Nepotřebuje si mě vzít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.08.15 21:23
Nepotřebuje si mě vzít?

Trošku teď depkařím, jsem doma sama, mimčo spinká (ještě že tak! :potlesk: ). Chci se zeptat, máte nebo jste si někdo prošli vztahem, kdy si chlap „nepotřeboval“ vzít svou lásku? On to prostě nepotřebuje, nechce se mu do toho, nevím… Máme spolu dítě, když se mě zeptal, jestli mi nevadí, že jsme se nevzali, řekla jsem, že ne… Jsem asi pitomá… Ale nechci, aby si mě vzal jen proto, že to chci já… Chci, aby s tím přišel sám, aby to k životu se mnou potřeboval. Je v tom jeho pohodlí, není to romantik, navíc těžkej pohodář, spokojený tak jak to je… Myslíte, že se někdy dočkám?!:-( Přijde mi, že když nejsme spolu, nejsme tak úplně rodina, on má pořád svoji „volnost“, přitom ho nijak neomezuju…

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

omites
Extra třída :D 12727 příspěvků 15.08.15 21:27

Nedočkáš. Řekla jsi mu, že ti to nevadí. On ti myšlenky nečte.

Blackova.K
Závislačka 2958 příspěvků 15.08.15 21:27

:mrgreen: no tak ty mu řekneš ne a pak depkaříš :lol: on ti položil normální otázku tak jsi měla normálně odpovědět, tak jak to cítíš.
FAkt nechápu tyhle kličky, když mě muž se. e řeknu mu to, když se mě zeptá na cokoliv tak mu odpovím tak jak to cítím. Nehledě na to, že muži opravdu neumí číst myšlenky ;)

Gina108
Generální žvanilka 23857 příspěvků 15.08.15 21:31

Ale nechci, aby si mě vzal jen proto, že to chci já… Chci, aby s tím přišel sám, aby to k životu se mnou potřeboval.

OMG :mrgreen:

To jako myslíš vážně? 8o 8o 8o Kolik ti je? Tak jak von má asi čuchat, že na té svatbě tolik lpíš, když mu to nechceš říct. :nevim: Já jsem z těch, kterým přijde svatba jako zbytečnost, ale partnerovi jsem to hned nahlásila, naštěstí na to má stejný názor.
Promiň, jestli ten můj komentář působí moc tvrdě, ale probuď se konečně a přečti si ještě jednou co píšeš, přeji ti, aby ti to došlo. :kytka:

merde  15.08.15 21:35

Tak tohle si snad maji lidi vyrikat hned. My se oba shodli, ze bychom si jeden druheho vzali pouze z lasky a nikdy ne jen kvuli diteti. Manzel me sam od sebe pozadal o ruku predtim, nez jsem otehotnela.
Proste mu budes muset rict, ze je to pro tebe dulezite.

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 15.08.15 21:37

Nechápu, proč jsi mu řekla, že ti to nevadí, když ti to vadí 8o Ted máš smolíka, protože si myslí, že na to máte stejný názor a budeš jedna z těch, co bude všem tvrdit, že ty vlastně vůbec svatbu nechceš, že je to papír a já nevím co všechno a přitom je opak pravdou :roll:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 32801 příspěvků 15.08.15 21:38

Chlapům to musíš říct rovnou…
On nepochopí na co tajně čekáš.. :nevim: :nevim:

tiffany
Extra třída :D 11842 příspěvků 15.08.15 21:40

No tak mu prostě řekni, že bys ráda byla jeho manželkou a uvidíš, co on na to.

Anonymní  15.08.15 21:47

Holky, jsem asi beznadějný romantik… Prostě chci, aby alespoň jednu věc udělal sám a postavil se k tomu jako chlap. Vždyť on mě sám od sebe ani pusu nedá… prej „mě to nenapadne..“ Tak pak se nedivte, že depkařím, už mám plný zuby toho, jak „ho nic nenapadne…“ :roll: Prostě aby přišel sám s tím, že si mě chce vzít… A ne že se mě zeptá, když malý má měsíc, v autě, v hustém provozu, s brečícím novorozencem v sedačce :roll:

Markéta80
Vesmírná mluvilka 33110 příspěvků 15.08.15 21:50

Když se tě zeptal tak jsi mu měla říct že by jsi ráda aby jste byli kompletní rodina včetně stejného příjmení. Pokud jsi mu řekla že nevadí tak co by měl dál řešit?

Uživatel je onlinetruelly
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 15.08.15 21:51

Dítě bez svatby není můj styl, takže já bych toto řešila daleko dříve :think:

Blackova.K
Závislačka 2958 příspěvků 15.08.15 21:51
@Anonymní píše:
Holky, jsem asi beznadějný romantik… Prostě chci, aby alespoň jednu věc udělal sám a postavil se k tomu jako chlap. Vždyť on mě sám od sebe ani pusu nedá… prej „mě to nenapadne..“ Tak pak se nedivte, že depkařím, už mám plný zuby toho, jak „ho nic nenapadne…“ :roll: Prostě aby přišel sám s tím, že si mě chce vzít… A ne že se mě zeptá, když malý má měsíc, v autě, v hustém provozu, s brečícím novorozencem v sedačce :roll:
:lol: nesmutni, no tak musíš být u vás ty ta akčnější ;) požádej ho o ruku ty. Hele můj muž se mě zase s oblibou ptá když jsem unavená, nebo nemocná jestli nechci večer zajít na večeři…představ si, unavená, zpocená, vystresovaná a on přijde s véčou ve dvou :mrgreen: nejradši bych ho vždycky bacila, ale fakt to nedělá schválně :lol:

Anonymní  15.08.15 21:51

On by prostě potřeboval nějakýho našeptávače, coo by mu říkal, jak a co má dělat… :roll: Chtěla bych mu to spíš dát nějak najevo, ale tak, aby to pochopil i takový zabedněnec jako je on… Nějak to na mě dolehlo, jelikož se teď kolem nás strašně moc lidí bere a každý se nás ptá: „a kdy to plánujete vy? Už máte zpoždění…“ A já jen krčím rameny a říkám, že uvidíme… :oops:

omites
Extra třída :D 12727 příspěvků 15.08.15 21:52

Tak my se na svatbě domluvili. V den, kdy jsem přišli z matriky, kde jsme zamluvili termín, jsem si vyloženě vynutila, aby mi konečně předal zásnubní prstýnek. Věděla jsem, že už ho má několik měsíců koupený.
Když není romantik, tak prostě není., To z něho nevykřešeš. Můj muž mi říká, že to že nás má rád, dokazuje tím, že se stará o barák :jazyk:

Anonymní  15.08.15 21:54

@truelly Přiznám se, že v těhu mi to bylo prostě jedno… Přišlo to až teď, když už je mimčo na světě… Nějak pořád cítím, že je to na tom vztahu znát, že nejsme svoji… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Klidně bych kvůli roli přibrala i dvacet kilo, přemýšlí Bára Poláková

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková se kvůli klipu k jedné z písniček... číst dále >

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

Reklama