Neozval se po první schůzce

5
2.3.16 15:21

Neozval se po prvni schuzce

Ahoj vsem,

Seznamila jsem se na jedne on-line seznamce se sympatickym muzem - 36 let (dle fotek). I ja mu byla sympaticka, tak jsem mu napsala jako prvni. Odpovedel a tak jsme v komunikaci pokracovali asi tyden (zprava cca 1× denne). Pak jsme si vymenili cisla a pokracovali pres WhatsApp. Sice odepisoval ale spis kratce a sam navrhl, ze mi druhy den zavola (pak mi potvrdil, ze dopisovani moc nemusi). Kdyz jsme spolu mluvili, tak to bylo velmi mile, vtipne a domluvili se na mozne schuzce o vikendu. Nicmene to nevyslo (z jeho strany) ale slibil, ze mi to vynahradi. Cekala jsem ze se ozve, ale nic.. tak jsem mu napsala takoveto „jak se ma“, odpovedel, omlouval se, ze neco zarizuje, a pak napsal ze zavola pozdeji vecer. Volal a domluvili jsme se, ze se sejdeme. Akorat od te prvni rozmluvy vim, ze ted v patek odlita na 3 tydny do Jizni Ameriky na dovolenou. Nicmene navrhoval alespon rychle kafe, jelikoz toho musi pred odletem jeste hodne poresit. Nakonec napsal „co obed zitra?“ Tak jsme se sesli v jedne pizzerii, bylo to podle me fajn..povidali jsme si o vsem moznem..spis o tom co delame a ruzne..zadne intimni temata. Byla to prijemna hodinka, sice mi pak rikal, jak toho do odjezdu ma hodne. Kdyz prisla servirka tak rekl ucet zvlast a kazdy jsme si zaplatili sve (jako beru to, ze jsem se na zadnem rande nedomluvili, ani mi nenapsal, ze me zve…takze to pro me bylo ok..proste to byla jen rychla poznavaci schuzka.) Pak jsme se rozloucili, podekoval mi za muj cas a ze az se vrati tak muzeme „neco“ podniknout. Ja souhlasila..ale cekala jsem, ze se treba jeste ozve..nez odjede..pak bude mit s pripojenim problem. Nebo mu mam napsat sama jeste nez odjede? Nechci ale tlacit..spis mam pocit, ze kdyby chtel a mel zajem, ze napise sam. Co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.3.16 15:26
@Luckyh píše:
Ahoj vsem,Seznamila jsem se na jedne on-line seznamce se sympatickym muzem - 36 let (dle fotek). I ja mu byla sympaticka, tak jsem mu napsala jako prvni. Odpovedel a tak jsme v komunikaci pokracovali asi tyden (zprava cca 1× denne). Pak jsme si vymenili cisla a pokracovali pres WhatsApp. Sice odepisoval ale spis kratce a sam navrhl, ze mi druhy den zavola (pak mi potvrdil, ze dopisovani moc nemusi). Kdyz jsme spolu mluvili, tak to bylo velmi mile, vtipne a domluvili se na mozne schuzce o vikendu. Nicmene to nevyslo (z jeho strany) ale slibil, ze mi to vynahradi. Cekala jsem ze se ozve, ale nic.. tak jsem mu napsala takoveto „jak se ma“, odpovedel, omlouval se, ze neco zarizuje, a pak napsal ze zavola pozdeji vecer. Volal a domluvili jsme se, ze se sejdeme. Akorat od te prvni rozmluvy vim, ze ted v patek odlita na 3 tydny do Jizni Ameriky na dovolenou. Nicmene navrhoval alespon rychle kafe, jelikoz toho musi pred odletem jeste hodne poresit. Nakonec napsal „co obed zitra?“ Tak jsme se sesli v jedne pizzerii, bylo to podle me fajn..povidali jsme si o vsem moznem..spis o tom co delame a ruzne..zadne intimni temata. Byla to prijemna hodinka, sice mi pak rikal, jak toho do odjezdu ma hodne. Kdyz prisla servirka tak rekl ucet zvlast a kazdy jsme si zaplatili sve (jako beru to, ze jsem se na zadnem rande nedomluvili, ani mi nenapsal, ze me zve…takze to pro me bylo ok..proste to byla jen rychla poznavaci schuzka.) Pak jsme se rozloucili, podekoval mi za muj cas a ze az se vrati tak muzeme „neco“ podniknout. Ja souhlasila..ale cekala jsem, ze se treba jeste ozve..nez odjede..pak bude mit s pripojenim problem. Nebo mu mam napsat sama jeste nez odjede? Nechci ale tlacit..spis mam pocit, ze kdyby chtel a mel zajem, ze napise sam. Co myslite?

nenapíše, kdyby tě chtěl znovu vidět - zaplatí, aby se předvedl. Snažil se být k tobě slušný a doufá, že ti dojde, že to neklaplo. Zkoušej dál :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
2.3.16 15:28

Jestli opravdu někam odlétal, má asi jiné starosti. Když bude mít zájem, ozve se až se vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12501
2.3.16 15:28

@Luckyh Nepiš mu. Nezdá se, že by měl o tebe zájem, to by se choval jinak, viz to placení atd. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
2.3.16 15:30

@Luckyh tlačís :nevim: nech to plavat, evidentně to neklaplo.. kdyby to bylo ok, ozval by se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
2.3.16 15:30
@Luckyh píše:
Ahoj vsem,Seznamila jsem se na jedne on-line seznamce se sympatickym muzem - 36 let (dle fotek). I ja mu byla sympaticka, tak jsem mu napsala jako prvni. Odpovedel a tak jsme v komunikaci pokracovali asi tyden (zprava cca 1× denne). Pak jsme si vymenili cisla a pokracovali pres WhatsApp. Sice odepisoval ale spis kratce a sam navrhl, ze mi druhy den zavola (pak mi potvrdil, ze dopisovani moc nemusi). Kdyz jsme spolu mluvili, tak to bylo velmi mile, vtipne a domluvili se na mozne schuzce o vikendu. Nicmene to nevyslo (z jeho strany) ale slibil, ze mi to vynahradi. Cekala jsem ze se ozve, ale nic.. tak jsem mu napsala takoveto „jak se ma“, odpovedel, omlouval se, ze neco zarizuje, a pak napsal ze zavola pozdeji vecer. Volal a domluvili jsme se, ze se sejdeme. Akorat od te prvni rozmluvy vim, ze ted v patek odlita na 3 tydny do Jizni Ameriky na dovolenou. Nicmene navrhoval alespon rychle kafe, jelikoz toho musi pred odletem jeste hodne poresit. Nakonec napsal „co obed zitra?“ Tak jsme se sesli v jedne pizzerii, bylo to podle me fajn..povidali jsme si o vsem moznem..spis o tom co delame a ruzne..zadne intimni temata. Byla to prijemna hodinka, sice mi pak rikal, jak toho do odjezdu ma hodne. Kdyz prisla servirka tak rekl ucet zvlast a kazdy jsme si zaplatili sve (jako beru to, ze jsem se na zadnem rande nedomluvili, ani mi nenapsal, ze me zve…takze to pro me bylo ok..proste to byla jen rychla poznavaci schuzka.) Pak jsme se rozloucili, podekoval mi za muj cas a ze az se vrati tak muzeme „neco“ podniknout. Ja souhlasila..ale cekala jsem, ze se treba jeste ozve..nez odjede..pak bude mit s pripojenim problem. Nebo mu mam napsat sama jeste nez odjede? Nechci ale tlacit..spis mam pocit, ze kdyby chtel a mel zajem, ze napise sam. Co myslite?

Muj dobry kamarad mi kdysi dal dobrou rad. Chova se, jako by nemel zajem? Pak nema zajem. Pockej, jestli se ozve, az se vrati. Ale to placeni kazdy za sebe by mi uz odpoved dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 15:31
@sppo píše:
Muj dobry kamarad mi kdysi dal dobrou rad. Chova se, jako by nemel zajem? Pak nema zajem. Pockej, jestli se ozve, az se vrati. Ale to placeni kazdy za sebe by mi uz odpoved dalo.

přesně tak, borec, který má peníze na cestu do Amériky má peníze i na kafe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32791
2.3.16 15:36

Prostě jsi mu nesedla a chtěl být slušný a nechtěl ti to říct napřímo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3165
2.3.16 15:41

Já osobně bych takového muže, který na první schůzce ohledně seznámení chtěl oddělený účet vidět nechtěla… Gentleman má být gentlemanem… A toto gesto bylo silně antigentlemanské, takže ruce pryč od takových, a buď ráda, že už ho neuvidis.. Hledej dál, na jednom to přeci nestojí… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13755
2.3.16 15:45

Myslím, že účet zvlášť na první schůzce je dostatečnej signál o tom, co si myslí o tobě a o tom, co by sis měla myslet o něm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
2.3.16 15:46

Prvni rande je otukavaci, kafe a voda jeste nikoho nezabila a chlap mi tim ukaze, ze se umi chovat. Neco jako kdyz mi pomuze z/do kabatu.

Příspěvek upraven 02.03.16 v 18:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.3.16 15:50

No ono to nebylo ani z me strany brane jako rande..proste jsem ho chtela videt „nazivo“ a ne jen z fotky na netu..taky to mohl byt nekdo jiny. A asi bych to kdo plati resila vic, kdyby mi napsal…zvu te na obed..Ale to taky nebylo. Proste jsme spolu dali obed, jako dva lidi co se vidi poprve v zivote..a asi pockam..nebudu psat..a pokud bude mit zajem o neco vic (rande)..tak se ozve sam az se vrati. Jen to vydrzet..a nenapsat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28722
2.3.16 15:51

V 36 nezaplatit ucet za zenskou??? I kdyby o tebe nemel zajem, tak je to hulvat. Je to proste slusnost. Bud rada, ze se neozval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
2.3.16 15:55

Takze ty ho musis porad pobízet, aby vubec odpověděl, pak teda nekam jdete a ani nezaplatí.. Ja bych to brala jako jasny ne a nedivila bych se, kdyby nikam nejel a jen se te tak chtěl zbavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3165
2.3.16 15:57

Zakladatelko, neomlouvej ho. Prostě chlap, co jede do Jižní Ameriky snad tu stovku za tebe dát může.. Prostě není to gentleman a na první schůzce opravdu platí muž. Ale neomlouvej to. Tyhle typy fakt nebrat. Zkoušej to dál o tom ta seznamka je, můžeš si vybírat a né se upnout na prvního a ještě nevychovaného, který neví, co se sluší a patří k dámě na první schůzce :roll:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama