Nepotvrzené těhotenství z histologie po revizi

245
5.6.15 07:51

Nepotvrzené těhotenství z histologie po revizi

Ahoj. Předem bych chtěla všem které přišli o miminko popřát hodně štěstí ať se zadaří co nejdříve :hug: A nyní ke mě.
20.5. jsem byla na revizi po samovolném potratu. Večer před zákrokem hcg 19 a večer po zákroku 10. Rekonvalescence probíhala skvěle, po 5 dnech jsem přestala špinit. Po fyzické stránce jsem se cítila skvěle takže za necelý týden jsem zas nastoupila do práce. Takže o to větší šok byl pro mě včerejší telefonát od mé gynekoložky. Že přišli výsledky z histologie podle kterých se mé těhotenství nepotvrdilo. Prý se zatím nemám lekat (a to fakt jde se po takové zprávě neleknout?) a mám přijít až ten další týden na krev (má teď týden dovolenou). Takže pořád je tu strašák mimoděložního těhu? Měla to tak některá z vás? A jak to dopadlo? Předem děkuji za odpovědi. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
5.6.15 07:53

@HanickaK žádný strašák mimoděložního tam není :nevim: už jen proto, že to bylo tak nízké, navíc to kleslo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47605
5.6.15 09:44

@HanickaK j zažila, ted tě budou hlídat dokud hcg nebude na 0 :hug:, u mě to bylo komplikovanější :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
5.6.15 10:27

A nemůžeš si někam zajít na krev jako samoplátce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
5.6.15 12:37

Dela se histologicke vysetreni cele vyskrabnute sliznice? to bych se divila, podle me nabrali nekolik mist a nahodou to zrovna netrefili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.6.15 19:08

@Samantha9 to můžu
@Pudloslava taky si myslím ale to by pak histolka ztratila smysl, to by strašili každou druhou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
26.7.15 12:39

Nakonec vše ok, prý nejspíš odešlo z těla ještě před zákrokem takže proto to nepotvrzené těhu. Děkuji všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama