Nepochopitelné - Povolení pedofilie?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23228
26.12.13 23:46
@little-foxi píše:
@hanka.br. Neumím češtinu? Já? Opravdu? To jsi mě tedy dostala. Že ji partner neovládá v takové míře, jak bych si přála, je jedna věc, ale že ji neovládám já… To je mi novinka :D@geilens Co to plácáš? Dříve byla sodomita trestná, pokud o tom nemáš ponětí a postupem času si vybojovali akceptování, beztrestnost, možnost uzavřít partnerství, adpotovat a celkově pozici srovnatelnou s právami heterosexuálních párů. To jsem mínila tím stejným postupem při orodování za tohle ;)

Tak napsat slovo ůčet s kroužkem nad U, to je kumšt i pro druháka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
26.12.13 23:47

Dámy, nechcete rovnou napsat adminovi, aby tuto diskuzi smazal než se tu takto ztrapňovat a spamovat tu, dokud na to nepřijde a neudělá to sám od sebe? :D Já ji opravdu mazat nemíním, děláte tu zbytečný cirkus. Jen byste si tím urychlily práci ;) A ty vaše urážky… Jen si poslužte, opravdu mě netrápí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
26.12.13 23:48

@little-foxi ano ale je to cele o dobrovolnosti takze promin ale neplacam, placaji jini :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
26.12.13 23:50

Úvodní příspěvek mi připadá prasácky napsaný, tudíž nepředpokládám, že to psal nějaký inteligent, ale naprostý blb. Takže si zakladatelko myslím, že to psal nejaký troll :think: Tohle nemůže být myšleno vážně :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23228
26.12.13 23:50

@geilens Zdá se, že testíček nevyšel, matky nepropadají kolektivní hysterii nad uzákoněnou pedofilií…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
26.12.13 23:51

@little-foxi treba najdes nekoho stejne slunickoveho ale ja to nebudu, takze se timto loucim :hug: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
26.12.13 23:55

@hanka.br. Jaký testíček? Co s tím neustále máš, probůh? Nevidím důvod, proč by měl někdo propadat masové hysterii, je to jen téma k diskuzi… :roll:

@ivana-domca Rozhodně to není profesionální práce, ale když jsem viděla, co se kolem toho ztrhlo, říkala jsem si, že ač mi to přijde sebevíc nemožné, v dnešní době by se mohlo stát snad už opravdu všechno. Klidně i tohle. Ostatně v Německu je ve vládě také nacistická strana, tak proč by ne v Nizozemsku takováto organizace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9577
26.12.13 23:58
@1.zizi píše:
@pavlasu ja taky ne…nic si z toho nedelej… :mrgreen:…u nas je chlap vecne v praci a unavenej chudak a ja zase vecne marodim, takze jsem taky brutalne unavena…

tak zítra to zkusíme napravit? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9577
26.12.13 23:58

Holky, Vy jste opravdu některá přečetla celý úvodní příspěvek? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23228
26.12.13 23:59

@little-foxi Když ona nám tady z hlavy špejle fakt nekouká. Je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
27.12.13 00:02

@hanka.br.??

@pavlasu Představ si, že ano… Strašné, že? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
27.12.13 00:03

@little-foxi okolo takových témat se vždycky strhne velká bouře viz. trolling matky s kočárky v MHD a zákaz mateřské dovolené, lidí na takovéto témata ostře reagují a tím dělají radost trollum. Mimichodem pedofilie je deviace, mohly by jsme polemizovat o tom, že homosexualita taky, ale podle mého názoru to do kategorie deviací nespadá. Homosexualita je dnes naprosto normální věc, pedofilie je zvrhlost, nezapadá do morálního jednání člověka a nikdy nebude. Lidi rádi provokuji a tohle nadzvedne ze židle spoustu lidí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
27.12.13 00:04

@pavlasu ne, me stacil 1. Odstavec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
27.12.13 00:04

@pavlasu přečetla jsem to celé, ale prelouskat to byl oříšek :mrgreen: