Neplatí alimenty i když má podmínku!

Anonymní
20.1.20 12:32

Neplatî alimenty i když má podmínku!

Ahoj maminky, potřebuji radu, bohužel nejde zrovna o moc příjemné téma.

Můj bývalý, kterému soud určil aby platil výživné na dceru 2000Kc + jednorázové zaplatil chybějící dluh tak neučinil. První alimenty přišly nejen pozdě ale jen půlka a druhých jsem se zatím nedockala, takže dluží jak dluh + další měsíc.

Navíc má podmínku přímo za neplacení alimentu za druhé dítě, tudíž ho soud upozornil ze se to vztahuje i na dceru.

Kam s tím prosím mohu jít? Telefon nezveda na zprávy nereaguje a už mě nebaví jak mu vše prochází. dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2982
20.1.20 12:41
@Anonymní píše:

Můj bývalý, kterému soud určil aby platil výživné na dceru 2000Kc + jednorázové zaplatil chybějící dluh tak neučinil. První alimenty přišly nejen pozdě ale jen půlka a druhých jsem se zatím nedockala, takže dluží jak dluh + další měsíc.

Navíc má podmínku přímo za neplacení alimentu za druhé dítě, tudíž ho soud upozornil ze se to vztahuje i na dceru.

Kam s tím prosím mohu jít? Telefon nezveda na zprávy nereaguje a už mě nebaví jak mu vše prochází. dekuji za rady

Poraď se na OSPODU. Kdybych byla fakt v nouzi, začala bych vymáhat výživné po jeho rodičích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
20.1.20 12:44

Bohuzel jdou jedinci, ktery nedonuti ani pobyt za mrizemi. Radsi si pujdou sednout, nez aby davali penize svym detem. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1216
20.1.20 13:00

...

Dej ho k soudu a panáček si půjde sednout do chládku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15042
20.1.20 14:53
@Anonymní píše:

Kam s tím prosím mohu jít? Telefon nezveda na zprávy nereaguje a už mě nebaví jak mu vše prochází. dekuji za rady

pátý měsíc, co nezaplatí, nebo jen nějakou část, zajdi na PČR a podej trestní oznámení. Třeba se zalekne hrozby vězení a zaplatí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 15:48

Zajet na soud a děj mu exekuci na plat je to zadarmo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie