Nepochopím odchod k milence

9.12.19 12:38

Nepochopím odchod k milence

Stále nemůžu pochopit, jak může čtyřicetiletý muž vyměnit 20 let pěkného harmonického vztahu a dvě děti za život s milenkou, kterou zná půl roku. Zamilovaného v tu chvíli nezajímá nic, smutné. Přejde ho to a vrátí se? Má někdo zkušenost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11431
9.12.19 12:44

A proč by nemohl…když se zamiluje, tak neslyší, nevidí, boří mosty…zkušenosti můžou být takové že zůstane s milenkou i takové, že se vrátí zpět…to ti nikdo neřekne, jak se zachová zrovna tvůj manžel…můj by se třeba kam vrátit neměl, zpátky bych ho nevzala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3342
9.12.19 12:46

Zamiloval se no..být to naopak, taky nevidíš neslyšíš :nevim: můžeš čekat že ho to přejde, ale spíš ne.. Hlavně já bych ho už zpět nevzala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8080
9.12.19 12:49

Já to taky nechápu, nevěřím, že přijde zamilování jako blesk z čistého nebe, že jako jsem ženatý s rodinou, vidím ženu, pomalu omdlím a z minuty na minutu nevidím a neslyším. Tomuhle nevěřím ani omylem. Nějaké to zamilování jde postupně…nechápu, že to neutnou včas, než v tom lítají až po uši tak, že boří rodinu. U mě by se neměl od milenky kam vrátit, ani omylem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7899
9.12.19 12:51

@Samota21 To se stává bohužel poměrně často. Milenka je mladá, většinou bezdětná a všechno chápe. Manželka je uhoněná, pořád řeší něco okolo domácnosti, dětí atd. Už to chápeš? I kdyby ho to poblouznění přešlo, ty bys ho chtěla zpět? Já teda ani omylem ale každá jsme jiná. Pokud ho chceš zpět, tak prostě vytrvale čekej, nevyčítej, nic po něm nechtěj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 12:51

Jestli jsou ty děti starší (aspon tak kolem 18ti), tak odchod pochopit dokážu. Harmonie ve vztahu neznamená pro někoho vše, pro někoho je důležitejší zamilovanost a představa, že žijí s někým, k oho už nemilují, je třeba úplně děsí… Jestli jsou ale ty děti menší, tak to taky nepochopim. Nepochopim, jak někdo může dobrovolně opustit děti a přicházet tak o jejich život, o to, jak rostou, co prožívají, o jejich radosti i starosti. Já bych to tedy nedokázala. Jestli je ten chlap poblouzněný, tak je možný, že ho to přejde a vrátí se, zamilovanost dost často poměrně rychle opadá a zůstává většinou jen realita…ale ruku na srdce, ty bys takového chlapa ještě chtěla? Co když se mu to stane znova? Chtěla bys, aby žil nadále po tvém boku aniž by tě miloval? Uměla bys odpustit? A musim taky říct, že dost často taky nechápu ty dámy na druhé straně, ty milenky. To chtějí chlapa od rodiny, chlapa se závazky? Dyt ten jejich „novej“ vztah nebude nikdy bez komplikací, vždycky tam bude ta bývalá rodina… Jako divim se jim… Já bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 12:52

Protože po dvaceti letech manželství je chlápek přesně v době krize středního věku a co si budem, dlouhodobej partnerskej svazek se stárnoucí ženskou je a vždycky byl nůďo. Jinak asi jak kdo, někdo se vrátí, někdo ne. Můj padesátiletej milenec se k manželce vrátil. Nejdřív to byla „velká láska“ sex jakej „už léta nezažil“, no ale která mladá buchta chce dlouhodobě fotra, co platí na děcka, manželku, další děti chtít nejspíš nebude, pomalu se blíží směrem k důchoďáku… Docela věřím, že mu to se mnou taky nevyhovovalo. A tak přeju hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3060
9.12.19 12:55

Když se chlap zamiluje, tudíž mu mozek spadne do poklopce, nezmůžeš nic. Nejlepší je pořešit děti, výživné, rozvod a vyexpedovat za novým objevem, i se špinavýma fuskama. Většinou si takový chlap stejně dřív nebo později namele ústa a vrací se zase zpět. Pak už záleží na ženské, jestli chce vzít zpět člověka, co o rodinu už nestál, zradil důvěru a všem dost převrátil život na ruby. Mě by takový chlap stál akorát za slušný výsměch do jeho nešťastného obličeje po vykopnutí milenkou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14405
9.12.19 12:55

Když ti přestane fungovat mozek a krev se přesune jinam, tak se podlehne snadno. Další věc je, že těch 20 let asi nebylo tak úžasných a spokojených, jak si ten druhý myslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 13:02

Děti jsou v pubertě, takže malé děti nemáme. Milenka je jeho kolegyně z práce, už dávno se chtěla rozvést, protože měla život s manželem o ničem, jenom prý čekala, až jí některý sedne na lep a bohužel to byl ten můj. Nechápu ty ženské, co si začínají se zadaným chlapem a zničí tak rodinu. Zpátky bych ho asi vzala, já mu už odpustila, jednou se dá, ale kdyby se to opakovalo, tak konec. Kvůli jedné nevěře bych neházela flintu do žita a vztah bych chtěla zachránit, ale na to musí být dva a momentálně přítel toho teď neni schopen a ani nechce, takže jsem zvolila vyčkávací taktiku a čas snad ukáže, co bude dál. Kapička naděje je snad vždycky. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 13:06

Tchan odesel k milence po 27 letech manzelstvi. Milenku mel 3 mesice. Predtim byli nekolik let kolegove v praci. Tchani 2 dospele deti ktere uz meli svoji rodinu. Milenka 2 deti. Jedno dospele a druhe temer take.Jsou to 2 roky. Tchan a jeho pritelkyne planuji svatbu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.19 13:13

Manžel má milenku 2 roky. Odejít nechce. Jsme spolu přes 30 let.
Zapírá ji a na sportovní dovolené jezdí prý s kamarády.
Doma se chová, jako by nic, ale já mu to kazím, protože mi jeho chování vadí.
Rozvod nechce, odejít nechce, když to chci řešit je hnusnej a vyhrožuje.
A fakt urputně zatlouká a uráží se, že mu nevěřím.
Asi jde hlavně o majetek.
Taky ho nechápu a nevím, co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
9.12.19 13:19

@Samota21 V tom případě ti nic jiného opravdu nezbývá, než jen čekat. Třeba se vrátí a ty mu budeš schopna odpustit a po zbytek života si na to ani nevzpomenout… na to co ti udělal… Jinak jasně že přítel nechce, když je zamilovaný do někoho jiného. Kvuli jedné nevěře bych se to taky snažila zachránit, akorát že pro mě je nevěra něco jako jednorázovej mimonaželskej sex a né to, když se mi chlap zamiloval a dokonce už i ODEŠEL k někomu jinému, koho miluje, tak to snad ani nevěra neni, to bych klasifikovala jinak, ale nevim jak. Zrada? A ted si představ - vezmeš ho zpět a celých daších 20,30 let budeš žít ve strachu, aby se znova nezamiloval jinde a hlavně, jestli Tebe opravdu miluje, nebo co to vlastně je to co k tobě on cítí, když tě dokázal s klidem opustit… Jako přemýšlej o tom… Je ti určitě smutno, stejská se ti, ale zkus myslet racionálně… Nebudeš to mít jednoduchý jestli se ti vrátí… To je muj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 13:22

Nejvíc bych Ti přála, abys přitom čekání, že se vrátí, poznala někoho jiného a byla šťastná s tím někým jiným! Tomu bych fandila víc než někomu, kdo Ti tak ublížil a odešel od Tebe :kytka: Drž se!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 13:23

Tak ten můj taky chtěl nejprve zůstat doma s námi, že budeme jako spolubydlící. Tak to jsem rázně odmítla, přece nebudu žít pod jednou střechou s chlapem, který je zamilovaný do jiné. Navrhla jsem mu, že bude lepší když odejde a zkusí si život bez nás. Ale jak se zdá, tak mu bezstarostný život vyhovuje a užívá si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama