Reklama

Neplánované těhu - porod srpen 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 18.12.17 18:45
Neplánované těhu - porod srpen 2018

Ahoj, je tu nekdo neplanovane tehotny s terminem porodu srpen 2018? :roll: Nebo jsem tu sama…? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 18.12.17 18:52

@Ladeka Ahojky, tady najdes asi spíš většinu mamin co plánují :) ale pokud si chceš popovídat není problém. I já mám plánovaně neplánovaně TP 8/18 ;)

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 18.12.17 19:15

@kalitka Rada si popovidam, jsem z toho jeste porad nejak rozhozena. Vim to asi 4 dny a uz jsem vystridala snad vsechny nalady. Brecela jsem jak zelva, vztekala jsem se, no hruza :roll: Ja jsem si vubec nebyla jista, jestli druhe chci ( mam synka 1,5 roku). A kdyz to prislo, tak jseem zjistila, ze na to jeste nejsem pripravena. Minimalne hlavou ne. :roll: No ted uz se snad srovnavam, ale porad cervicek, teda poradny cerv, hloda. A ty planovane neplanovane?

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 18.12.17 19:21

@Ladeka já mám neplánovaně TP červen 18, a za ty 2 měsíce jsem se s tím už víceméně vyrovnala, plány do budoucna pozměnila a tak :) zatím mám sice pořád obavy jak zvládnu 3 děti, ale věřím, že se to nějak poddá

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 18.12.17 19:44

Ahoj @Ladeka :mavam: jsem na tom stejně - taky je to druhátko a taky mi chvilku (asi 2hodiny o samotě) trvalo, než jsem to přebrala, byl to šok :) Dle lékařů jsem nikdy vlastní děti mít neměla a první dcerka se zázračně podařila po 4 letech, celé těhotenství bylo rizikové… JInak dcerce nebylo ani 5 měsíců, když jsem držela v ruce pozitivní těhotenský test… :mrgreen:

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 18.12.17 19:47

@welovefashion taky mám obavy, jak to všechno zvládnu, ale věřím, že nějak jo. Spíš jsem teďka nervózní, protože mrňousek je podle ultrazvuku o 2 týdny mladší a dr. ještě neví, jestli je to pozdější ovulací, nebo to bude zamklé těhotenství - čehož se bojím a mrzelo by mě to, protože se už na miminko těším (i když si to moc dobře nedovedu představit mít doma roční cácorku a do toho novorozence :oops: )

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 18.12.17 20:37

A mely jste e zacatku taky takove myslenky, ze to male vlastne nehcete, ze ne ted? Ze jste treba doufaly, ze ms jeste dorazi a bude „vsechno ok“? Me tyhle myslenky napadaly, vubec nechapu, kde se to ve me vzalo, ale skutecne to tak bylo. :? Citim se provinile kvuli tomu maleho uzlicku, stydim se za to. :? Pri hormonalnich bourich jsem dalsi mimi moc chtela, ale ted vim, ze hlava na to pripravena neni. Snad to hormony nejak vylepsi.

našechobotnice
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 22:07

Ahoj ženský. Normálně vůbec nikam nepřispívám, ale nadpis vaší diskuse jsem řešila asi před třemi týdny. Je mi 41 let a už mám 4 děti. Dva puberťáky 16 a 14 let a 15 měsíční dvojčata chlapečky. Pořád jsem čekala, až přijde menzes, a ono pořád nic. Pak jsem si udělala test a muž dostal k Mikuláši počůranej papírek s //. Jenže on to plánoval a tak měl radost. Takže ke skoro dvouleťákům nám doma někdo přibude. Taky jsem si prošla všemi stavy a emocemi, co popisujete ????. A už se začínám těšit. Na gyndu chci jít až po novém roce. To budu v devátém týdnu. Už aby to bylo, začínám být nepatrně nervní, aby bylo všechno v pořádku.

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 19.12.17 08:37

@Ladeka ne přímo, že bych nechtěla, spíš mi bliklo takové to: „tak brzy? Už?“ „vždyť to nedám“ - neboj, vzpamatuješ se z toho a taky se budeš nakonec těšit :kytka:

@našechobotnice taky jsem nervózní ale moc bych si přála, aby to bylo v pořádku :oops:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 19.12.17 10:08

@ivulka00 @Ladeka tak já ty pocity měla, pořád jsem oddalovala test a říkala si, že třeba se mi jen opozdila menstruace, jelikož jsme si opravdu dávali extra pozor, no ale po 11 dnech jsem si řekla, že už to nemá cenu protahovat i tak jsem ze 2 čárek byla mírně v šoku…na potrat jsem teda nepomyslela, ikdyž možná abych byla upřímná na vteřinu i na to… pak jsem si prošla různými fázemi přehodnocování a vyhodnocování situace, plán byl třetí až tak za 3 roky, no člověk míní život mění, nastavila jsem pozitivní myšlení, řekla si, že možná lepší ted, že bych to pak třeba už nedávala fyzicky nebo by nám to nešlo… bohužel mi nevyšly úplně nejlíp výsledky krve ze screeningu, takže musím ještě na další v druhém trimestru, to je jediná věc co mi ted trošku brání se začít radovat, ale pokud ty odběry a velký Utz dopadnou dobře, tak už se konečně začnu opravdu těšit :)

jo já měla při prvním utz menší o týden, při dalším už větší o dva dny, tak ono i záleží, jak to doktor změří, bylo tam už srdíčko? @ivulka00

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 19.12.17 13:01

@welovefashion no právěže ne - podle poslední MS jsem v době návštěvy u dr. měla být 6+4tt a na ultrazvuku byla jen dutinka odpovídající cca 5.týdnu - ale mývám cykly kolem 40dnů, tak opravdu doufám, že to bylo tím a zítra bude alespoň embryjko, když ne přímo srdíčko… :oops: Jinak při Danielce jsem v 6+4tt bylo vidět srdíčko a malá odpovídala 5+5tt, takže taky byla menší.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 19.12.17 14:13

@ivulka00 tak snad, držím palce, aby bylo všechno v pořádku :)

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 19.12.17 18:02

@welovefashion děkuju :) zítra uvidime…

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 19.12.17 19:57

@Ladeka ahoj ja bych mela rodit v srpnu :) ted jsem v 5 tydnu

Putuska1
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 19.12.17 22:36

Ahoj holky, já jdu ráno na gyndu. Minulý týden jsem si dělala test, dvě čárky. Vím o jednom styku na ostro a šup, je to tam :potlesk: tři děti jsme plánovali ale je fakt, že mě dvě čárky vyděsily. Ted se vším, minulý čtvrtek jsem byla hotová az naštvaná ale pak už ne. Škoda jen vaječného likéru, silvestra, oslavy narozenin co mě čekaly… :-D Chtěla jsem pocit až od února. nu což :-D a jinak mám doma 3 letého Honzíka, 17 měsíční Terezku a teď v břiše nekolikatydenatko, netuším jak jsem na tom. zitra se ozvu. Těšíme se na srdíčka! :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >