Neoobuju mu boty? jsem levá? POMOC

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 14:57
Neoobuju mu boty? jsem levá? POMOC

Ahoj
koupila jsem pro prcky Pegresky do kocaru, aby jim nebylo v zime chladno. Koupila jsem je na netu. Mensimu dovnitr nohu nasoukam, ale nejsem si jista, jestli ma patu fakt dole a vetsimu tu nohu dovnitr ani nenasoukam, nevim proc, zkoussela jsem to i na boso a stejne nic, takze jsem tak leva? je nejaky figl? uz me napadl, jestli nevlastni vysoky nart, ale pripada mi ze by se do nich mel dostat i tak, boty mame zavazovaci… pokud je potreba vyfotim jim hnaty :) hlavne mi poradte

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47151 příspěvků 07.10.10 15:01

JIZVI TO NEBUDE RUKAMA ALE ŠPATNOU BOTOU. :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:04

Tak to mam radost :( takze mame tlustochy? me klepne… a u toho mensiho, jak zjistit jestli tam ma nohu spravne? ja vim, jsem jelito

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47151 příspěvků 07.10.10 15:07
jizvíková píše:
Tak to mam radost :( takze mame tlustochy? me klepne… a u toho mensiho, jak zjistit jestli tam ma nohu spravne? ja vim, jsem jelito

Né to určitě né!Maty je normální vychrtlé dítě s normální nohou a přesto sem už párkrát koupila botu co nešla obout.Než mu lámat nohu tak sem vrátila a už kupuju jen ty co mohu vyzkoušet. :mavam:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 07.10.10 15:09

:-) Někdy se to daří lépe, když obouváš dítě a máš ho na klíně, tj. je k tobě otočené zády. Rozepnout co nejvíc to jde, nejdřív zastrčit špičku a pak tlačit patu.
Hodně úspěchů :-)

Martina

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:13

boty

Petra Z
Hvězda diskuse 52180 příspěvků 07.10.10 15:13

Obouvám taky jedině na klíně…
Alé my botky jedině vyzkoušené…sposta mu jich na nohu taky nejde..má vysoký nárt a tlustou nožičku

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 07.10.10 15:16

Obouvám taky na klíně, některé děti na boty nejsou zvyklé a když jim je nandaváš tak pokrčí prsty, normálně tam nacpi patu a pak zavaž a on by si měl prsty natáhnout. Kamrádka v obchodě stím taky bojovala a to jí klučina u toho ještě ječel. Pokud ani tak nenazuješ tak jsou asi malý :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:17

ten mensi

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 07.10.10 15:17

Nam pomahalo takove to krouceni s botou pri nazouvani. Bohuzel mame taky vysoky nart, ale neni to zadna vyjimka, ma to pry vic kluku. Meli jsme s nechodicimi „botickami“ uplne stejny problem - sly spatne nazout, navic jak to dite jeste nechodi, tak nema sanci si tu nohu v te bote srovnat a tak se nam parkrat stalo, ze nam jedna z „boticek“ vypadla z kocarku(mel to blbe nazuty). Nastesti mame psa s vybornym nosem, zatim to vzdy nasel :)
Jo, zimni „boticky“ jsme meli od G-mini, nejsou nic moc.

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:19

ten vetsi

obouvala jsem na kline, boty jim jsou o 1,2 vetsi na delku

leňula2
Echt Kelišová 9026 příspěvků 07.10.10 15:19

Zkus nejdřív strčit špičku do boty, pak bokem do boty vstrčit svůj prst, aby se dostal na chodidlo a snažit se prstíky narovnat zespodu. Až se zadaří, tak pak cpi teprve tu patu.
Ježiš, to zní strašně složitě :lol: .

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:21

ve stoje, snazila jsem se, aby doslapl

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.10 15:22

a haxna vetsiho :)

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 07.10.10 15:23

Jizvi, nemají botky vyndavací vložku? Pak bys mohla ověřit velikost tak, že bys jim dala nožku na vytaženou vložku. Totiž velikost podrážky často klame, zvenku vypadají o dost větší než nožka, ale uvnitř jsou menší.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >