Nelíbilo se mu moje spodní prádlo

Anonymní
25.3.20 20:34

Nepáčilo sa mu co som si obliekla

Dobrý večer. Život sa so mnou zahral tak ze som zase ostala sama. Začala som randit a už niekoľko krát som sa stretla s nádejným priateľom a na poslednom rande sme sa dohodli ze pôjdeme do našej obľúbenej reštaurácie. Samozrejme ze som nič nenechala na náhodu a dala som si aj krajšie prádlo čiže moju obľúbenú červenú farbu podprsenku a tango nohavičky. A tam je ten kameň úrazu ☹️. Všetko bolo super prebiehalo ako malo až kým sme sa nedostali k nemu domov a tam začal vyzliekať a keď videl co mam oblečené tak ostal z toho úplne rozčarovaný že preco to mam na sebe ze nie som žiadna pubertiacka že on take prádlo nemá rad. Ostala so úplne v šoku nevedela som ako sa mam zachovať. Myslela som ze sa mu to bude páčiť ale opak bol pravdou. Ako co nám urobiť, opäť sa s ním stretnúť? Myslela som ze chlapom sa pekne prádlo paci. Ako sa k tomu stávajú vaši partnerky paci sa im také prádlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7079
25.3.20 20:37

Upjatej asi. Brrrr takovej by me nebavil. Je to dost divna puritanska reakce. Normalniho chlapa by to naladilo :D..si myslim.

Příspěvek upraven 25.03.20 v 20:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6231
25.3.20 20:37

Buran. Kdybys na sobě měla proprděný a já nevím, roztrhnutý gaťky, tak to pochopím. Ale tohle?
Vážně se s ním chceš znovu setkat? Kašli na něj, když to nedokáže ocenit nebo aspoň blbě nekomentovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28257
25.3.20 20:38
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Život sa so mnou zahral tak ze som zase ostala sama. Začala som randit a už niekoľko krát som sa stretla s nádejným priateľom a na poslednom rande sme sa dohodli ze pôjdeme do našej obľúbenej reštaurácie. Samozrejme ze som nič nenechala na náhodu a dala som si aj krajšie prádlo čiže moju obľúbenú červenú farbu podprsenku a tango nohavičky. A tam je ten kameň úrazu ☹️. Všetko bolo super prebiehalo ako malo až kým sme sa nedostali k nemu domov a tam začal vyzliekať a keď videl co mam oblečené tak ostal z toho úplne rozčarovaný že preco to mam na sebe ze nie som žiadna pubertiacka že on take prádlo nemá rad. Ostala so úplne v šoku nevedela som ako sa mam zachovať. Myslela som ze sa mu to bude páčiť ale opak bol pravdou. Ako co nám urobiť, opäť sa s ním stretnúť? Myslela som ze chlapom sa pekne prádlo paci. Ako sa k tomu stávajú vaši partnerky paci sa im také prádlo?

Příště si vem bombarďáky po prababičce a nějakou příšernou sepranou podprsenku. On se s tebou rozejde a aspoň se toho bl. bečka zbavíš.

Partner moje prádlo neřeší, nosím to, co je mi pohodlné. A to krajka rozhodně není. A stejně mě má radši bez prádla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
25.3.20 20:41

To je nějakéj blbec a jaké prádlo má rád? Obří bombardaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7079
25.3.20 20:43

Nebo ma Oidipovskej komplex :D to by ty bombardaky co navrhujou devcata asi zabraly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
25.3.20 20:46

Asi by mě taková reakce překvapila, ale nestačilo by se zeptat jeho a normálně se o tom pobavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.20 20:47

Takže tě vyslíknul, zhodnotil, obléknul a vyprovodil? :mrgreen: By mě zajímalo, jak to dál probíhalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3919
25.3.20 20:51

Já jsem si minule vzala sexy podprsenku na jednu návštěvu a zařídila, aby si jí (pouze) manžel všimnul. Okamžitě ho to naladilo a byl samý úsměv a pořád se culil…tak má chlap reagovat na sexy prádlo. :lol: Takového puritána bych pustila dál. Bude to pokračovat otázkama, není ta sukně krátká, na co se tak maluješ, dej si rolák… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7079
25.3.20 20:57

@berusa.m no presne to me napadlo, ze ji bude buzerovat v tomhle ohledu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
25.3.20 21:09

A bylo něco? Pochopila jsem spravne ze jste na začátku vztahu? Nevím, ale v tehle fázi vztahu bylo důležitý vždycky jen to, aby to rychle letělo dolu :) Je to blbec, asi bych o další setkání nestala, mohl by mít tendence vychovávat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24908
25.3.20 21:12

…taky to může začínat takto a třeba po pár měsících končit i monklem na oku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
25.3.20 21:18

Pán se zřejmě neumí moc chovat. Kdyby byl co k čemu, nechal by si debilní komentáře, vzal tě do obchodu s prádlem a pomohl ti vybrat. Nevím, jak moc jsi zoufalá, ale mě by žádný křupan za námahu nestál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9418
25.3.20 21:27

Impotent, mu nestojí a snaží se to hodit na tebe  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17085
25.3.20 21:38
@Russet píše:
Příště si vem bombarďáky po prababičce a nějakou příšernou sepranou podprsenku. On se s tebou rozejde a aspoň se toho bl. bečka zbavíš.Partner moje prádlo neřeší, nosím to, co je mi pohodlné. A to krajka rozhodně není. A stejně mě má radši bez prádla :roll:

to rika i muj manzel. I kdyz, krajka se mu taky libi. Jemu se libi uplne vsechno, hlavne kdyz to jde rychle ze mne sundat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama