Reklama

Nepovedená maturitní zkouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sestra03
Nováček 1 příspěvek 15.08.18 18:01
Nepovedená maturitní zkouška

Ahojky,

máme takový dotaz. Když by někdo neudělal na první pokus maturitu (jen jednu zkoušku) a pak našel přes prázdniny volná pracovní místa, má to smysl se vůbec snažit, tam posílat životopis? Když chtějí maturitu, ale tu ještě nemá, protože bude dělat zkoušku až v září?

Děkuji za radu

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 15.08.18 18:04
@sestra03 píše:
Ahojky,

máme takový dotaz. Když by někdo neudělal na první pokus maturitu (jen jednu zkoušku) a pak našel přes prázdniny volná pracovní místa, má to smysl se vůbec snažit, tam posílat životopis? Když chtějí maturitu, ale tu ještě nemá, protože bude dělat zkoušku až v září?

Děkuji za radu

Má to smysl, co by ne.
Přinejhorším to nevyjde

tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 15.08.18 18:05
@sestra03 píše:
Ahojky,

Děkuji za radu

Životopis bych poslala. Za zkušenou nic nedáš/nedá (píšeš za syna/bráchu?)

ALE… maturitu bych si v každém případě dodělala.

GirlsNick
Kecalka 249 příspěvků 15.08.18 18:43

Určitě bych zkoušela! Pokud je dotyčný šikovný, tak proč by ne :)
V dnešní době, kdy je o lidi na pracovním trhu nouze, tak zeměstnavatelé hodně slevují nároky na ně :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 18:51

Já v květnu maturitu neudělala, dělala jsem v září a od srpna jsem nastoupila do práce.

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 15.08.18 19:39

Proč by ne. Já kdysi měla už v dubnu podepsanou pracovní smlouvu, maturovala jsem na konci června a nastupovala hned od července :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama