Neplodnost vs. liecitela/alternativna medicina

36
7.2.05 08:25

Neplodnost vs. liecitela/alternativna medicina

Ahojte…

tak sa mi zda, ze minuly tyzden sa pokazilo vsetko, co sa pokazit malo a podla slov lekara „nikdy nikomu nepovedal, ze nebude mat deti“, ale vidi riesenie len v umelom oplodneni :-((((

Rozhodla som sa pustit do boja a skusit liecitela. Pan, ku ktoremu mame ist lieci „magnetizmom“ a chce nas vidiet oboch…

Mate niektora s tymto skusenosti?

Dakujem!!!

Jahodka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

135
7.2.05 09:42

Aho Jahodka!
Poslala som ti súkromnú správu:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
7.2.05 12:04

Ahoj Jahodka!
Já sama jsem zdravá i manžel nemá potíže. Přesto se nám nedaří otěhotnět 2,5 roku. Byla jsem asi před rokem u léčitelky, která probírala mé podvědomí. Dostala jsem od ní čaje. Ale nic. V září jsem zašla k dalšímu léčiteli. Ten pracoval pomocí nějaké vigule. celkem rozumně mě i mému muži vše vysvětlil. Říkal nám, že příčina je pochopitelně v podvědomí - to mi je celkem jasné. Taky mi poradil, co mám jistou, přemístit postel atd. Říkal, že je to běh na dlouhou trať. Nepodaří se to hned na poprvé. Už jsme tam tedy byli 2×. V březnu máme jít potřetí. Manžel tam jít už nechce. Já bych šla. Nicméně se teď budu objednávat ke třetí léčitelce.
Nevím, co Vám přesně je, ale ten léčitel mi říkal, že pokud nejde otěhotnět z lékařských příčin (neprůchodnost vejcovodů atd.) ani on nic nezmůže. Nicméně nám hned dal jeden případ, který zažil. Kdy jedné ženě byly odebrány vaječníky. Ta k němu šla, kvůli jiným potížím. Nicméně ji dal tak do kupy, že otěhotněla. Nikdo tomu nemohl uvěřit, následně zjistili, že ji tam nechali malý kousek vaječníku. Za manžela měla doktora, který ji operoval. Říkal, že o tom nemůže ani přemýšlet, protože z lékařského hlediska je to prostě nemožné.
Takže nevěš hlavu, zázraky se dějí. Držím pěsti.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
7.2.05 13:35

U nas je problem so spermijkami, ktorych je malo a su lenive :-(
V mojom pripade bolo podozrenie na endometriozu.

My sa chystame k liecitelovi tento tyzden. Okrem toho mam vybornych znamych, ktorym liecitelka pomohla. Lieci vychodnymi metodami a hned na prvy krat sa im to podarilo. Inak sa snazili niekolko rokov.

Je mozne, ze je to podvedomim. Verim tomu…

Jedna vestkyna mi doporucila caj z pakostnika smradlaveho (neviem, ci aj cesky je to takto), ale tak ako bolo na pribalovom letaku, mala som z neho akurat poriadne precistene creva :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama