Nepovedené dítě - má tu někdo takové?

Anonymní
18.5.20 20:06

Nepovedené dítě - má tu někdo takové?

Chtěla bych se zeptat, je tu nějaká maminka, která svoje dítě vnímá takhle? Může se to stát, že rodič svoje dítě vidí i takhle? Dítě zatím nemáme, snažíme se, ale nejde to (proto prosím ponechat anonym). Moc si to nedovedu představit. Dneska jsem zaslechla dvě drbničky na zastávce, jak si notovaly, že se někomu děti nepovedly. Ale vlastně nevím, co to znamená. Nedodělaly školu? Vybraly si špatného partnera? :nevim: A k tomu mě napadá, všude se píše, že není nic hezčího než mít dítě, ale kdysi krásných a roztomilých miminek jsou plné věznice. Díky za názory. Jen mě prostě napadlo i tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20248
18.5.20 20:09

Ja si u tech svych dvou obcas rikam, kde jsme pri vyrobe udelali chybu. :mrgreen:
Prototyp je tedy podstatne poruchovejsi, nez upgradovana divci verze.
Manzel tvrdi, ze treti by uz melo teoreticky splnovat kriteria kvality seriove vyroby. Ale odmitame to pokouset. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15721
18.5.20 20:10

I v té nejlepší rodině se najdou černé ovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
18.5.20 20:10

Tak já myslím, že děti se rodí s určitým temparamentem/osobnosti/sklony a výchovou je už jen člověk směřuje, „hobluje“ hrany, ale ten základ nepředěla. Takže to chce kvalitní geneticky zaklad :mrgreen: a moje děti se nám povedly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27167
18.5.20 20:13
@Svistice píše:
Ja si u tech svych dvou obcas rikam, kde jsme pri vyrobe udelali chybu. :mrgreen:
Manzel tvrdi, ze treti by uz melo teoreticky splnovat kriteria kvality seriove vyroby. Ale odmitame to pokouset. :lol:

Klasika, když se po chlapečkovi narodí holka.
Jen to málokterá matka přizná, ale v okolí to vidím často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27167
18.5.20 20:14
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat, je tu nějaká maminka, která svoje dítě vnímá takhle? Může se to stát, že rodič svoje dítě vidí i takhle? Dítě zatím nemáme, snažíme se, ale nejde to (proto prosím ponechat anonym). Moc si to nedovedu představit. Dneska jsem zaslechla dvě drbničky na zastávce, jak si notovaly, že se někomu děti nepovedly. Ale vlastně nevím, co to znamená. Nedodělaly školu? Vybraly si špatného partnera? :nevim: A k tomu mě napadá, všude se píše, že není nic hezčího než mít dítě, ale kdysi krásných a roztomilých miminek jsou plné věznice. Díky za názory. Jen mě prostě napadlo i tohle.

Hodnotit cizi děti je snadné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14766
18.5.20 20:22
@Svistice píše:
Manzel tvrdi, ze treti by uz melo teoreticky splnovat kriteria kvality seriove vyroby. Ale odmitame to pokouset. :lol:

Ne.. Treti kus je uplne mimo.. Doporučuji: nezkouset :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20248
18.5.20 20:24
@Bábrdl píše:
Klasika, když se po chlapečkovi narodí holka.
Jen to málokterá matka přizná, ale v okolí to vidím často.

Nevim. Holka je dracice, ale na brachu teda nema. To je jinej level.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
18.5.20 20:25

Tak občas se stane, že i v normální rodině se dítě vymkne a třeba propadne drogám, nebo skončí v kriminálu.. Já osobně svoje dcery tedy určitě nepovažuju za nepovedené, straší je naopak povedená hodně, už je dospělá a opravdu můžu říct, že je ve všech směrech lepší než já. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
18.5.20 20:30

Tak já si poslední dobou říkám, že jsme někde udělali chybu. Ale to spíš bude ponorkou, jak jsou všechny už dlouho jen spolu.

Ale znám pár matek co řekli, že se jim děti nepovedli. Ty „děti“ jsou feťáci a kriminálníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3658
18.5.20 20:34

Děti ve většině případů nejsou nepovedené, jen nevychovane. Málokterý fetak, zloděj, vrah atp je z příkladné, slušné a bezproblémové milující rodiny. Nicméně lidi jako nepovedené děti občas vnímají všechny, které se vymykají. Vzhledem, chováním, občas bohužel i zdravím. Md nikdy nenapadlo o žádném svém dítěti říct, že se nepovedlo. Byť u jednoho by k tomu teoreticky i důvod byl. Ale je náš, povedený stejně jako jeho sourozenci. Nikdo není dokonalý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 20:39
@chaela píše:
Děti ve většině případů nejsou nepovedené, jen nevychovane. Málokterý fetak, zloděj, vrah atp je z příkladné, slušné a bezproblémové milující rodiny. Nicméně lidi jako nepovedené děti občas vnímají všechny, které se vymykají. Vzhledem, chováním, občas bohužel i zdravím. Md nikdy nenapadlo o žádném svém dítěti říct, že se nepovedlo. Byť u jednoho by k tomu teoreticky i důvod byl. Ale je náš, povedený stejně jako jeho sourozenci. Nikdo není dokonalý.

Hele nevim jestli ie to vychovou. Stejni rodice. Manzel chytry, pracovity a jeho bratr lempl, socka, fetak, atd. Narodil se v dobe, kdyz bouchl Cernobyl. Jedine vysvetleni naproste rozdilnosti dvou bratru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18.5.20 20:44

To je pravda, že občas jsou sourozenci úplně jiní, i když jsou z jednoho hnízda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20248
18.5.20 20:47
@Anonymní píše:
Hele nevim jestli ie to vychovou. Stejni rodice. Manzel chytry, pracovity a jeho bratr lempl, socka, fetak, atd. Narodil se v dobe, kdyz bouchl Cernobyl. Jedine vysvetleni naproste rozdilnosti dvou bratru :lol:

Muj bratr se narodil pred Cernobylem a teda prikladem sporadaneho obcana taky moc neni. :nevim:
Proste je to o geneticke dispozici, temperamentu ditete i rodice, a pokud se povahove rozchazeji nebo v tech vyhranenych rysech na sebe naopak narazeji, tak o umeni rodicu to ukocirovat. Casto to mysli dobre, ale delaji uplne blbe.
Roli taky hraje prilezitist (blba parta v dosahu).
Nekdy ty „deti“ trochu prozrou a po par desitkach let se srovnaji, nekdy jsou to ztracene existence naveky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
18.5.20 20:47

Máme v rodině několik exemplářů vybočujících ze standardu. Moje maminka používá kouzelnou větu - on je sice blbej, ale je náš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama