Nepovedené barvení vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meolmi
Povídálka 18 příspěvků 11.03.18 08:49
Nepovedené barvení vlasů

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před týdnem jsem si nabarvila vlasy světlejší barvou, no… :D vypadám v tom jak idiot, chtěla jsem prostě zkusit něco nového a tak to dopadlo… :zed: Koupila jsem si hnědý sampon, až pak bych si chtěla dát hnědou barvu. Chtěla jsem se zeptat, jestli mi to neznici vlasy, když jsem si je před týdnem barvila? Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 11.03.18 09:07

Myslím, že v pohodě. Pak o vlasy trochu intenzivněji pečuj, balzámy, masky…

Já jsem se jednou zas obarvila na moc tmavo, no hrůza. Odbarvení normálně peroxidem a následně šamponová barva - vlasy OK.

Když to nebudeš dělat každý týden, tak jednorázovou akci jinak zdravé vlasy nejspíš zvládnou.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 11.03.18 09:16

Jestli to mas do blond a das na to hnedou, tak to mize chytnout i do zelena :mrgreen: :P

Meolmi
Povídálka 18 příspěvků 11.03.18 09:36
Nepovedené barvení vlasů

Děkuji, já to mám spíš do špinavé blond, ale u hlavy to mám trošičku do zrzava. :? No zkusím ten šampom, snad nebudu jak vodnik :D

jary1
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 11.03.18 09:55

@Meolmi byt tebou tak už neriskuji a dojdu si ke kadeřnici.

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 11.03.18 10:22

Sla bych do kadernictvi, abys tam nakonec neskoncila stejne a jeste nemela vlasy zniceny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama