Reklama

Nepraská mi folik a mám pcos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:05
Nepraská mi folik a mám pcos

Ahoj. Už x let se snažíme o miminko. Ale je to takové snažení nesnažení… Prostě to nijak nehrotíme, nehlídáme se. Manžel má hodně spermií a dle spermiogramu i velmi pohyblivé bez abnormalit. Já mám ovšem pcos, cvičím hormon.jogu, jinak bych vůbec neměla menstruaci. A vypadá to dle dr že mi asi nepraskaj folici :think: koupila jsem si inofolic combi, tak uvidím. Ale trápí mě právě ty cysty, mám dlouhé cykly cca 6-7 týdnů. Pocit ovulace mám, ty ženy co se znají to chápou, neskutečná chuť na sex než obvykle, hlen…prostě jsme neskutečně sexy :mrgreen: jenže ono to u mě asi ovu úplně není. Hormony mám dle vyšetření v normě, na hodnoty se mě ovšem neptejte, nevím je… Co mám udělat proto aby mi ti folici praskli? :think: hormony my moc dobře nedělají. Kdysi mi pichli pregnyl a bylo to psycho no v mé hlavě. :? Existují nějaké vitamíny nebo tak něco co by mi pomohlo s těmi foliky? Díky

Reklama

Reakce:

Levixka
Kecalka 283 příspěvků 10.10.18 09:27
@Anonymní píše:
Ahoj. Už x let se snažíme o miminko. Ale je to takové snažení nesnažení… Prostě to nijak nehrotíme, nehlídáme se. Manžel má hodně spermií a dle spermiogramu i velmi pohyblivé bez abnormalit. Já mám ovšem pcos, cvičím hormon.jogu, jinak bych vůbec neměla menstruaci. A vypadá to dle dr že mi asi nepraskaj folici :think: koupila jsem si inofolic combi, tak uvidím. Ale trápí mě právě ty cysty, mám dlouhé cykly cca 6-7 týdnů. Pocit ovulace mám, ty ženy co se znají to chápou, neskutečná chuť na sex než obvykle, hlen…prostě jsme neskutečně sexy :mrgreen: jenže ono to u mě asi ovu úplně není. Hormony mám dle vyšetření v normě, na hodnoty se mě ovšem neptejte, nevím je… Co mám udělat proto aby mi ti folici praskli? :think: hormony my moc dobře nedělají. Kdysi mi pichli pregnyl a bylo to psycho no v mé hlavě. :? Existují nějaké vitamíny nebo tak něco co by mi pomohlo s těmi foliky? Díky

Drahá anonymní, zkus se podívat na Drmek :) Ten by možná mohl pomoct :) Nebo holky chválí čaj od Mojzisove :)
Jinak mě mrzí tvůj problém, ale určitě se to povede :)

Mrakotinka2018
Kecalka 143 příspěvků 10.10.18 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj. Už x let se snažíme o miminko. Ale je to takové snažení nesnažení… Prostě to nijak nehrotíme, nehlídáme se. Manžel má hodně spermií a dle spermiogramu i velmi pohyblivé bez abnormalit. Já mám ovšem pcos, cvičím hormon.jogu, jinak bych vůbec neměla menstruaci. A vypadá to dle dr že mi asi nepraskaj folici :think: koupila jsem si inofolic combi, tak uvidím. Ale trápí mě právě ty cysty, mám dlouhé cykly cca 6-7 týdnů. Pocit ovulace mám, ty ženy co se znají to chápou, neskutečná chuť na sex než obvykle, hlen…prostě jsme neskutečně sexy :mrgreen: jenže ono to u mě asi ovu úplně není. Hormony mám dle vyšetření v normě, na hodnoty se mě ovšem neptejte, nevím je… Co mám udělat proto aby mi ti folici praskli? :think: hormony my moc dobře nedělají. Kdysi mi pichli pregnyl a bylo to psycho no v mé hlavě. :? Existují nějaké vitamíny nebo tak něco co by mi pomohlo s těmi foliky? Díky

Ano nejlepsi by bylo uzivat caj, ten to vyresi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:43

Teď přemýšlím zda to s tím čajem myslíte jako fakt, nebo je to ironie :think: se mi totiž nechce věřit že mi pomůže jen čaj :mrgreen: ale ok, zkusím ten drmek nebo čaj Mojžíšové. Uvidím co seženu. Díky

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42570 příspěvků 10.10.18 09:45

A doktor na to co? Zkusil při správné velikosti folikulu píchnout Pregnyl, Ovitrelle? Produkuje tvoje tělo LH, ovulační test máš pozitivní a tělo jen nereaguje? Přiznávám, že po x letech bych to teda řešila drastičtěji než bylinkama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:45

A můžu stále užívat ten inofolic combi i s tím drmkem? Ať nejsem zas převitamínovaná. Znáte to, všeho moc škodí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:50

@ugluk taky záleží zda se za dítětem člověk žene nebo ne. Já dítě úplně nepotřebuji tak, že bych měla pocit že bez dítěte jinak umřu. Prostě buď bude nebo ne. Svět se nezboří, je hodně párů co prostě děti nemají. Dle lékařů jsme oba v pořádku. Já byla na pár utz v prostřed cyklu a sliznice mi roste ok, i se uvolní ten folik, 2 x mi byl pichnut pregnyl a jak jsem psala, neudělal mi zrovna nejlépe, navíc nejsem ten typ, že mi někdo řekne "tak a teď se s manželem budete po dobu 3 dnů milovat " ehm… Nebudu 8o prostě každý z nás to má v životě asi jinak. Já vím že nikdy neotěhotním plánovaně za doprovodu odpískání kdy mám na to hupnout :mrgreen: buď otěhotním jednou normálně a vynechání ms bude překvapení nebo se to konat nebude. Nevím jak to vysvětlit :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42570 příspěvků 10.10.18 10:10

Ale jo, já to chápu a jestli ti netáhne na čtyřicet… ;) Na druhou stranu - s PCO zrovna moc v pořádku nejsi ;) Pokud se milujete co 2-3 dny, tak nějaké časování nemusíš vůbec řešit a trefíte se, ale pokud s takovýmihle cykly třeba týden-dva nemáte náladu, tak se ovulace propásne velmi snadno.
Píšeš, se folikul uvolní (ale nepraská, to proboha znamená co?) Pokud se uvolní, tak k ovulaci dochází, vajíčko se uvolňuje a víc k otěhotnění nepotřebuješ. Pokud neuvolní, je injekce hCG (jestli s tebou zamával takhle Pregnyl, těš se na těhotenství - bez ironie ;) ) nejlepším řešením, ale když ji nechceš, bylinky samozřejmě zkoušet můžeš. Co udělají při vzájemné kombinaci, ti nikdo přesně neřekne, můžou si pomoct i jít proti sobě… někdy více není lépe.
Držím palce! A bez jakékoliv urážky - někdy se štěstí unaví a sedne i na vola, jak se říká. Já otěhotněla s jediným a navíc ucpaným vejcovodem, trvalo to roky a nedělali jsme pro to vůbec nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 10:21

@ugluk no znamená to prý to, že se mi z toho udělá cysta a ta mi při ms praskne, protože po ms je všude čisto prázdno. No s tím sexem to taky není úplně ideální. Přes třicet nám už je a pravdou je, že radši jednou za týden a pořádně než obden nějaké rychlovky. Co se týče nálad v těhotenství to se taky nechám překvapit :mrgreen: ať si to semnou pak manžel užije :mrgreen: zkusím tedy ten drmek a uvidí se.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42570 příspěvků 10.10.18 10:24

Jo, takže se neuvolní. No, pak teda hodně štěstí, ať najdeš něco přírodního, co zabere, ale stejně bych si tu ovulaci, pokud bude takhle „vzácná“, ohlídala. Když už bude, za těch 6-7 dýdnů budeš mít fakt jen pár dní, kdy to může klapnout. Tak třeba se okolnosti dobře sejdou a jednou se trefíte :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >