Neparfémované tělové mléko - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

23tinka23
Povídálka 41 příspěvků 28.02.18 21:44
Neparfémované tělové mléko

Ahoj, po porodu mám hrozne vysušenou pokožku, na různých místech (záda, nohy…). Doporučíte mi nějaké účinné tělové mléko, takové aby nebylo nijak cítit kvůli malému? A další otázka, je normální že se po porodu tak potim? Měla jsem to i před, hlavne ke konci těhotenství ale ted je to extrém, ale jenom když spím :roll: budím se ale zimou ne vedrem, politá ledovým potem :roll: :roll: měl to někdo taky? Jsem po porodu 14 dní.

Reakce:

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 28.02.18 21:51

@23tinka23 mozna tě zlobí Štítná žláza, tomu by odpovídala i ta suchá kůže. Počkala bych na konec šestinedělí a pak bych kdyžtak nechala otestovat.
Na promazavani těla bych dala třeba bambucke máslo, suchou kůži řeší dobře a když v sobě nic nemá, tak není cítit prakticky po ničem.

Freya10
Kecalka 265 příspěvků 28.02.18 21:52

@23tinka23 Ahojky, to noční pocení je naprosto normální - souvisí to s hormony v počátcích laktace - přejde to ;)
Neparfémované mléko nevím - co zkusit nějakou sensitive řadu z lékárny? Ty bývají bez parfemace… :palec:

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 11 inzerátů 28.02.18 21:55

@23tinka23 měla jsem po druhém porodu to samé, hrozně jsem se v noci potila, byla jsem úplně mokrá od studeného potu. Časem se to srovnalo, ale trvalo to celkem dlouho, celé šestinedělí určitě.
A k tomu mléku, já mám nejradši A-dermu a pak je dost podobné, ale mnohem levnější Ceumed, oboje používám já i děti

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 58 inzerátů 28.02.18 22:01

@23tinka23 také jsem se po druhém porodu potila jako blázen, naštěstí se to srovnalo.
Na promazávání mi vyhovuje červená Neutrogena sensitive.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 105 inzerátů 28.02.18 22:02

Nám ted v lekarne doporucila pani neparfemované mleko od Biodermy a je super

KristynaTita
Kecalka 444 příspěvků 28.02.18 22:03

Prirodni kosmetiku Urtekram, Nobillis, Eone…

tumpach
Kelišová 6003 příspěvků 28.02.18 22:45

Kokosový olej :)

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 01.03.18 04:48

Urtekram ma radu pro deti, je to neparfemovane, maji i telove mleko. Pouzivam, je super. Je to prirodni.

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 11:25

Mám teď v těhotenství problém s velmi suchou pokožkou a hlavně mi vadí vešeré parfemace. Narazila jsem nově v DM na Vaseline lotion bez parfemace. Produkty Vaseline si vždy vozím ze zahraničí, u nás nebyly k dostání, nebo jsem na ně nenarazila…S tě­lovým mlékem jsem maximánlě spokojena, žádné šupinky ani svědění pokožky a dokonce nemusím mazat každý den, i cena je fajn, ale složení jsem nezkoumala, jsem ráda, že jsem našla něco, co mi sedí. :mavam:

Zuzina9
Nováček 4 příspěvky 01.03.18 13:26

Buďto bambucké máslo anebo z lékárny krém Dexeryl. Je to velké balení (500 g)za dobrou cenu (kolem 250 Kč). Dříve jsem se mazala drahými krémy a nerabíralo to tak, jak Dexeryl. Doporučila mi to i na kožním, jsem od malička atopik, takže jsem suchá neustále. Stačí se po srpše namazat dexerylem a je to dobrý. Jako plus beru i to, že se docela rychle vsákne, takže není člověk dlouho mastný a nemá potřebu si zbytek krému utírat nebo umývat. Všichni, kterým jsem krém doporučila, jsou velmi spokojení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >