Nepoznám poslíčky; křeč v břiše a konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 20:50
Nepoznám poslíčky ; křeč v břiše a konečníku

Holky, jak poznám poslíčky? Většinou píšete, že bolest jako při MS, ale tu já si už nepamatuji (otěhotněla jsem hned po vysazení HAK a při ní jsem bolesti neměla). Jsem 38 týden a už pár týdnů občas dostávám hnusné křeče. Začnou v podbříšku a jdou do beder a do konečníku, je to opravdu bolest (hlavně ta křeč v konečníku hodně bolí), nemůžu se v tu chvíli ani pohnout, navíc mám pocit jako by na velkou a tlačí mě i močák. Takže mě to žene na WC, ale tam pak přes bolest nemůžu ani dosednout a čekám, až to přejde. Trvá to několik sekund. Mohlo by to být ono? Mně to připadalo spíš od zácpy nebo větrů, ale poslední dobou nemám problém a bolesti se stejně objevují. Ale popisovala jsem tu bolest lékářce a nevěděla :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 21:01

Každá jsme jiná, každá porodní bolest je jiná. Při prvním porodu jsem neměla popisované stahy, ale něco podobného jako ty - jakoby křeč v podbřišku (u mne běžně hodně silná u MS, ale u porodu ještě hodně silnější) - celou dobu porodu. Na dvě hodinky pomohl epidurál.
Při druhém porodu jsem chvilku cítila i klasické stahy, ale pak zase to samé, co u prvního porodu - naštěstí o hodně kratší dobu - u prvního porodu cca 15h, u druhého 4(?).
Asi bude platit to samé, pokud se bolest bude zesilovat a zkracovat čas mezi bolestí, jela bych se podívat do porodnice, ať to zhodnotí.
Ještě bych dodala, že u mne na monitoru tyto kontrakce vidět nebyly. Ač jsem je u druhého porodu měla co pět minut a docela silné a otevírala jsem se, tak mi PA bylo řečeno, že dle monitoru ještě nerodím, ale počkáme co řekne lékař.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 21:10

Já rodila teda jenom jednou a měla jsem pořád bolesti do zad. Podobné menstruačním. PA říkala, že jsou to poslíčci, ale u vyšetření jsem byla na 4 cm otevřená. A pak jsem si užila křížové.
Kdyby mně před tím nepraskla voda, tak bych to asi ani jako začátek porodu nepoznala.

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 4623 příspěvků 26.05.19 23:37

Jak píšeš měla jsme to stejné bolest od břicha do zad.. poslíčky jsme měla od 30tt rodila jsme 39+2

Váš příspěvek
Reklama