Neposlušný pes! Co s ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 20:56
Neposlušný pes!!! Co snim?

Máme fenu staforda. Je jí rok a absolutně neposlouchá, dělá si co chce a i dělá naschvály. Ser* i čůrá doma, že potřebuje si neřekne a to sní chodíme pravidelně! Stačí aby přítel nebo já nebyli doma a šli jen na záchod na minutu. Hned je tam nasrno a načůráno. A to jsme sní mohli bejt před půl hodinou venku. Když ji pošleme na místo, protože jinak chodí po bytě jak kryl, tak tam jde, podívá se na nás a jde z místa pryč. A takhle to je třeba 5× než prostě dostane přes prd*l. To tam teda pak 5 minut zůstane a zas jde pryč. Pak chodí po bytě a knučí. Já jsem těhotná a skáče mi na břicho a to že ji řeknu, že nesmí, ji nezajmá. Odstrčim ji pryč a ona jde a skočí zas. 10000× ji můžeme říct ne a ona to stejně udělá. Je proste bitá, protože jinak to sní nejde a stejně to nepomáhá, vždy jen na chvíly. Nemám na toho psa už nervy. Bojim se pak i dítě. Sice takhle je hodná, neštěká, nekouše, lidi miluje, ale proste neposlouchá a odemne už zná jen řev. Protože mě došly nervy a přestávám ji mít pomalu ráda. Co stim psem máme jako dělat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
AjaF
Kecalka 338 příspěvků 30.10.18 21:04

Cvičák. Bití nepomůže, spíš naopak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:04

Možná sis spíš měla pořídit něco malého a nebo radši nic! Tím že ho budeš mlátit tomu nepomůžeš. Zkus cvičák, nebo dost často čtu o trenerpsu.cz Třeba by ti pomohl.

epsice
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 30.10.18 21:05

Neumíte si vychovat psa ale bít ho budete. Můžete si za to sami. Staford potřebuje tvrdou ruku a výcvik ale taky dlouhé procházky a lásku. Co z toho bude mít že je na místě? Co s tím psem máte jako dělat? ZVEDNĚTE ZADEK A JDĚTE S NÍM NA CVIČÁK. Naučte ji co a jak, základní povely: sedni lehni, ke mne, neskákat… Není to jenom o tom koupit psa, je to i o tom se o toho psa starat a nějak ho vychovat. děcko taky pošlete na místo a nebudete si ho všímat? :-D sorry jako, můžete si za to sami. Roční pes je nevycválané děcko, čůrá a kadí všude protože ví že dostane: tudíž si jí budete všímat. To je děs co? pes se musí po*** aby si ho člověk všiml a šel mu nařezat… :cert: :cert: :cert: :cert:

Jarusko
Kecalka 122 příspěvků 30.10.18 21:08
@epsice píše:
Neumíte si vychovat psa ale bít ho budete. Můžete si za to sami. Staford potřebuje tvrdou ruku a výcvik ale taky dlouhé procházky a lásku. Co z toho bude mít že je na místě? Co s tím psem máte jako dělat? ZVEDNĚTE ZADEK A JDĚTE S NÍM NA CVIČÁK. Naučte ji co a jak, základní povely: sedni lehni, ke mne, neskákat… Není to jenom o tom koupit psa, je to i o tom se o toho psa starat a nějak ho vychovat. děcko taky pošlete na místo a nebudete si ho všímat? :-D sorry jako, můžete si za to sami. Roční pes je nevycválané děcko, čůrá a kadí všude protože ví že dostane: tudíž si jí budete všímat. To je děs co? pes se musí po*** aby si ho člověk všiml a šel mu nařezat… :cert: :cert: :cert: :cert:

Souhlasím s tebou!

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 30.10.18 21:08

Co jste s ní dělali poslední rok? Je to psí puberťačka, potřebuje blbnout a běhat, že s ní obejdete barák fakt nestačí. A výchova měla být nejintenzivnější ten první rok. Nemůžeš od ní čekat že ze dne na den všechno pochopí proboha :roll: K tomu břichu - jako fakt? To čekáš že se ti omluví a začne ho olizovat a hladit? Je to pes proboha…

biancaa
Stálice 67 příspěvků 30.10.18 21:09

Podle toho co popisuješ mi přijde že je to váš první pes. Pokud to tak je, by mě zajímalo, proč jste si vybrali toto plemeno, na které je potřeba větší důslednosti. Máte několik možností:

  1. Být důslední, nekřičet, psa nebít, začít chodit na cvičák,kde vám poradí.
  2. Dát psa někomu na výcvik
  3. Darovat psa někomu, kdo na něj stačí, a ani pes ani pán se nebude trápit
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 5 inzerátů 30.10.18 21:10

Já jsem docela zvědavá na Tvoje dítě, ptže ono se říká, že když nedokážeš vychovat psa, tak dítě už vůbec ne :nevim: jinak bych doporučila taky ten cvičák a velkou důslednost!! Když budeš takového psa bít, tak mu jednoho dne něco v hlavě přeskočí a blbě to dopadne :zed: jo a upřímně bych ještě zapracovala na Tvém způsobu vyjadřování, dokud jsi nenapsala, že jsi těhotná, tak jsem myslela, že je Ti tak 15 a hraješ si na drsnou :nevim:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 30.10.18 21:11

To je důsledek toho, že každý „musí“ mít psa, nejlépe velkého v malém bytě, a pak se diví :-) Zkus ji někomu darovat, bude to lepší pro tebe i pro tu psici.

Šmoulice
Kelišová 6956 příspěvků 30.10.18 21:11
@Anonymní píše:
Máme fenu staforda. Je jí rok a absolutně neposlouchá, dělá si co chce a i dělá naschvály. Ser* i čůrá doma, že potřebuje si neřekne a to sní chodíme pravidelně! Stačí aby přítel nebo já nebyli doma a šli jen na záchod na minutu. Hned je tam nasrno a načůráno. A to jsme sní mohli bejt před půl hodinou venku. Když ji pošleme na místo, protože jinak chodí po bytě jak kryl, tak tam jde, podívá se na nás a jde z místa pryč. A takhle to je třeba 5× než prostě dostane přes prd*l. To tam teda pak 5 minut zůstane a zas jde pryč. Pak chodí po bytě a knučí. Já jsem těhotná a skáče mi na břicho a to že ji řeknu, že nesmí, ji nezajmá. Odstrčim ji pryč a ona jde a skočí zas. 10000× ji můžeme říct ne a ona to stejně udělá. Je proste bitá, protože jinak to sní nejde a stejně to nepomáhá, vždy jen na chvíly. Nemám na toho psa už nervy. Bojim se pak i dítě. Sice takhle je hodná, neštěká, nekouše, lidi miluje, ale proste neposlouchá a odemne už zná jen řev. Protože mě došly nervy a přestávám ji mít pomalu ráda. Co stim psem máme jako dělat?

Tak přes prd.el by jsi měla dostat především ty !!! Chudák pes :roll:

A víš co udělej ? Dej ho pryč ! Dej ho někomu, kdo ho bude mít rád a bude se mu věnovat.
A hlavně, kdo bude mít na to, aby psa vycvičil a kdo to s ním umí.
nechápu, proč si někdo pořizuje takové plemeno, když o tom nic neví :roll:

Halamka
Závislačka 3779 příspěvků 30.10.18 21:12

A co čekáš? Že tě bude poslouchat jak rozumný dospělý člověk?
Nikde nepíšeš, že ji cvicite. Pokud ji vychováte stylem nevychovy, tak vám akorát přeroste přes hlavu a potom chudák pes. Pokud zvíře začne měnit chování, asi tím chce něco sdělit. Navíc vám jde do puberty, což bys věděla, pokud bys na výchovu byla připravena. A pokud jste ji něčemu doteď naučili, tak to neplatí a musíte začít znovu.
Začněte pracovat s profesionálem!!!

Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 30.10.18 21:13

Zkuste zavolat a poradit se s Rudolfem Desenským ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:14

@epsice jenže to ona umí, my jsme ji to učili. A
Venku sní můžem bejt 2 hodiny. Běhá si a doma zas neví co by. Tamhle to si vezme a rozkouše to a vubec ji nezajmá, že nesmí a jinak ji trestat nejde, protože na zvýšenej hlas nereaguje. Přítel měl za svůj život 2 bull psy a poslouchali ho. O výchově to moc nebude, protože jsme se snažili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:17

@Šmoulice haha, kolik lídí bije svoje psy, jen se o tom nemluví! A přítel zkušenosti má, měl cane corso a bullteriera. Jen sní to nejde ať se snaží jakkoliv

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 30.10.18 21:18

Snažili? A už se nesnažíte? Promiň, ale připadá mi to jako alibismus z tvojí strany. „My chtěli, ale ten pes…“

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >