Reklama

Nepodařené zásnuby - podělala jsem to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 26.12.16 00:33
Nepodařené zásnuby - podělala jsem to?

Posledního půl roku nakousáváme téma svatba (jsme spolu teda už 15 let, ale oba cítíme, že je nejvyšší čas vztah zase posunout)… tak nějak jsem letos čekala pod stromečkem prstýnek. No a byl tam, ale já to nejspíš podělala :roll:. Přítel přišel ke stromečku a naskládal tam zabalené dárky (pro mě) a taky tam položil malou červenou krabičku. No a já to nějak neustála. Prostě mi najednou přišlo, že taková hezká chvíle (žádost o ruku) se nemá odehrát jen tak mezi zabalenýma ponožkama a že to má být intimně jen mezi náma dvěma (na štědrý den s náma byla i moje mamka a brácha vč. jeho přítelkyně). Tak jsem mu řekla, že jestli chce udělat tuto věc, tak že na to dnes není vhodná chvíle, že se omlouvám, ale že to tak cítím. No koukal na mě a bylo vidět, že mi vůbec nerozumí. No krabičku po chvíli odnesl a schoval.
Já nevím co to je, asi jsem se toho tak nějak zalekla. Pár dnů před vánocemi se mi zdál sen, že jsem dostala zásnubní prstýnek a že se mi vůbec nelíbil.
P. S. Navíc jsem nahlídla do krabičky, když na chvíli odešel z místnosti… a prstýnkem se mi bohužel do vkusu netrefil (vůbec nepůsobí jako zásnubní) :,(… a to mě tak nějak dorazilo :,(
Od té chvíle se cítím pod psa… ublížila jsem nám oboum nejspíš… nějak nevím, jak to zpracovat… co to je?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 26.12.16 00:38

Podělala jsi to. Po 15 letech soužití odmítnout nabídku na Štědrý den, protože to není dost intimní, to mi přijde jako chování nedospělé ženy. Nakukování do krabičky ani nekomentuji. Pro něj to zrovna mohla být ta sváteční chvíle, zrovna i on mohl očekávat reakci, kterou jsi úplně zazdila. Je mi ho líto. Omluva je na tvé straně.

Irinka0210
Závislačka 4578 příspěvků 26.12.16 00:39

Tvl já neměla žádný prstýnek, prostě to nějak přišlo samo…nechápu ty „obštrukce“ kolem toho…chlap se snaží po „sto letech“ a odměnou mu je to, že ženská neví, zkus se vžít do jeho role, pak to možná pochopíš…

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 26.12.16 00:41

@hanka.br. … jj vím, se slzami v očím jsem se mu omluvila… omluvu přijal a řekl, že to asi fakt nebyl vhodný čas… já prostě cítila, že to chci jen mezi náma dvěma… proto asi ten úlek… nevím, snažím se to rozebrat si to v sobě…

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 26.12.16 00:43

@Irinka0210 … snažím se… omluvila jsem se mu, už to zpět ale nevezmu…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 26.12.16 00:44
@luci.jejeje píše:
@hanka.br. … jj vím, se slzami v očím jsem se mu omluvila… omluvu přijal a řekl, že to asi fakt nebyl vhodný čas… já prostě cítila, že to chci jen mezi náma dvěma… proto asi ten úlek… nevím, snažím se to rozebrat si to v sobě…

Jestli omluvu přijal, tak se v tom už nehrab. Už to zpátky nevezmeš. Jestli nabídka platí, je to důvod k radosti. Hodně štěstí.

ivculka
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 26.12.16 00:54

Je fakt, že po 15 letech bych asi byla ráda, že se rozhoupal a víc bych neresila…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 26.12.16 00:57
@luci.jejeje píše:
Posledního půl roku nakousáváme téma svatba (jsme spolu teda už 15 let, ale oba cítíme, že je nejvyšší čas vztah zase posunout)… tak nějak jsem letos čekala pod stromečkem prstýnek. No a byl tam, ale já to nejspíš podělala :roll:. Přítel přišel ke stromečku a naskládal tam zabalené dárky (pro mě) a taky tam položil malou červenou krabičku. No a já to nějak neustála. Prostě mi najednou přišlo, že taková hezká chvíle (žádost o ruku) se nemá odehrát jen tak mezi zabalenýma ponožkama a že to má být intimně jen mezi náma dvěma (na štědrý den s náma byla i moje mamka a brácha vč. jeho přítelkyně). Tak jsem mu řekla, že jestli chce udělat tuto věc, tak že na to dnes není vhodná chvíle, že se omlouvám, ale že to tak cítím. No koukal na mě a bylo vidět, že mi vůbec nerozumí. No krabičku po chvíli odnesl a schoval.
Já nevím co to je, asi jsem se toho tak nějak zalekla. Pár dnů před vánocemi se mi zdál sen, že jsem dostala zásnubní prstýnek a že se mi vůbec nelíbil.
P. S. Navíc jsem nahlídla do krabičky, když na chvíli odešel z místnosti… a prstýnkem se mi bohužel do vkusu netrefil (vůbec nepůsobí jako zásnubní) :,(… a to mě tak nějak dorazilo :,(
Od té chvíle se cítím pod psa… ublížila jsem nám oboum nejspíš… nějak nevím, jak to zpracovat… co to je?

podělalas to, uznala, vypsala se z toho, co dalšího od této diskuze očekáváš?

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 00:57
@luci.jejeje píše:

Ale tak, vypadá to, že to vzal rozumně. 15 let si rozumíte… Nepitvej to. Těch škod ještě v životě naděláš… :-) :-).
Buď na něj hodná a zopakuj mu, že Tě moc potěšil. Na jeho vkus se vybodni. To víš, chlapi. ;-)

Já jsem jednou taky zmrvila manželův dárek - zlatý náramek. Už neměli ten, který jsem chtěla, tak mi vzal jiný (přestože já jsem povaha, že i kdybych měla rok čekat, chci jen ten a ten) :-). Tehdy jsem taky ten předávací akt zkazila a pak si to stokrát vyčítala. To se stává. Dnes se na ten náramek občas nostalgicky dívám, jako rozvedená. :? A nenosím ho z obavy, abych ho neztratila, tak je mi vzácný a taky je připomínkou mé hlouposti…

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.12.16 01:02

A to jste o tom nikdy nemluvili? Třeba o tom, jak by sis to představovala? jakou si představuješ svatbu? (a tam by se určitě narazilo i na to, jak si představuješ vysněnou žádost o ruku)
My s partnerem rozebírali i vzhled prstýnku.. ať ví co se mi líbí, ať ví jaké mám představy. Je to jedinečný okamžik a když dáš chlapovi nějakou nápovědu tak určitě naštvaný nebude ;)

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 26.12.16 01:07

@Inaris … to jsem přesně já - pitvám to do morku kostí… všechno se snažím pochopit… pochopit to, proč jsem tak zareagovala… to je povaha, to se blbě mění… ale máš pravdu, musím mu říct, že mě tím potěšil…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10298 příspěvků 26.12.16 01:09

@luci.jejeje
Podělala jsi to a pořádně. Chtěla jsi chlapa na kolenou uprostřed roztleskané restaurace, přesně jako z amerického dojáku? Měla jsi mu skočit kolem krku a říct ano. To asi čekal tvůj přítel. Ale ty se budeš radši ofrňovat na epipi.

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 26.12.16 01:10

@luci.jejeje já bych to neřešila… pokud se k žádosti o ruku dostáváte po 15 letech, tak je úplně jedno, jestli mezi ponožkama nebo jinde. A stejně tak to může ještě pár měsíců nebo let počkat, takže co :-) o nic nejde.

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 01:11
@luci.jejeje píše:
@Inaris … to jsem přesně já - pitvám to do morku kostí… všechno se snažím pochopit… pochopit to, proč jsem tak zareagovala… to je povaha, to se blbě mění… ale máš pravdu, musím mu říct, že mě tím potěšil…

Jasně, řekni. Možná se nezkazilo zas tolik, kolik si představuješ. On už Tě beztak za ty roky zná. Tak řekni, že jsi byla nervózní a tak. To bude dobré.
As tím pitváním se trochu usměrni (já si to říkám celé roky, taky mám analytickou povahu) :-). Zase je u Tebe pěkné, že máš sebereflexi… :-)

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 26.12.16 01:13

@KatieAndLily … ne-e, my to nikdy nijak nerozebírali… asi chyba v komunikaci… já to ale ani nějak neumím… nevím, jak na to???… mě totiž přijde, že mu jako řeknu, co se mi líbí a tak, on mě jako vyslechne, ale pak uplyne nějaká doba a stejně to udělá-koupí-zařídí-apod. jinak (po svým)… a na to, jak jsem řekla, že by se mi to líbilo prostě nějak zapomene nebo co…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama