Neplánuje budoucnost - rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:42
Neplánuje budoucnost-rozchod?

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o názor. Je mi 35 let, jsem rozvedená a mám jedno dítě školního věku. Mám tři roky přítele. Mladšího o pět let. Mám práci, živím se sama. Přítel má svoje podnikání. Bydlíme od začátku u mě v rodinném domě. Přítele miluju a má spoustu dobrých vlastností. S mým dítětem jsou v pohodě. Moc bych chtěla ještě dítě. Příteli jsem to hned na začátku vztahu řekla. Teď po takové době jsem téma znovu otevřela a on mi řekl, že neví. Že jednou si říká, že ano a pak zas že ne. Náklady na domácnost a vše kolem domu financuji já. On se nechce podílet. Nechce nic kupovat napůl. Hodně ovšem pomáhá. Nechce si zařídit ani nic svého. Budoucnost neplánuje. Na dovolené společně nejezdíme. Nechce. Jinak je to velice tolerantní člověk. Je s ním legrace. Je to pěknej chlap. Já ale zjišťuji, že moje touha po dítěti je silná a že mi ani nevyhovuje, že nic neplánuje společně do budoucna. O dítěti mi nedokáže říct, kdy už vědět bude. Zkrátka mlčí a tečka. Za celou dobu, co jsme spolu mi ani jednou neřekl, že mě miluje, ale zas chápu, že ne každej to tak má. Před tím mě manžel mlátil, tak na tomhle zas tak nebazíruju. Co myslíte? Mám čekat nebo to rozseknout? Miluju ho jak nikdy v životě nikoho. On je to jinak pohodovej chlap. Trocha urejpanej. Taková klasika. Asi potřbuji dodat odvahu. Poslední dobou po nocích brečím. Je mi strašně líto, že po třech letech se nechce bavit o tom, co bude. A čím víc brečím, tím víc se po mě začíná vozit a předhazovat mi v čem všem jsem nedostatečná. Toho jsem si všimla za poslední dobu. Má někdo podobný příběh a jak to dopadlo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
DanielaMakova
Kecalka 130 příspěvků 29.07.19 13:47

Neplánuje s tebou budoucnost. A to nenarazím na dítě - ne vždy ho každý chce. Ale ten zbytek jak spolu žijete. Nebo spíš vedle sebe

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 29.07.19 13:49

Zeptala bych se, jak se mu líbí MAMA HOTEL. Jako je super, že tenhle chlap Vás nemlátí. Ale bohužel jste pro něj pravděpodobně jen ten mama hotel. Ubytování, strava, sex,…líbí se mu to. Komu by se to nelíbilo. Občaa mamince pomůže. To je přece normální. Als az chlapec dospěje, nebo se mu prostě zachce vylétnout z hnízda, případně najde nějakou mladou roštěnku…tak půjde a bude to mít hodně jednoduchý s tím odchodem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:52

Tohle jsme resili ze zacatku, nez jsem se s takovou povahou naucila pracovat. Hlavne tedy u nas jsem proste ja ta kdo rozhoduje a planuje, uz jsem se s tim za tech 10 let smirila:-) ale zase je vetsina podle me a chlap s tim nema problem.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 29.07.19 13:54

Měj se víc ráda, určitě se najde ve světě muž, který si tě bude vážit za tvoje skvělé vlastnosti a bude tě milovat bezpodmínečnou láskou a stejně tak tvoje dítko.

Nevzdávej se a věř ve šťastnou budoucnost, že napotřetí to vyjde. Myslím, že i tady můžeš poznat, že takoví muži existují :kytka:

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 29.07.19 13:55

Darmozrout :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:59

Nenapsala jsem to úplně dobře. On mi sám na sebe přispívá nějakou částkou. Není to nějaká horentní suma, ale zdarma tu nebydlí.

@pohledzdruhestrany Děkuji, skoro mě vyhrkly slzy. Já se strašně bojím, že se znovu už nezamiluju a když ano, tak do nějakýho, co mě bude zas tejrat. Děkuju za tak pozitivní komentář.

Markéta80
Hvězda diskuse 45884 příspěvků 29.07.19 14:00

To se nedivím že je u Tebe. zadarmo žít to by se líbilo každému. On nežije s Tebou ale u Tebe :mrgreen:

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 29.07.19 14:04
@Anonymní píše:
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o názor. Je mi 35 let, jsem rozvedená a mám jedno dítě školního věku. Mám tři roky přítele. Mladšího o pět let. Mám práci, živím se sama. Přítel má svoje podnikání. Bydlíme od začátku u mě v rodinném domě. Přítele miluju a má spoustu dobrých vlastností. S mým dítětem jsou v pohodě. Moc bych chtěla ještě dítě. Příteli jsem to hned na začátku vztahu řekla. Teď po takové době jsem téma znovu otevřela a on mi řekl, že neví. Že jednou si říká, že ano a pak zas že ne. Náklady na domácnost a vše kolem domu financuji já. On se nechce podílet. Nechce nic kupovat napůl. Hodně ovšem pomáhá. Nechce si zařídit ani nic svého. Budoucnost neplánuje. Na dovolené společně nejezdíme. Nechce. Jinak je to velice tolerantní člověk. Je s ním legrace. Je to pěknej chlap. Já ale zjišťuji, že moje touha po dítěti je silná a že mi ani nevyhovuje, že nic neplánuje společně do budoucna. O dítěti mi nedokáže říct, kdy už vědět bude. Zkrátka mlčí a tečka. Za celou dobu, co jsme spolu mi ani jednou neřekl, že mě miluje, ale zas chápu, že ne každej to tak má. Před tím mě manžel mlátil, tak na tomhle zas tak nebazíruju. Co myslíte? Mám čekat nebo to rozseknout? Miluju ho jak nikdy v životě nikoho. On je to jinak pohodovej chlap. Trocha urejpanej. Taková klasika. Asi potřbuji dodat odvahu. Poslední dobou po nocích brečím. Je mi strašně líto, že po třech letech se nechce bavit o tom, co bude. A čím víc brečím, tím víc se po mě začíná vozit a předhazovat mi v čem všem jsem nedostatečná. Toho jsem si všimla za poslední dobu. Má někdo podobný příběh a jak to dopadlo?

je mu 30 a nechce se nijak vázat, ať už finančně (něco si pořizovat) nebo citově a dlouhodobě (dítko). Prostě si jen užívá života a proplouvá. Jenže zatímco on má ještě čas, ty už moc na další dítko ne. Bych si s ním večer sedla, v klidu to ještě jednou probrala a pak to rozetla. Pokud je pro tebe další dítko tak důležité, moc jiných možností nemáš…

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 29.07.19 14:08

Tak toho kopnout do zadku ztrácíš s ním čas. Nechá se živit. Hrůza

P4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 29.07.19 14:10

No, spíš má svoje jisté a sex a zázemí. Kdo by tohle nechtěl. Spíš si odpověz, jestli si dokážeš představit, že se postará o tebe a dítě? Co peníze? Já si třeba nedovedu představit, že by chlap bydlel o mě a noc neřešil. Pochybuju že by si tě někdy chtěl vzít.

Ale na druhou stranu nevím, jestli jste se bavili, jak se cítí, když mu u tebe nic nepatří. Ale i tak je divné, že ti automaticky nedá polovinu na energie a jídlo

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 29.07.19 14:11
@Anonymní píše:
Nenapsala jsem to úplně dobře. On mi sám na sebe přispívá nějakou částkou. Není to nějaká horentní suma, ale zdarma tu nebydlí.@pohledzdruhestrany Děkuji, skoro mě vyhrkly slzy. Já se strašně bojím, že se znovu už nezamiluju a když ano, tak do nějakýho, co mě bude zas tejrat. Děkuju za tak pozitivní komentář.

Já měl bejt sňatkovej podvodník :D

Ne sory, ona v tom byla trochu ironie. Podle mě je problém v tom, že odvozujes svoje štěstí od chlapa, přičemž máš uvnitř sebe nějakej zádrhel s výběrem mužů. Nebylo by nejlepší se na chvíli na všechny chlapy vykašlat a trochu najít sama sebe (psychoterapie??) a přijít na to, proč máš patologickej výběr partnerů?

Což neznamená, že se začneš zamilovávat do slusnejch mazanku, když tě sexuálně přitahují jiný typy. Ale minimálně budeš mít o sobě nějaký informace a budeš trochu vidět do svejch motivací a tím líp ovládat svoje chování/výběry.

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 29.07.19 14:16

Bič a pryč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:26

@pohledzdruhestrany No máš pravdu. Na terapie jsem chodila, nicméně krom rozkličování vzorců mého chování jsem se kloudného výsledku nedobrala. Jinak jsem v podstatě, až na tohle šťstný člověk. V ostatních oblastech života jsem úspěšná. Lidi mě mají rádi a já mám ráda lidi. Co nedávám jsou vztahy partnerské. Můj život je velice barevný, dynamický. Moje okolí mě má za velice silnou a schopnou ženu. Jenže v tomhle partnerském směru jsem úplně jiná. Měkká a nejistá. Jinak pokud tohle skončím, chci si dát pauzu. To jsem si uvědomila.

Mart81
Kelišová 5824 příspěvků 29.07.19 14:30
@pohledzdruhestrany píše:
Měj se víc ráda, určitě se najde ve světě muž, který si tě bude vážit za tvoje skvělé vlastnosti a bude tě milovat bezpodmínečnou láskou a stejně tak tvoje dítko.Nevzdávej se a věř ve šťastnou budoucnost, že napotřetí to vyjde. Myslím, že i tady můžeš poznat, že takoví muži existují :kytka:

Nebuď svině. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama