Neoprénová čelenka na zakrytí uší

8936
21.11.15 19:45

Neoprénová čelenka na zakrytí uší

Ahoj holky, dcera má trubičky v uších, ale moc ráda plave, takže řešíme, jak zakrýt ouška, do kterých se nesmí dostat voda.
Na netu jsem našla neoprénové čelenky Ear Band, které se prodávají spolu se špunty do uší. Má někdo zkušenost? Nebo případně jinou radu, jak zakrýt ouška, aby se do nich opravdu voda nedostala?

Tady odkaz na tu čelenku se špunty :think:
http://www.malyplavec.cz/…ltra-vc_/806#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
21.11.15 19:54
@Ivtcha píše:
Ahoj holky, dcera má trubičky v uších, ale moc ráda plave, takže řešíme, jak zakrýt ouška, do kterých se nesmí dostat voda.
Na netu jsem našla neoprénové čelenky Ear Band, které se prodávají spolu se špunty do uší. Má někdo zkušenost? Nebo případně jinou radu, jak zakrýt ouška, aby se do nich opravdu voda nedostala?Tady odkaz na tu čelenku se špunty :think:
http://www.malyplavec.cz/…ltra-vc_/806#…

za sebe rikam neriskovat neplavat a nepotápět se taky jsem to malej chranila jak slo a skoncili jsme pak v nemocnici :roll: nez ji je pak zase vyndali a proste zadny bazeny tobogany potapeni ani koupani pak uz radsi :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
8936
21.11.15 19:56

@JayLee Díky, a co umývání vlasů? Že bych jí to vzala aspoň do sprchy, když ji potřebuju umýt vlasy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16946
21.11.15 20:09

@Ivtcha kupovala jsem jí synovi, v půl roce měl oboustranný zánět ucha. Zrovna nám začínal kurz plavání. Používala jsem jen tu čelenku, bez špuntů a ouška měl suchá (ale on se moc nepotápěl). Takže při sprchování vlásků jí to určitě ochrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
21.11.15 20:12

@Janik101 Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
21.11.15 21:26
@Ivtcha píše:
@JayLee Díky, a co umývání vlasů? Že bych jí to vzala aspoň do sprchy, když ji potřebuju umýt vlasy :think:

hele mala je ma od patka tedka podruhe a uz ji davam spunty do usi když ji myju vlasky bylo mi to doporuceno i dr radsi no :nevim: v lekarne normalne koupeny a zatím se osvedcili ale :nevim: taky mam strach :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
8936
21.11.15 21:35
@JayLee píše:
hele mala je ma od patka tedka podruhe a uz ji davam spunty do usi když ji myju vlasky bylo mi to doporuceno i dr radsi no :nevim: v lekarne normalne koupeny a zatím se osvedcili ale :nevim: taky mam strach :pocitac:

Já jsem právě koupila nějaké obyčejné špunty v lékárně a jeden jí při sprchování vypadl, tak z toho mám trochu strach a a si objednám tu čelenku, ta to snad udrží :think:

Můžu se zeptat, proč je máte už podruhé? Po vypadnutí se záněty vrátily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
21.11.15 21:41
@Ivtcha píše:
Já jsem právě koupila nějaké obyčejné špunty v lékárně a jeden jí při sprchování vypadl, tak z toho mám trochu strach a a si objednám tu čelenku, ta to snad udrží :think:Můžu se zeptat, proč je máte už podruhé? Po vypadnutí se záněty vrátily?

u nas je problém potapeni :nevim: 6,5 roku mi nikdy nemarodila nevi co to jsou atb az se zacala naplno potapet a sama plavat tak to zacalo nejdříve bolesti ucha co pak presla a pak nam zacala cim dal min slyset az ze dne na den prestala slyset uplne takze hnedka pod narkózu pichani a odsati usi a nsazeni trubicek, po pul roce ji je vyndali ono jak rok by nemely byt to bylo ok do te doby nez jsme jeli v zari do termalu po tydnu zase den bolest která pak presla ale minuly tyden na rodicaku učitelka ze asi spatne slysli to same ucitelkyna krozkach no a zase ze dne na den neslyšela vůbec takze hnedka v patek sla zase na nasazeni a zakaz poapeni do hloubek ci jakekoliv vody s necim takze ne chlorovana voda v bazenu ne termaly a ta zdava voda proste nic se ji tam nesmí dostat jinak by se to zase opakovalo :nevim: neivim jak to budu delat protože plavaz umi krasne a sama a desne ji to bavi ale ted ma utrum no fakt to bylo za 5 min 12 kolik tam mela hnisu a sekretu aby to nenechalo následky a byli jsme v JH coz je opravdu hoodne vyhlaseny ORL v CR a jezdim sem lidi na operace neje s detma z cely CR takze uz na ne dam a proste to nejak budu muset vymyslet ona to nemá z nachlazeni nebo nemoci pac není marodnydite i mandle ma ok ale poptapeni a ta voda bazenova ji dela spatnej usni tlak a pak tohle - ji to nedela bolet ale prestava slyset coz je horsi :?

• Citovat
  • Upravit
8936
21.11.15 21:45

@JayLee Aha, tak to je divné, asi se chudinka opravdu nebude moct potápět. Tak u nás je to jiné, dcera má chronický zánět uší a už měla kvůli tomu atb tolikrát, že jí přestaly zabírat, tak snad ty trubičky pomůžou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4022
22.11.15 10:33

Ahoj, čelenku i silikonové špuntíky jsme měli, super…ale nám zase vadily ty trubky-od doby kdy je dostala měla 17tery antibiotika…během půl roka, samé stafilokoky, pneumokoky a jíné bakteriální infekce..takže už je má 3 týdny venku a zatím dobré..pravděpodobně bud jí nesedlo cizí těleso nebo je alergická na kovy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
22.11.15 12:00

@jesenka33 Taky radosti :roll: My jsme před trubičkama skončili na 10 dní v nemocnici právě kvůli pneumokokům, měla na ně troje atb a bez výsledku. Já se k těm trubkám upínám, že se to snad zlepší. Uvidíme, má je teprve týden :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4022
22.11.15 12:08

@Ivtcha no nám je dali nevím proč na záněty netrpěla, měla jen pořád rýmu a slyšela dobře teda i to co neměla.))tak jsme jely na mandle a oni jí je luply..a hned 2 anb..skončily jsem i ve špitále, pořád do ní rvaly nějaký sajrajty ona týdny doma pár dní ve školce a jelo to na novo…ale imunitu má dobrou tak kde se to probohoa vzalo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.11.15 17:56
@Ivtcha píše:
@JayLee Aha, tak to je divné, asi se chudinka opravdu nebude moct potápět. Tak u nás je to jiné, dcera má chronický zánět uší a už měla kvůli tomu atb tolikrát, že jí přestaly zabírat, tak snad ty trubičky pomůžou :roll:

ono jakmile se jednu daj trubičky a pak vyndaj tak se to z vetsiny vraci ale nei to pravidlo jen jako v mym okoli se to vetsine vratilo no a je jedno co bylo původem zda zanety nemoc ci potapeni proste to pry odezni s vekem dítěte takze drzim palce at se vam to nevraci po vyndani ;)

• Citovat
  • Upravit
8936
22.11.15 17:57

@JayLee Díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.11.15 18:02
@Ivtcha píše:
@JayLee Díky :srdce: