Nepodepsaný lístek na peníze/nemocenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 17:24
Nepodepsaný lístek na peníze/nemocenska

Zdravím, dneska jsem posílala lístek na peníze, až jsem ho poslala, tak jsem si uvědomila, že jsem ho zapomněla podepsat :nevim: :zed:.. ze začátku 2× jsem ho taky nepodepsala, vůbec jsem nevěděla, že se má podepisovat a peníze došly.. pak mi Mamka řekla, že ho musím vždycky podepsat, tak jsem ho pak podepisovala.. co se může stát? Toho si určitě všimnou :D mám si tam radši v pondělí zavolat, nebo pošlou zpátky ten papír na peníze?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5267 příspěvků 27.04.18 17:26

@Tamca01 pošlou zpátky nebo naskenuji a ty vytisknes a budeš muset podepsat a máš pravdu, toho si všimnou

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 18:22

Dobře, děkuji :) radši si tam v pondělí zavolám :roll:

Luska
Kecalka 265 příspěvků 28.04.18 09:28

Já tam volala, že mi nepřišla nemocenská, paní mi řekla, že nemám podepsaný lístek, že ho posílají zpátky, abych ho podepsala a poslala zpátky ;)

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 28.04.18 13:29

Pokud ti v minulosti peníze po každém lístku došli, tak je pravděpodobné, že ho za tebe někdo cestou k výplatě podepsal, takže můžou dojít i tentokrát. Jinak pošlou pravděpodobně ofocenou kopii k dopodepsání

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama