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 10.01.17 11:56

@HandulkaK Osobně jsem byla v Kladně spokojená - porod v roce 2015. S neona­tologií naštěstí osobní zkušenost nemám, ale mají dobré recenze a i to byl důvod, proč jsem nerodila ve Slaném, kde v případě potíží převáží mimčo do Kladna, anebo do Prahy.
Pořád se v Kladně zlepšují, tak třeba Tvoje špatná zkušenost je z dřívější doby.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 11:58

@Bonulinka zkusenosti jsou z konce roku 2016. :nevim:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 11:59

@Bonulinka ale samozrejme na blbce. muzes narazit kdekoliv. :)

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 10.01.17 12:04

@HandulkaK Teda a to jsem myslela, že je to tam pořád lepší a lepší. Je pravda, že na blbce se dá narazit všude. Mě tedy ženské varovaly před MUDr. Nováčkem. Naštěstí jsem ho ani nepotkala. Přeji hodně štěstí, ať vše probíhá podle vašich představ, ať už to bude kdekoliv ;).

zejazeja
Závislačka 3310 příspěvků 10.01.17 12:16

@HandulkaK no tak v tom případě Motol. Dětská neonatologie je tam výborná! ARO, JIP i JIRP jsou opravdu super. Pokud dobře chápu, že chceš opravdu neonatolgii a ne klasické poporodní oddělení? Sestry i doktoři na neonatologii opravdu fajn, empatičtí, příjemní, nemohu jinak než pochválit.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Produktivnější redaktorku aby pohledal: Má Tuháčková z ČT24 vůbec někdy volno?

Pravidelní diváci ČT24 si stále častěji lámou hlavu nad tím, jestli je vůbec... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >