Nepovedená vaginoplastika

11
23.5.16 17:06

Nepovedená vaginoplastika

Dobrý den,

potřebovala bych poradit od někoho zkušeného kdo má podobné obtíže jako já co dělat.
Po dost nepovedeném těžkém porodu kdy mi v nemocnici porodní asistentka nenastřihla hráz
se mi to dole dost porouchalo následky poporodní byli rozsáhlé 12 stehu děloha pokleslá o 6 cm atd… doporučení od lékaře jsem si musela doslova vybojovat. Napsal mi do doporučení plastiku zadní stěny chtěla jsem jak přední plastiku tak zadní. Problém je v tom že jsem rok po operaci a zákrok byl skoro k ničemu stále jsem dole dost volná.

otázka zní mohu si vyžádat nové doporučení dejme tomu na přední plastiku a zadní? jak by jste to řešily? po porodu mi museli udělat také pásku kvůli velkému uniku moči také následek po porodu.

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31919
23.5.16 17:34
@Amalexka píše:
Dobrý den,

potřebovala bych poradit od někoho zkušeného kdo má podobné obtíže jako já co dělat.
Po dost nepovedeném těžkém porodu kdy mi v nemocnici porodní asistentka nenastřihla hráz
se mi to dole dost porouchalo následky poporodní byli rozsáhlé 12 stehu děloha pokleslá o 6 cm atd… doporučení od lékaře jsem si musela doslova vybojovat. Napsal mi do doporučení plastiku zadní stěny chtěla jsem jak přední plastiku tak zadní. Problém je v tom že jsem rok po operaci a zákrok byl skoro k ničemu stále jsem dole dost volná.

otázka zní mohu si vyžádat nové doporučení dejme tomu na přední plastiku a zadní? jak by jste to řešily? po porodu mi museli udělat také pásku kvůli velkému uniku moči také následek po porodu.

děkuji

asistentka nesmí nikomu nic stříhat :think: vyhlášeným odborníkem na tyto věci je mj.MUDr.Pýcha z Gyncentra Hloubětín v Praze. Stálo by za to se k němu objednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
23.5.16 17:55

@Burj Chalifa Předně bych ráda opravila že porodní asistentka má kompetence dělat epiziotomie a ošetřovat porodní poranění.

Jinak co vím, tak na tyto plastiky se specialziují v Perineální ambulanci v Podolí :) a Mudr. Tomášek (na něj je dost chvály :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.5.16 21:05

Moc děkuji za rady :-) Vím že porodní asistentka má kompetence dělat epiziotomii už se bohužel stalo. Nejde mi ani tak o to kde výkon provádějí jak spíše o to zda mi to pojištovna proplatí znova když výkon byl proveden téměř k ničemu. Provedli pouze zadní plastiku ale měla bych mít nárok i na přední plastiku pokud jsem si neprovedla zranění sama ale chybou porodní asistentky. Projednávala jsem to před časem i s plastickým chirurgem a ten mi sdělil že mám nárok na provedení plastiky na pojištovnu :nevim: ale můj gynekolog mi dělá problémy a doporučenku mi napsal až když jsem po roce čekání chtěla k jinému doktorovi :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
2.6.16 09:00

@Amalexka S lékaři je to občas opruz, prostě je jakýmkoliv způsobem do cíle dotlačit. Ať už změnou lékaře, vyhrožením, uprošením. Já vždy měnila, když se mi nelíbilo jednaní a nebyla moc šance na změnu. Je to Váš život, oni jej nebudou žít. Držím Vám palce, ať se operace uskuteční a podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
27.6.16 22:59

Moc vám děkuji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.17 11:54
@Amalexka píše:
Dobrý den,

děkuji

obnovuji diskuzi zajimalo by mne jak to zakladatelka resila…??? byl někdo vic krat na operaci pochvy??

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama