Neplodnost po kyretáži

Anonymni
27.4.08 15:51

neplodnost po kyretáži

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s nízkou děložní sliznicí.Byla jsem celkem na 3 kyretážích.Po prvé umlklé těhotenství,supr paní doktorka mě čistila na dvakrát,docela náročné na psychiku a teď zjišťuji že i na zdraví a podruhé se ve mě mimčo neudrželo.Nyní mám nízkou děložní sliznici a žádnou menses.Dostala jsem injekci,ale nic.Mám strach,že mi už sliznice nedoroste a miminko nebude.Děkuji za případnou radu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.4.08 22:13

Ahojky,neporadim ti a jsem jen zvedava na nejake prispevky…jsem po jedne kyretazi po zamlklem tehu a i kdyz jsem pred vice jak tydnem dostala vyvolavacku,stale nic…Take me napadaji myslenky typu,ze kdyz nemam menzes,je neco spatne a ja jsem neplodna…Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
966
28.4.08 09:18

Ahojky,

taky jsme měla ZT, to následovala revize (kyretáž) a pak se dostavil problém s MS.
Po kyretáži se měla dostavit nějpozději do 6 týdnů. V osmém týdnu jsem byla objednaná k doktorce. Vyšetřila mě, zjistila, že je vše v pořádnu a píchla mi injekci (vyvolávačku). Ujistila mě, že nejpozději do 10 dnů se menstruace určitě dostaví. Samozřejmě nic se nedostavilo. Byla jsem objednaná zase za 3 týdny. Zase mi vyšetřovala a řekla, že mi vzali moc sliznice,a že ještě nenarostla. Napsala mi prášky Norethisteron, který se bere na oddálení MS, např. před dovolenou. Když jsem si přečetla, co je to za chemii a svintsvo, tak jsme je ani nezačala brát.
Dala jsem na babské rady:
1. zvýšila jsem dávky kontryhelu - dělala jsem si čaj dvakrát denně - potporuje růst sliznice
2. jsem začala pít červené víno - na krvetvorbu. Dávala jsem si tak 2 skleničky denně, někdy i litr asi 5 dnů.

Po týdnu takovéhle kůry se mi dostavily křeče do břicha a hrozné bolesti zad, ale druhý den, jsem se mohla radovat, z prvního červeného fleku na kalhotkách. První den jsem krvácela hrozně moc, ale to se už druhý den zmírnilo.

Tak vám přeji, aby se Vám taky co nejdřív dostavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.08 13:37

Ahojky,já zas chci povzbudit,po kyretáži jsem to 6týdnů nedostala tak jsem šla na vyvolávačku,pak jsem to dostala asi za 10dnů a bylo to normální,trochu silnější a břicho mně nebolelo a pak jsem normálně otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.08 19:26

Ahojky, holky děkuji moc za podporu.Byla jsem zoufalá, dala si červené s kolou, napsala sem a po půl hodině jsem to dostala.Dva dny před tím, ale strašné křeče, opravdu až do zad.Tak sláva :D ani jsem už nedoufala.Celých 12 dní jsem denně pila kontryhel a jedla mateří kašičku, snad to taky pomohlo. Hodně štěstí Vám přeji a děkuju ještě jednou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama