Neparfémované tělové mléko - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

23tinka23
Povídálka 39 příspěvků 28.02.18 21:44
Neparfémované tělové mléko

Ahoj, po porodu mám hrozne vysušenou pokožku, na různých místech (záda, nohy…). Doporučíte mi nějaké účinné tělové mléko, takové aby nebylo nijak cítit kvůli malému? A další otázka, je normální že se po porodu tak potim? Měla jsem to i před, hlavne ke konci těhotenství ale ted je to extrém, ale jenom když spím :roll: budím se ale zimou ne vedrem, politá ledovým potem :roll: :roll: měl to někdo taky? Jsem po porodu 14 dní.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2514 příspěvků 28.02.18 21:51

@23tinka23 mozna tě zlobí Štítná žláza, tomu by odpovídala i ta suchá kůže. Počkala bych na konec šestinedělí a pak bych kdyžtak nechala otestovat.
Na promazavani těla bych dala třeba bambucke máslo, suchou kůži řeší dobře a když v sobě nic nemá, tak není cítit prakticky po ničem.

Freya10
Kecalka 243 příspěvků 28.02.18 21:52

@23tinka23 Ahojky, to noční pocení je naprosto normální - souvisí to s hormony v počátcích laktace - přejde to ;)
Neparfémované mléko nevím - co zkusit nějakou sensitive řadu z lékárny? Ty bývají bez parfemace… :palec:

Bibi30
Extra třída :D 10448 příspěvků 6 inzerátů 28.02.18 21:55

@23tinka23 měla jsem po druhém porodu to samé, hrozně jsem se v noci potila, byla jsem úplně mokrá od studeného potu. Časem se to srovnalo, ale trvalo to celkem dlouho, celé šestinedělí určitě.
A k tomu mléku, já mám nejradši A-dermu a pak je dost podobné, ale mnohem levnější Ceumed, oboje používám já i děti

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 28.02.18 22:01

@23tinka23 také jsem se po druhém porodu potila jako blázen, naštěstí se to srovnalo.
Na promazávání mi vyhovuje červená Neutrogena sensitive.

welovefashion
Kecalka 500 příspěvků 103 inzerátů 28.02.18 22:02

Nám ted v lekarne doporucila pani neparfemované mleko od Biodermy a je super

KristynaTita
Kecalka 362 příspěvků 28.02.18 22:03

Prirodni kosmetiku Urtekram, Nobillis, Eone…

tumpach
Kelišová 5795 příspěvků 28.02.18 22:45

Kokosový olej :)

Verun83
Echt Kelišová 8263 příspěvků 33 inzerátů 01.03.18 04:48

Urtekram ma radu pro deti, je to neparfemovane, maji i telove mleko. Pouzivam, je super. Je to prirodni.

Adina_13
Stálice 82 příspěvků 01.03.18 11:25

Mám teď v těhotenství problém s velmi suchou pokožkou a hlavně mi vadí vešeré parfemace. Narazila jsem nově v DM na Vaseline lotion bez parfemace. Produkty Vaseline si vždy vozím ze zahraničí, u nás nebyly k dostání, nebo jsem na ně nenarazila…S tě­lovým mlékem jsem maximánlě spokojena, žádné šupinky ani svědění pokožky a dokonce nemusím mazat každý den, i cena je fajn, ale složení jsem nezkoumala, jsem ráda, že jsem našla něco, co mi sedí. :mavam:

Zuzina9
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 13:26

Buďto bambucké máslo anebo z lékárny krém Dexeryl. Je to velké balení (500 g)za dobrou cenu (kolem 250 Kč). Dříve jsem se mazala drahými krémy a nerabíralo to tak, jak Dexeryl. Doporučila mi to i na kožním, jsem od malička atopik, takže jsem suchá neustále. Stačí se po srpše namazat dexerylem a je to dobrý. Jako plus beru i to, že se docela rychle vsákne, takže není člověk dlouho mastný a nemá potřebu si zbytek krému utírat nebo umývat. Všichni, kterým jsem krém doporučila, jsou velmi spokojení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama