Nepravidelná dutinka v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 10.04.19 14:14
Nepravidelná dutinka v tehotenstvi

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti popř. i fotku z UZ.
Pred týdnem vynechaná MS, jasně pozitivní tt, který ale úplně nesilil. Ale jasně pozitivní. Dneska mě trochu bolelo břicho, volala jsem na gynekologii a sestřička říkala ať klidně přijdu, že by něco vidět na UZ mohli a že se uvidí, co dál…V děloze opravdu dutinka, MUDr. říkal, že se něco rýsuje, ale že je zatím nepravidelná. Nabral HCG a příští týden kontrola. No, tak jsem teď zkoumala, co je nepravidelná dutinka a může svědčit pro ZT…Tak mě zajímá jak to dopadlo u Vás, ale předpokládám, že už v5+0 Vás na UTZ hodně nebylo…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:31

@clostylbegytka Ja mela v 5+6 (dopocitano zpetne, datum ovulace jsem neznala a MS nepravidelna) na UZ dutinku - gestacni vacek. Za 2 tydny uz bylo videt srdicko.
Drzim pesti :kytka:

Norae
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 10.04.19 14:31

@clostylbegytka mrkni treba na toto video:https://youtu.be/CH4m-EaTGjw, vypadalo to podobne? ;)

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 10.04.19 14:42

@Norae Nejde mi to otevrit :D

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 10.04.19 15:16

@Norae Už jsem to otevřela. No, nevím, trochu to tomu podobné je, akorát jak si to hodně zvětšil, tak to možná klamalo…

moncicak123456
Povídálka 46 příspěvků 10.04.19 17:15

Měla jsem v 5+4tt vidět srdeční akci ale v nemocnici na lepším utz, kam jsem původně šla kvůli cyste na vaječníků :andel: přeji ať je vše v pořádku :*

Váš příspěvek
Reklama