Neplnění pracovních povinností při OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:16
Neplnění prac.povinností při OČR

Mám, prosím dotaz. Je mou povinností být na pracovním mailu a vykonávat úkoly, když jsem na OČR? Anonym, prosím, ponechat.

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 19.12.17 17:17
@Anonymní píše:
Mám, prosím dotaz. Je mou povinností být na pracovním mailu a vykonávat úkoly, když jsem na OČR? Anonym, prosím, ponechat.

Podle mě ne. :think:
Ale logicky, s ohledem na vážnost choroby dítěte, bys měla zaměstnavateli nějak vyjít vstříc, pokud je to nutné. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:20
@Bábrdl píše:
Podle mě ne. :think:
Ale logicky, s ohledem na vážnost choroby dítěte, bys měla zaměstnavateli nějak vyjít vstříc, pokud je to nutné. :think:

Jedná se o to, že jsem vyřešila spoustu věcí. Jeden e-mail jsem přehlédla. V úkolu je zainteresováno více lidí a všem nám přišel e-mail o tom, že se bude postupovat dle ZP ohledně neplnění prac. povinností. Ostatní jsou normálně v práci.

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 19.12.17 17:39
@Anonymní píše:
Jedná se o to, že jsem vyřešila spoustu věcí. Jeden e-mail jsem přehlédla. V úkolu je zainteresováno více lidí a všem nám přišel e-mail o tom, že se bude postupovat dle ZP ohledně neplnění prac. povinností. Ostatní jsou normálně v práci.

Za dobrotu na žebrotu. Při OČR rozhodně není tvou povinností cokoliv pracovně vyřizovat. V průběhu OČR tě zaměstnavatel neplatí tak není důvod pracovat a zaměstnavatel to ani nemůže vyžadovat. Tedy může ale v tom případě postupuje protiprávně.

leisa
Kecalka 275 příspěvků 19.12.17 17:54
@Anonymní píše:

Tak postupuj taktéž podle ZP. Ty jsi byla na OČR, tedy jsi byla na tu dobu zproštěna jakékoliv povinnosti vůči zaměstnavateli. Že jsi něco dělala z domova, byla čistě tvoje dobrá vůle, která zřejmě nebude zaplacena. Pokud za zapomenutý email bude někdo zodpovědný, pak ostatní pracovníci, kteří v té době v práci byli a email přehlédli.
Nic víc, nic méně. Ty bys měla být čistá.

Netopirek
Echt Kelišová 7630 příspěvků 19.12.17 18:05

Když jsi na OČR, tak to není tvoje povinnost. Platí tě stát ne zaměstnavatel. Pokud si pracovala, tak si spíš homeofice než OČR

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama