Nepoznáte některá tento film?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michalkab
Stálice 60 příspěvků 09.08.19 22:40
Nepoznáte některá tento film?

Dobrý večer,
před několika lety jsem viděla jeden psychologický film a nemůžu teď nikde zjistit, jak se jmenuje…
Děj, jak si ho pamatuji - film je dělen na dvě části. První je z pohledu ženy, druhá z pohledu muže. V první části si divák myslí, že jedna slečna (tuším, že pracuje v kavárně?) je milenkou jednoho ženatého doktora, sousedí spolu. Posílá mu do práce i nějaké dárky a vypadá to, že on je pěkný zmetek, který má těhotnou manželku a k tomu milenku. Po nějaké době se ale příběh otáčí a láska k doktorovi je pouze platonická a vztah si vymyslela. Impulsem bylo, ze když zjistil, že jeho manželka je těhotná, nesl ji domů kytku a jak měl dobrou náladu, potkal tu slečnu sousedku a dal jí jednu květinu z té kytice. Pak ještě někde v tom filmu tu těhotnou manželku porazí na skútru a ona potratí. Nakonec ji zavřou do léčebny a když ji pouští domů, že je zdravá, nějaký zaměstnanec odstrčí skříň a tam je na zdi z prášků portrét toho doktora. Snad to někdo pozná a poradí ????????

Reakce:
Deneriss
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 09.08.19 22:45

Ty jo já vím. Kurnik ale nevzpomenu na název. Hlavně ten portrét z těch prášků jsem už někde viděla :)

martina bl
Kecalka 184 příspěvků 09.08.19 22:48

Má mě rád, nemá mě rád. S Audrey Tatou v hlavní roli :lol:

impossible
Stálice 99 příspěvků 09.08.19 22:56

@martina bl Přesně tak! Supr film.

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 09.08.19 23:10

Taky ho mám rada!

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 09.08.19 23:24

Musim na neho mrknout, dekuji :palec: