Nepoznám hlenovou zátku od výtoku

26
7.2.21 16:54

Nepoznám hlenovou zátku od výtoku

Ahoj ženy, mám na Vas takovou otázku. Jsem 39+1tt a od rána že mě jde fakt silný výtok, takový tahavý a vypadá to jak sopel :nevim: :mrgreen: průběžně během dne vždy když jdu na WC tak jsem celá od toho. Je to takový průhledný až nazelenalý :nevim: myslíte, že by to mohla být zátka? Od začátku těhu trpím na výtoky tak si nejsem jistá, ale tohle je trošku jiný :nevim:
Jinak se cítím úplně v pohodě, celý den vlastně jen ležím, sem tam usnu pak jdu na WC :mrgreen: břicho mě nebolí vůbec nic
Jen mi občas tvrdne.
Jestli je to zátka, tak za jak dlouho jste šli rodit? Já už bych chtěla berušku mít konečně u sebe :srdce:
Děkuju za odpověď :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7472
7.2.21 17:54

Nejspíš to je ta hlenová zátka. Je to takový hustší táhnoucí se sopel. :mrgreen: Jako indikátor porodu je to totálně nespolehlivé. Někomu odejde hodinu před porodem, někomu měsíc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
7.2.21 17:57

Ahoj, ze mně vyšla hlenová zátka na dvakrát. Poprvé to bylo jako popisuješ - prostě sopel s trochou krve a druhý den taková rosolivitá hmota a bylo toho mnohem víc (pondělí), v úterý večer mi začaly lehké kontrakce, v noci praskla voda a ráno se mi narodila dcerka :) Nicméně co jsem se bavila s holkama, tak většina z nich žádnou hlenovou zátku nezpozorovala a voda praskla asi třetině.
Držím pěsti a přeju krásný a pohodový porod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat