Neposlušný pes :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:15
Neposlušny pes :(

Ahoj ženy, vždy tu poradíte tak snad poradíte i mě. :)
Chtěli jsme s přítelem pejska, po nějaké době se mi ozvala paní, že daruje psa. Údajně byl uvázaný v lese u stromů atd :,( má tedy vytrhany chlupy na krku. Ale potom když mi dal psala tak se tak prořekla a vypadá to tak, že něco špatného mu delala ona s přítelem. Když nám ho dovezla ani se s ním neloučili.

Ale teď přijde to, s čím bych potřebovala poradit… máme ho od neděle, první první a druhý den čůral doma, bobek taky udělal doma :( teď už Teda venku ale občas doma. Když jdeme ven, a jde někde pes, tak štěká skáče.. na každého člověka taky skáče. Vůbec nic nepomáhá. V tu chvíli nechce ani piškot nic :( přitáhnout si ho k sobě to také nepomáhá. Prostě štěká a tahá a chce jít za psem. Ale doma to je mazel. jsem úplně zoufala. Věděla jsem že pes je starost, ale tohle už je moc. Nerada bych ho dávala pryč.
Nevíte co by mohlo zabrat? Je mu okolo 1 roku

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 03.05.18 08:17

Běžte s ním na cvicak, ideálně nejprve na soukromou lekci, ať ho omrkne někdo zkušený. Vypada to, ze nebyl socializovaný a bude s nim nutné pracovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:19

@Tichošlápek Budeme muset. Musíme jít pouze na vodítku, protože pustit ho na volno tak nevím jak by to dopadlo. :?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 03.05.18 08:23

Tak mate ho teprve od neděle. Chce to určitě delší dobu, abyste si na sebe zvykli. Ale ten cvicak doporucuju. Já ho mám v plánu i se stenetem z chovne stanice, dobrý výcvik je podle mne zaklad.

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 03.05.18 08:25

Tohle je riziko, pokud si vezměš psa, který již není štěně a má nějaké návyky. Jak píše Tichošlápek, tak zajděte někam na cvičák, kde vám pomůžou s výchovou a výcvikem psa. Případně ještě můžete zkusit poradnu (a knihy) Rudolfa Deneského, najdi si ho na google, je to takový psí psycholog. Dá se za ním i zajet i se psem.

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 03.05.18 08:26
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Budeme muset. Musíme jít pouze na vodítku, protože pustit ho na volno tak nevím jak by to dopadlo. :?

Zkoušet pouštět psa bez výcviku by opravdu nebyl dobrý nápad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:27

To máte pravdu, máme ho od neděle, a musí si zvyknout ale já už jsem úplně zoufala :?
Když sním mám jít ven, tak mi je blbě

smajlik345
Kecalka 312 příspěvků 03.05.18 08:28
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Budeme muset. Musíme jít pouze na vodítku, protože pustit ho na volno tak nevím jak by to dopadlo. :?

ježíš máte ho od neděle dejte mu čas už tak chudák co zažil a ty si myslíš že vás bude po pár dnech poslouchat ani štěně které jde od dobré chovatelky neposlouchá ze dne na den

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 03.05.18 08:28

To je ale naprosto normalni chovani nevycviceneho psa! Je jasne, ze tahne a chce za psy…a chce si hrat nebo rvat se? Musis s nim opravdu pomalu a dusledne. Napred zkus delsi voditko, potom nejakou snuru a privolavat treba na piskoty.Bud rada, ze doma je mazel.
Jake je to plemeno a jak je pes stary?

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 03.05.18 08:30

Jo uz ctu, ze je mu okolo roku.To je nejhorsi obdobi-psi puberta. Pejsek se zklidni.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 03.05.18 08:33

Určitě jděte na cvičák neboj je to poberťák tak vyvádí ale časem se to srovná až si u vás zvykne. Podle toho co píšeš není socializovaný a to chce učit. Pokud vyloženě nevyjíždí po lidech a psech tak se s tím dá pracovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:34

@Amys Tak je možný že by někdo takhle pomohl. Ale jsme mlady pár, a opravdu nemáme pár tisíc na to, abych si někoho mohla zaplatit a aby mi se psem pomohl :(

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 03.05.18 08:34
@Anonymní píše:
To máte pravdu, máme ho od neděle, a musí si zvyknout ale já už jsem úplně zoufala :?
Když sním mám jít ven, tak mi je blbě

Ty sis to asi představovala jako ve filmu, půjdete hned bez vodítka v západu slunce :nevim: vzala sis staršího psa, musíte si na sebe zvyknout a trošku na tom zapracovat. Pokud nemáš se psy žádné zkušenosti, na cvičáku ti poradí. To co píšeš není zas tak nic strašnýho.
Já měla psa od mimina a nikdy kromě oploceného pozemku na volno nemohl, pral se se psama. A celý cvičák většinou proštěkal :mrgreen:

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 03.05.18 08:38
@Anonymní píše:
@Amys Tak je možný že by někdo takhle pomohl. Ale jsme mlady pár, a opravdu nemáme pár tisíc na to, abych si někoho mohla zaplatit a aby mi se psem pomohl :(

Ale on radí zadarmo. Jemu se příspěvky dávají dobrovolně. Takže nakupte pár pytlíků piškotů a vyražte :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:43

@pikola Ne, to v žádném případě jsem si nepředstavovala že mě hned druhý den bude poslouchat. Jde mi spíš o to, co by nám mohl pomoct aby nevyjížděl na lidi atd :) ne každý člověk to chápe…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama