Neplodnost - terapeut / psycholog Praha

Anonymní
20.1.21 12:16

Neplodnost - terapeut / psycholog Praha

Ahoj,

6 let se snažíme o dítě a zatím se na nás neusmálo štěstí… Máme za sebou milion vyšetření a 3 IVF.

Skoro s nikým se o tom nebavím a mám pocit, že všechny emoce dusím v sobě… Ráda bych si proto s někým promluvila.

Budu vděčná za jakékoliv tipy, ideálně v Praze.

Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
20.1.21 12:31

Nejsem z Prahy a ani nemám osobní zkušenost, ale trochu tě povzbudím.
Sestra se snažila o miminko 7 let. Nakonec to skončilo rozvodem.
Teď má nového manžela, který nechtěl podstupovat IVF protože je o 10 let starší.
Tak se nakonec smířila s tím, že ho mít nebude.
No a ono se po 2 letech manželství zadařilo úplně přirozeně :srdce:

Vím že na to nejde přestat myslet, co ona se nabrečela, přerušila přátelství i s kamarádkami které postupně byli těhotné a podobně.
Jednou to přijde, uvidíš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
20.1.21 13:46

Nevim, do jakeho jste chodili centra, ale v gennetu meli primo psychoterapeuta, zkus se zeptat ve svem centru, jestli nemaji, nebo jestli mohou nekoho doporucit. Je to velice tezke, myslim, ze promluvit si s nekym urcite pomuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
20.1.21 14:44

Na to je skvělá Zuzana Stejskalová. Něco dělá na přímou platbu něco ve spolupráci s reprodukčním centrem, jen nevím pro koho dělá.

Ozvi se jí a poptej se na podrobnsoti - mám pocit že nějaká volná místa na nové klienty snad má.

https://www.zuzanastejskalova.cz/#vice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
20.1.21 15:03

Já chodila k Tereze Králíčkové - http://da-psychoterapie.cz/CZ. Chodila jsem tedy už v roce 2018, tehdy kvůli psychickému stavu po rozvodu a potřebovala jsem si pár věcí v sobě vyřešit, abych byla připravená na nový život, s novým partnerem a novými výzvami. Pak jsem chodila krátce na konci loňského roku také kvůli neplodnosti. Terezu jsem našla na doporučení kamarádky, která k ní chodí už několik let a je to fakt skvělá terapeutka, hrozně moc mi pomohla. Stojí 800Kč za sezení. Sezení jsem měla jednou za dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 17:58

@Markéta188 Děkuji za povzbudivá slova! :srdce: Myslím, že to mám stejně jako tvá sestra (i to s kamarádkami je trefa do černého…). Pro vztah je to také náročné. Hodně mi pomáhá, když tady čtu několikaleté příběhy, ve kterých se nakonec zadařilo. Asi všechny doufáme, že se ten „zázrak“ stane jednou přirozeně a moc to tvé sestře přeji!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 18:05
@Ou píše:
Na to je skvělá Zuzana Stejskalová. Něco dělá na přímou platbu něco ve spolupráci s reprodukčním centrem, jen nevím pro koho dělá.

Ozvi se jí a poptej se na podrobnsoti - mám pocit že nějaká volná místa na nové klienty snad má.

https://www.zuzanastejskalova.cz/#vice

Děkuji! Jsme v Gennetu a koukám, že zrovna s nimi spolupracuje :) Myslela jsem si, že někoho mají, ale jsem ráda, když dostanu i doporučení „zvenku“… A přijde mi tedy škoda, že i takové konzultace nedoporučují v rámci léčby, když se všude píše, jak velkou roli může hrát psychika :/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat