❤️Neplánované Těhotenství a Těhotenský Testy❤️

Anonymní
13.8.20 14:23

❤️Neplánované Těhotenství a Těhotenský Testy❤️

Zdravím, chtěla bych se zeptat který těhotenský test je podle Vás nejlepší a nejpřesnější?
Vůbec jsem o mimču nepřemýšlela a trošku mě to vyděsilo.
Menstruaci jsem měla dostat 8.8.2020.
Většinou menstruaci mám přesnou, vždy to nejpozději dostanu do 9.8.
Ale teď pořád nic a mám už pár dnů bolesti bradavek a trošku zvětšené bradavky, nechuť k jídlu, výtok bílý „mléčný“ bez zápachu a bez svědění, šílená únava (může to být i tím vedrem venku), a na mě až moc nadměrné pocení přes noc, šíleně mě pálí žáha snad úplně po všem nikdy jsem takovýhle pálení žáhy nezažila.
Vím že to může být i příznaky ovulace nebo že dorazí menstruace. Ale jak říkám už pár let mám menstruaci přesnou a žádné změny (stresy) nejsou.
Myslíte si že by to mohlo být těhotenství? A můžete mi doporučit nejaky test? Děkuju a přeji krásný slunný den. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
13.8.20 14:25

https://www.drmax.cz/…otensky-test?…

Tenhle byl pro mě nejlepší a kdyz tam byly 2 čárky tak jsem si koupila digitální clearblue :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
13.8.20 14:26

Prosím projdi diskuse a nezakládej miliontou na stejné téma :roll:
A mimochodem, máš perfektní příznaky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
13.8.20 14:30

Pokud ti MS mešká, tak ti těhotenství ukáže i nejlevnější test z drogerky. Jelikož mám nepravidelné cykly, tak jsem jich pár počůrala :oops:. A pokud jsem nebyla těhotná, nebyl na žádném duch ani jiné strašidlo, když jsem těhotná byla, tak mi to testy ukázaly. Není to žádná věda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3880
13.8.20 14:32

Ten popis je, jak podrobný seznam příznaků z emimina :D zajimavy, když to je neplánovaně, jak se vyznas.

Ano, pokud menstruace nepřišla, tak je na čase si udělat test. Zde nemá nikdo kristalovou kouli, aby ti odpověděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 14:38

@Mallorka Koukala jsem totiž na nějaké příznaky a vše sedí no. Ale vyděsilo mě to pálení žáhy, nechtělo to vůbec přestat :? Každý den to samé už skoro 6 dnů po sobě vždy to přestane jen na pár hodin a v noci mě to budí :( mám skvělou práci a když bych byla těhotná tak bych si dítě samozřejmě nechala ale zároveň bych přišla o úžasnou práci která mě baví a naplňuje.

• Citovat
  • Nahlásit
1589
13.8.20 14:39

Nedělej si test. Neznáš Shrodingerovu kočku? Dokud si neuděláš test, nebo nedojdeš ke genykologovi, tak nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
13.8.20 15:02

Přesně jak píšou holky, když máš 5 dní zpoždění, tak už ti těhotenství ukáže i ten nejlevnější test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13348
13.8.20 15:03

Bože a to musíš na výběr testu zakládat diskuzi? Stačí jakýkoli s citlivostí 10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3880
13.8.20 16:03
@Anonymní píše:
@Mallorka Koukala jsem totiž na nějaké příznaky a vše sedí no. Ale vyděsilo mě to pálení žáhy, nechtělo to vůbec přestat :? Každý den to samé už skoro 6 dnů po sobě vždy to přestane jen na pár hodin a v noci mě to budí :( mám skvělou práci a když bych byla těhotná tak bych si dítě samozřejmě nechala ale zároveň bych přišla o úžasnou práci která mě baví a naplňuje.

Tak do té práce se po mateřské vrátíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 16:09

@Mallorka jde o to že jsem referentkou jedné společnosti a jezdím pracovně do zahraničí. Jsem třeba měsíc pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
3880
13.8.20 21:47
@Anonymní píše:
@Mallorka jde o to že jsem referentkou jedné společnosti a jezdím pracovně do zahraničí. Jsem třeba měsíc pryč.

Tak na to s mimcem asi budeš muset zapomenout. Ale zase ono ti dá tolik lásky, že ti to snad ani vadit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 22:03

@Mallorka každý se musí v životě něčeho vzdát. Ja se vzdám práce. Budu v práci co nejdéle pokud to budu zvládat. A vím že ředitel mé bývalé kolegyni dal home office. Práci z domu, dělala grafy atd

• Citovat
  • Nahlásit
8
14.8.20 20:01

Šok...

Omlouvám se jsem tady nová nevím přesně kam s tímto příspěvkem.. Je mi 42 už několik dnů jen spím protože neberu nesmím žádnou antikoncepci dáváme si spartnerem pozor.. Dnes okolo5odpoledne jsem si udělala tehotensky test protože jsem včera začala spinit dnes už je po špinění břicho trochu poboliva byla jsem zmatená co se to děje nikdy před tím se mi to nestalo.. málem jsem omdlela dvě čárky 17dnu před menstruaci a ještě odpoledne 8o stalo se to někomu??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3880
14.8.20 21:56

@Anomiss78 tak tohle nevypadá na vadný test, spíš jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama