Nepovedený melír - pruhy jak zebra

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 23:43

Nepovedený melír - pruhy jak zebra

Dobrý den, prosím Vás, je toto dobře udělaný melír? Já jsem z toho hodně rozpačitá a prostě se mi to nelíbí. Šla jsem k vyhlášené kadeřnici. Peněz tam nechala… a na hlavě mám humpolácké pruhy! Když mám vlasy rozpuštěné, je to v pohodě, ale jak je dám do culíku, který nosím skoro furt, zbydou mi oči pro pláč. Kadeřnice řekla, že je to tím, že už jsem měla velké odrosty 8o mohu jít hned k jiné kadeřnici na opravu? Vyhodila jsem jž dost peněz tak mám strach…..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15882
2.11.21 00:22

Je dobre kadernici predem rict, jak silne ty praminky chces.
Nekdo chce zamerne rozpite do sebe, jemne, a nekdo zase radsi vyrazne prechody jako tyto.
Tezko si stezovat na neco, co nebylo dopredu domluvene.

Tohle je sice vyrazne, ale zase docela originalni.

Muzes se jit zeptat jinam, ale dalsi penize to holt budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
2.11.21 00:23

Velké odrosty za to nemohou. Je to udělané docela rychlou jehlou. Kolik alobalů jsi na hlavě měla? Moje kadeřnice mi tedy vyplétá, případně dá některé alobaly celé, ale hodně to střídá.

Jinak melír je drahý, je pracný. Mně opravdu vyplétá každý vlásek a ten doplní, abych postupně nebyla úplně blond v koncích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11348
2.11.21 00:25

Já bych teda řekla, že tohle je hodně dobře udělaný a dobře vypadající melír. Melír jsou proužky. Pokud jsi chtěla něco jiného, měla jsi ukázat fotku s přesným přáním. A jo, na velkých odstostech ty proužky prostě vyniknou víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
2.11.21 00:36

Mně to přijde pěkné, ale jestli ty nejsi spokojená nech si to opravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
2.11.21 01:03

Za me malo alobalu - tluste pramínky… ja chodim take a jsem u kadernice 4 hodiny… Nekdy 5… A v Brne za melir platím 2500-3000… Tohle mi prijde jak stara skola… Urcite ti to opravi, ale melir je vzdy jedna z nejdrazsich procedur…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
2.11.21 01:30

Me se to teda dost nelibi, meliry vypadaji na malokom dobre, vetsinou je to dost nevkusny. Tohle mi prijde presne ten druh nevkusu. Zlata jen jednolita barva s odlesky a nebo uplne nejlip jen preliv. Asi bych se to snazila nejak sjednotit, ale kazdopadne bych to ted rozhodne nechala alespon 14dni spis vic v klidu at se Ti k tomu jeste neznici vlasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 02:03

@Lucie_Sx dobrý den, kadeřnici jsem ti samozřejmě predem řekla, že chci hustý jemný decentní melír ton v tonu… udělala mi toto……

• Citovat
  • Nahlásit
5985
2.11.21 05:41

Vyfoť temeno hlavy při rozpuštění. Tohle mi přijde hrozně daleko od sebe. Rychlá varianta. Takové pruhy by tu asi s trochou patlání zvládla každá z nás. Odrosty nemají na šířku pruhů vliv. Chodím na melír dvacet let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
2.11.21 05:47

Asi jsem jen jednoduchý chlap, ale mě to přijde v pohodě. Se mi to líbí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
2.11.21 06:38

Záleží cos chtěla, jestli jsi chtěla něco co vypadá přirozeně a je to hustý melír o malých praminkach, tak to se sekla a odrosty za to nemohou. Jestli jsi přišla a řekla jen chci melir, bez nějakého dalšího upresneni, tak se není čemu divit no, každý to chce jinak :nevim: mě to to teda nepřijde hrozné, ale přirozeně to nevypadá no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
2.11.21 06:39

Mě se to líbí :)
Přijde mi to precizně udělané, já bych byla spokojená. Mám podobný typ vlasů jako ty. Rozpuštěné to asi vypadá dobře, ne? Mám pocit, že čerstvě udělaný melír vždycky vypadá v culíku tak všelijak, než si to sedne.
Ale já jsem laik, ne kadeřnice :D
Pokud z toho nemáš dobrý pocit, nech si to předělat :nevim: Ale možná bych chvíli počkala, ať si nezničíš vlasy…

Příspěvek upraven 02.11.21 v 15:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18348
2.11.21 06:47

Me se vysledek taky libi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4257
2.11.21 07:06