Reklama

Nepovedená buchta k narozeninám co teď?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:18
Nepovedená buchta k narozeninám co teď?

Holky, včera jsem pekla moučník Míša řezy, byla to docela piplačka, měla jsem všeho dost. No a tak jsem byla ráda, když bylo hotovo. Ale dneska to chci nakrájet na talíř a zjistím, že mi těsto na buchtu nevyskočilo, je strašně tenké a poleva špatně stuhla. Takže sice to chutná výborně ale vzhledově je to jakési cosi. Kdybych to pekla pro sebe, tak není problém. Jenže moučník je na dnešní kamarádovu oslavu narozenin s tím, že kamarád platil všechny suroviny. No a teď co dělat? Je jasné, že nepovedený pokus o moučník tam vzít nemůžu ale co dělat? Všichni s tím počítají, kamarád zaplatil suroviny a já se vážně stydím jít tam bez moučníku a říct sory jsem blbeček a prostě se nepovedlo. Výsledek si asi umíte domyslet. Kamarád bude naštvaný a ostatní se na mě budou koukat jako na neschopnou blběnu. Je mi jasné, že takhle narychlo nikde žádný solidní moučník neseženu a tak přemýšlím, že budu předstírat, že mi není dobře abych se této horké a nepříjemné chvilce vyhnula. Ještě, že jsem nepekla dort, jak jsem původně chtěla, to by bylo snad ještě horší. Co teď s tím?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 11:21

Kup zákusky a vysvětli to

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 28.04.18 11:23

@Cosmopolitan Šla bych do cukrárny a za svoje koupila nějaký jiný. Nebo aspoň zákusky, řezy.
A normláně to řekla na rovinu, hele sorry nepovedlo se mně to, ale našla jsem náhradní řešení. Nejít tam, protože ti není dobře, je dost chabá výmluva. I kdyby to tak bylo, tak by stejně bylo vhodné, abys poslala aspoň ten slibovanej moučník, když s tím počítá.

Markéta80
Hvězda diskuse 39327 příspěvků 28.04.18 11:23

@Cosmopolitan v kolik tam máš být?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 28.04.18 11:23

Že bys nesvedla upéct nějakou dobrou jednoduchou buchtu, když pečeš na zakázku? To bych snad zvládla i já.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:23
@ka2ka píše:
Kup zákusky a vysvětli to

No, mě se tam stejně na tu oslavu nechtělo. Tak zkusím koupit zákusky. Stejně ale budu vypadat jako neschopný debil.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:24
@hanka.br. píše: Že bys nesvedla upéct nějakou dobrou jednoduchou buchtu, když pečeš na zakázku? To bych snad zvládla i já.

Nepeču na zakázku. Jen pro kamaráda jsem upekla ale jinak pro nikoho nepeču. Já buchtu dokážu, vsadím se, že kdybych pekla pro sebe, tak se povede ale jakmile se chci předvést a peču pro někoho jiného, tak prostě zákon schválnosti funguje.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.04.18 11:25

Zajed do cukrarny a vyber dort. Většinou mají alespoň par celých. Nebo plato zakusku. A normálně to vysvětli. Jako sorry, ale hrát si na nemocnou kvůli nevybehlemu těstu 8o taky by se ti totiž mohlo stát, ze si přijede pro hotovy moučník osobně a budeš za totální blbku

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:25
@Markéta80 píše:
@Cosmopolitan v kolik tam máš být?

V sedm

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 11:26
@Cosmopolitan píše:
No, mě se tam stejně na tu oslavu nechtělo. Tak zkusím koupit zákusky. Stejně ale budu vypadat jako neschopný debil.

prosím tě to není katastrofa, víš kolikrát toho u nás skončilo u slepic :roll: normálně kup zákusky dones na oslavu a vysvětli když nepřijdeš a nedáš nic budeš za kravičku

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:26
@Tichošlápek píše:
Zajed do cukrarny a vyber dort. Většinou mají alespoň par celých. Nebo plato zakusku. A normálně to vysvětli. Jako sorry, ale hrát si na nemocnou kvůli nevybehlemu těstu 8o taky by se ti totiž mohlo stát, ze si přijede pro hotovy moučník osobně a budeš za totální blbku

No jo mě se na tu oslavu moc nechce ale holt pro ty zákusky pojedu, snad stíhám. Musím ještě udělat chlebíčky a poklidit.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:28
@ka2ka píše:
prosím tě to není katastrofa, víš kolikrát toho u nás skončilo u slepic :roll: normálně kup zákusky dones na oslavu a vysvětli když nepřijdeš a nedáš nic budeš za kravičku

jenže kamarád bude naštvaný, že dal peníze a prostě se nepovedlo. Zákusky koupím ale to bude drahý, bude tam dost lidí, to se prohnu.

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 28.04.18 11:28

@Cosmopolitan A to do sedmi nejsi schopná upéct něco jiného??

A když se ti tam nechce, tak mu klidně zavolej, že nedojdeš, ale buchtu bych připravila.

Markéta80
Hvězda diskuse 39327 příspěvků 28.04.18 11:28

@Cosmopolitan tak udělej něco náhradního nebo v obchodě prodávají dorty co jsou zmrzlé. Nějakou buchtu by jsi zvládla ;). Ještě je čas ;) Něco přinést musíš když s tím počítá ;)

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.04.18 11:29
@P4ja píše:
@Cosmopolitan Šla bych do cukrárny a za svoje koupila nějaký jiný. Nebo aspoň zákusky, řezy.
A normláně to řekla na rovinu, hele sorry nepovedlo se mně to, ale našla jsem náhradní řešení. Nejít tam, protože ti není dobře, je dost chabá výmluva. I kdyby to tak bylo, tak by stejně bylo vhodné, abys poslala aspoň ten slibovanej moučník, když s tím počítá.

Já do toho nechci dávat moc peněz. Proto jsem pekla doma ale něco koupím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama