NEPEJSKAŘI, vadí vám pes na hotelu, apartmánu, chalupě?

Anonymní
9.7.21 22:05

NEPEJSKAŘI, vadí vám pes na hotelu, apartmánu, chalupě?

Pro vás, co nemáte pejsky doma, nebo aspoň s nima nejste zvyklí cestovat. Vadilo by vám, pokud by před vámi na hotelu, chalupě, apartmánu, bydlela rodina nebo lidi s pejskem, který by tam třeba lehával i v posteli? Samozřejmě, že by se všecko převleklo a vyčistilo, někdo ale říká, že psa cítí, i když se vše vyčistí a že by mu to vadilo. Řešíme, jestli typ ubytování, které nabízíme, uvolnit i pro pejskaře (dotazů od hostů je čím dál víc), nebo nechat jako ubytování bez pejsků.
Prosím jen názory - bez hádek, hlavně od těch, co nemají psy doma, děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5201
9.7.21 22:06
@Anonymní píše:
Pro vás, co nemáte pejsky doma, nebo aspoň s nima nejste zvyklí cestovat. Vadilo by vám, pokud by před vámi na hotelu, chalupě, apartmánu, bydlela rodina nebo lidi s pejskem, který by tam třeba lehával i v posteli? Samozřejmě, že by se všecko převleklo a vyčistilo, někdo ale říká, že psa cítí, i když se vše vyčistí a že by mu to vadilo. Řešíme, jestli typ ubytování, které nabízíme, uvolnit i pro pejskaře (dotazů od hostů je čím dál víc), nebo nechat jako ubytování bez pejsků.
Prosím jen názory - bez hádek, hlavně od těch, co nemají psy doma, děkuji. :kytka:

Vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6374
9.7.21 22:07

Nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
9.7.21 22:07

Vadilo.
Jsem z oboru a u nas na hotelu jsme nakonec psy zakazali. Vic skody nez uzitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9684
9.7.21 22:08

Tak postel by mě fakt vadila a to psa mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
9.7.21 22:08

Ano, vadilo. Už kvůli alergiím. Já jsem atopik, děti obě taky alergici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 22:09
@VitaminC píše:
Vadilo.
Jsem z oboru a u nas na hotelu jsme nakonec psy zakazali. Vic skody nez uzitku.

Děkuji, my máme právě ubytování bez pejsků, ale lidi dost tlačí, že si i připlatí a tak. Máme obavy, že jednak pejsci tam budou věci ničit a jednak že to prostě bude „cítit“ i po úklidu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 22:11
@JancaS84 píše:
Tak postel by mě fakt vadila a to psa mám.

Tomu právě nezabráníme, jestli pejsek lehne na sedačku, do postele a tak. Pokud povolíme, tak už musíme s tím počítat, nemáme jak kontrolovat, jestli je pes ve svém pelíšku nebo v posteli.

• Citovat
  • Nahlásit
1306
9.7.21 22:11

Vadilo. Jezdíme každoročně do pronajatých chat a cíleně vyhledáváme ty, kde nejsou povolena zvířata. Psy mám ráda, nicméně zaplatit několik (někdy i desítek) tisíc za chalupu, kde se přede mnou v posteli válel cizí pes netoužím. I když se třeba převleče postel, těžko se zápach dostane například ze sedačky, koberce… Chlupy taky nejdou odstranit odevšad. (Psa jsme měli, mají naši rodiče)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 22:12
@Alushka.S píše:
Vadilo. Jezdíme každoročně do pronajatých chat a cíleně vyhledáváme ty, kde nejsou povolena zvířata. Psy mám ráda, nicméně zaplatit několik (někdy i desítek) tisíc za chalupu, kde se přede mnou v posteli válel cizí pes netoužím. I když se třeba převleče postel, těžko se zápach dostane například ze sedačky, koberce… Chlupy taky nejdou odstranit odevšad. (Psa jsme měli, mají naši rodiče)

Děkuji za názor, myslím si právě to samé.

• Citovat
  • Nahlásit
16733
9.7.21 22:13

Vadilo. Po jedné takové dovolené už si cíleně vybíráme ubytování, kde dovolení nejsou. Protože i když se snažili pucovat sebevíc, občas se chlup nebo zápach proste objevil. A to máme psy rádi, občas děláme psí chůvu. Ale tohle nám vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97

Zmoklej pes, fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059

Mám alergické dítě, takže naprosto chápu lidi, kterým by vadilo jít do pokoje, kde předtím bylo zvíře.

Jako řešení bych viděla, uvolnit pro ubytované se psy jen některé pokoje…ideálně někde hned u zadního vchodu, aby se pokud možno courali po hotelu co nejméně. Pokud tedy chcete vyjít vstříc části klientů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5923
9.7.21 22:14

Jako hostovi vadilo. Jako majiteli taky. Nemám iluze o zodpovědném chování všech hostů. Abyste pak neměli spíš víc starostí :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16733
9.7.21 22:14
@Alushka.S píše:

Přesně tak to vnímáme taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat