Kdo neplatí v porodnici?

181
27.7.13 21:01

Neplatí někdo v porodnici?

Chtěla bych se zeptat, jestli je někdo kdo neplatí za pobyt v porodnici? Platí osoby v hmotné nouzi, pokud mají papír ze soc.? A jestli, jak starý musí ten papír být? Nevíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6741
27.7.13 21:09

@zbrna ahojky, ano pokud jsi v hmotne nouzi nemocnici platit nemusis, jen nevím jak je to s dokládáním pravdivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5802
27.7.13 21:41

Potřebuješ potvrzení, že jsi osoba v hmotné nouzi (z ÚP) a to potvrzení platí měsíc od data vydání. Pak neplatíš regulační poplatky (nikde, ne jen v porodnici). Teda doufám že se nic nezměnilo, já jsem na hmotné nouzi pracovala ještě před přechodem agendy na ÚP, ale myslím, že nějaké takové potvrzení se vydávalo i dál…
Naši klienti si každý měsíc říkali o nové, teda ti, co věděli, že hodně chodí po doktorech a do lékárny (tam se též neplatí třicet korun za recept)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
27.7.13 21:43

Ahoj, pacient v hmotne nouzi dostane na socialce papir, s kterym do nemocnice nastoupi. Original zustava pacientovi. Drive platil 1 mesic jak je to ted nevim, ale pochybuju ze by to zmenili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
28.7.13 14:48

Děkuju všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
28.7.13 21:23

Ja mám hmotnou nouzy. rodila jsem na začatku května. Potvrzeni ze socky platí měsíc. Neměla jsem možnost odvozu domu, tak jsem jela sanitkou a v poho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama