Nepravidelná a dlouhá menstruace

182
25.5.21 18:10

Nepravidelná a dlouhá menstruace

Dobry den, mam dotaz ohledne menstruace.
Pred skoro rokem jsem ukoncila po 20letech brani antikoncepce…Od te doby jsem mela menstruaci vcelku pravidelnou. Vzdy mi trvala tak 7dni.
Ted se mi stalo, ze jsem ji mela s vetsim zpozdenim a po tydnu uz si rikala, ze ok, uz je konec…no a naraz zase po dni spineni.Mam jit za tyden na kontrolu na gyndu tak nevim, co budu delat, kdyz to tak bude. Predpokladam, ze to me asi vysetrovat nebude.Nebo nemam s tim zkusenost… Stalo se vam nekdy, ze vam menstruace takhle blbnula a nebo jste dlouho po menstruaci spinily? Je fakt, ze mam i trochu paleni a svedeni, tak mozna jsem neco chytla. Tehotna urcite nejsem, posledni styk pred pul rokem…Ockovani na koronu pred vice jak mesicem, nevim jestli to neovlivnilo treba to. Docela trpim na vytok nebo kvasinky, chtela jsem si po menstruaci dat Canesten, ale s takovou to asi nejde…Je fakt, ze jsem po pul roce nastoupila zpet do prace z homeoffice a je to blazinec, hroznej stress tak mozna i zapusobilo to :roll: :roll:Dekuji :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 25.05.21 v 22:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22462
25.5.21 18:23

Stává se, nějaká hormonální nerovnováha. Já to v lete měla 3 týdny v kuse :zed: šla sem k Dr a dala mi tabletky na zastavení, normálně mě vyšetřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat