Nepravidelná menstruace a těhotenství

Lucinen
14.5.16 15:58

Nepravidelná menstruace a těhotenství

Hezký den přeji, rada bych se zeptala, je opravdu problem spočetím, když mam nepravidelnou menstruaci? Mam ji vždy tak o týden dřív než v předchozím měsíci, ovulaci nevím kdy mám, u první dcerky sem to neřešila, ale je fakt, že předtím sem ms měla dobrou a ještě se zeptám jaka je šance k otěhotnění hned po ms? děkuju moc a nezlobte se za dotaz :* :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.16 17:18

Já vlastně nevím, co pravidelná MS je, v mládí jsem si myslela, že je to jen taková urban legend :mrgreen:, nebo ideální příklad z biologických učebnic, nikdy za těch 23 let, co ji mám jsem neměla tucha, kdy mě přepadne, jestli za 25, 30, 40 nebo 50 dní a obě děti v pohodě. První do půl roka od snažení a druhé asi do měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
10712
14.5.16 18:00

Já mám nepravidelnou ms stále a děti mám už tři. U Tebe bych se zaměřila na to, jak dlouhé jsou cykly, jestli probíhá ovulace (měř si bazální teplotu) a jak dlouhá je luteální fáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
14.5.16 18:49

Ms není pro otěhotnění zas tak podstatná, zaměřila bych se spís na to, kdy a jestli je ovulace… pokud je ovulace do tejdne po ms, tak otěhotnět můžeš, pokud je později, měla bys souložit taky později… ja s nepravidelným cyklem otěhotněla bez nějáké snahy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat