Nepovedená maturitní zkouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sestra03
Nováček 2 příspěvky 15.08.18 18:01
Nepovedená maturitní zkouška

Ahojky,

máme takový dotaz. Když by někdo neudělal na první pokus maturitu (jen jednu zkoušku) a pak našel přes prázdniny volná pracovní místa, má to smysl se vůbec snažit, tam posílat životopis? Když chtějí maturitu, ale tu ještě nemá, protože bude dělat zkoušku až v září?

Děkuji za radu

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22327 příspěvků 15.08.18 18:04
@sestra03 píše:
Ahojky,

máme takový dotaz. Když by někdo neudělal na první pokus maturitu (jen jednu zkoušku) a pak našel přes prázdniny volná pracovní místa, má to smysl se vůbec snažit, tam posílat životopis? Když chtějí maturitu, ale tu ještě nemá, protože bude dělat zkoušku až v září?

Děkuji za radu

Má to smysl, co by ne.
Přinejhorším to nevyjde

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 15.08.18 18:05
@sestra03 píše:
Ahojky,

Děkuji za radu

Životopis bych poslala. Za zkušenou nic nedáš/nedá (píšeš za syna/bráchu?)

ALE… maturitu bych si v každém případě dodělala.

GirlsNick
Kecalka 426 příspěvků 15.08.18 18:43

Určitě bych zkoušela! Pokud je dotyčný šikovný, tak proč by ne :)
V dnešní době, kdy je o lidi na pracovním trhu nouze, tak zeměstnavatelé hodně slevují nároky na ně :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 18:51

Já v květnu maturitu neudělala, dělala jsem v září a od srpna jsem nastoupila do práce.

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 15.08.18 19:39

Proč by ne. Já kdysi měla už v dubnu podepsanou pracovní smlouvu, maturovala jsem na konci června a nastupovala hned od července :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >