Nepovedené barvení vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meolmi
Povídálka 18 příspěvků 11.03.18 08:49
Nepovedené barvení vlasů

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před týdnem jsem si nabarvila vlasy světlejší barvou, no… :D vypadám v tom jak idiot, chtěla jsem prostě zkusit něco nového a tak to dopadlo… :zed: Koupila jsem si hnědý sampon, až pak bych si chtěla dát hnědou barvu. Chtěla jsem se zeptat, jestli mi to neznici vlasy, když jsem si je před týdnem barvila? Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 23920 příspěvků 11.03.18 09:07

Myslím, že v pohodě. Pak o vlasy trochu intenzivněji pečuj, balzámy, masky…

Já jsem se jednou zas obarvila na moc tmavo, no hrůza. Odbarvení normálně peroxidem a následně šamponová barva - vlasy OK.

Když to nebudeš dělat každý týden, tak jednorázovou akci jinak zdravé vlasy nejspíš zvládnou.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 11.03.18 09:16

Jestli to mas do blond a das na to hnedou, tak to mize chytnout i do zelena :mrgreen: :P

Meolmi
Povídálka 18 příspěvků 11.03.18 09:36
Nepovedené barvení vlasů

Děkuji, já to mám spíš do špinavé blond, ale u hlavy to mám trošičku do zrzava. :? No zkusím ten šampom, snad nebudu jak vodnik :D

jary1
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 11.03.18 09:55

@Meolmi byt tebou tak už neriskuji a dojdu si ke kadeřnici.

BloomingGorgeous
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 11.03.18 10:22

Sla bych do kadernictvi, abys tam nakonec neskoncila stejne a jeste nemela vlasy zniceny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama